Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: Nowe wątki robione przez admina i ich tytuły.

Awatar Madam_Octa
    Madam_Octa jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Nowe wątki robione przez admina i ich tytuły.

Cytat Zamieszczone przez cyfra61 Zobacz posta
    Peszka , swoją zarozumiałością powalasz mnie na kolana ...dawno nie spotkałam tak zadufanej w sobie osoby
    I vice versa. Pisze Pani, że jest stateczną babcią, a reaguje jak upomniana przez nauczyciela
    gimnazjalistka, która ma pretensje do wszystkich wokoło, tylko nie widzi niestosowności
    w swoim zachowaniu. Jeżeli powołanie się na regulamin nazywa się zarozumiałością,
    to doprawdy nie mamy o czym rozmawiać. Zasady są po to, by ich przestrzegać.
    Skoro się je akceptuje, no należałoby się do nich stosować, a jeśli ktoś nie zadał sobie
    trudu, by przeczytać to, co się akceptuje, to niech się później nie ma pretensji,
    że mimo wszystko są one egzekwowane. Nieznajomość prawa szkodzi.

peszka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Garwolin

Które sobie wypraszasz, bo nie rozumiem. Że bierzecie wszystko do siebie, jedna moderatorka drugą poucza, a biedne istotki zaraz kwiczą, bo myślą, że się na nie krzyczy?

Czy może sobie regulamin wypraszasz?

Przepraszam, ale nie rozumiem tego szantażowania wiekiem. Co to ma do rzeczy? Zachowujesz się przecież jak pierwsza lepsza siedemnastolatka trzaskająca drzwiami, bo ma odczucie, że ktoś jej zwrócił uwagę.

Nie mam możliwości wlepiania banów, więc z mojej strony - możesz skakać i pokazywać język czy środkowy palec, jedyne, co mogę, to otworzyć szeroko oczy na dziecinne zachowanie.

---------- Wiadomość dodana o 22:36 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:31 ----------

Jakby co, to ja nie ściągałam...
    Ostatnio edytowane przez peszka ; 28-11-2011 o 16:09
    "- Witam, ile pani waży? - Różnie..."lato 2005 - 103kg >>>---> lato 2006 - 67kg2006 - 2009 - w granicach 67/73, obecnie... 91!
    Peszki stękanie na odchudzanie
    Ćwiczysz? Dorzuć swoje pięć minut, a będzie Ci policzone

cyfra61 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Ruda Śląska

Cytat Zamieszczone przez peszka Zobacz posta
    Zachowujesz się przecież jak pierwsza lepsza siedemnastolatka
    I to sobie tez wypraszam ..teraz już na poważnie bez żadnych buziek ( dla mnie to znaczy żart ..ale skoro ty nie masz poczucia humoru , to już twój problem ) nie wiem jak zachowuje sie pierwsza lepsza ..no chyba ze sadzisz po sobie .

---------- Wiadomość dodana o 23:21 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 23:18 ----------

Życzę sukcesów ...ale i tez troszeczkę zrozumienia dla innych ....nie jesteście pępiem tego forum .
    Żegnam .

Z jedzeniem jest jak z seksem. To są dwie największe przyjemności w życiu człowieka

Awatar rolini2
    rolini2 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków
    Wpisy na blogu
    1

Hahahaha normalnie laski jedziecie po bandzie, ze az musialam to napisac. Wyluzujcie troche dziołchy bo denerwujecie się takimi głupotami jakby to mało problemow na świecie chodziło.
    Więcej uśmiechu i życzliwości Wam życzę tak na rozpoczecie nowego tygodnia ;-)
    Pozdrawiam wszystkie groźne lwice ;-***

Jamelka25 Guest

A ja polecam pewne pojecie i wyciągnięcie wniosków i zamknięcie tego wątku ponieważ i tak dyskusja w nim jest bezsensowna i nic nie wniesie oprócz poirytowania.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mieszka w
    Garwolin

Wracając więc do meritum, ponieważ tu nie sprzątam, przypominam wszelkie ważne kwestie odnoszące się do tematu:
    1. Meritum:
    Cytat Zamieszczone przez moderatorDieta Zobacz posta
    Witam wszystkich serdecznie.
    Z przyczyn technicznych wątki mające ponad 500 postów są dzielone. I część jest zamykana, nie można jej edytować - odpowiadać, ale można cytować posty.
    Zależy nam, by forum działało sprawnie, prawda?
    pozdrawiam Was
    W temacie 50 znaków:
    Jak cytujesz, to możesz wykasować kody cytowania i masz więcej znaków.
    ..
    3. Cytowanie
    Cytat Zamieszczone przez areczek1969 Zobacz posta
    zawsze mozesz kopiuj - wklej, dodajesz znaczniki HTML, wpisujesz nick osoby cytowanej i po problemie
    przyznam, ze na zamkniety wątek nie wchodziłem, więc nie wiem, czy jest taka opcja
    przecież to juz historia
    Ja już wiem - tu wkradła się jakaś pomyłka - jako moderator możesz cytować z automatu, jako zwykły użytkownik - nie. Ale można robić tak, jak mówisz, czyli na zasadzie kopiowania, klikasz w dymek z literkami na pasku nad postem, pojawiają się znaczniki (ale już bez nicka i odnośnika do postu) wklejasz skopiowany tekst w środek i zrobione.

4. Mój pomysł na ominięcie admina jako twórcę wątku i jednocześnie - na większości forów mogę w tym pomóc, wystarczy napisać na priwa. Pomysł jest w porządku, bo zgadza się z ograniczeniem tematu do 500 postów, ale pomaga w zachowaniu prawdziwego autora, a także porządku na forum:
    Ponawiam propozycję - jak najbardziej w temacie:
    admin jako autor wątków - sprawdzałam, nie da się go z pierwszego postu wyrzucić, bo leci cały wątek. Po prostu proponuję robić wątek samemu, jeśli zaś się nie zdąży - można poprosić o przeniesienie postów do nowego zrobionego przez siebie. To się udało, ludzie pisali u mnie już na dwóch wątkach (jeden stworzony przeze mnie, a drugi przez system) i przeniesiono posty do tego stworzonego przeze mnie. Nie moderuję na Kulturze Fizycznej ani na Luźnych Pogaduchach, ale jeśli ktoś chce, to mogę na innych działach w ten sposób pomóc. Najprościej - raportować taki wątek, pisząc dość szczegółowo, o co chodzi. Ale wtedy taki raport dostaje kilka osób - można też po prostu napisać na priwa - do wybranego moderatora.

A, i zapomniałam - oczywiście zdublowany przez admina wątek można kasować, admin się nie obrazi, ponieważ to idzie z automatu. Więc spokojnie, można napisać raport z prośbą o skasowanie wątku, bo już się zrobiło własny.
    Natomiast regulamin jest do wglądu na pasku u dołu pod główną stroną forum.
    Ostatnio edytowane przez peszka ; 28-11-2011 o 16:14
    "- Witam, ile pani waży? - Różnie..."lato 2005 - 103kg >>>---> lato 2006 - 67kg2006 - 2009 - w granicach 67/73, obecnie... 91!

Eclairka Guest

Jest też troszkę łatwiejszy sposób na te problemy z autorami wątków, tak mi się wydaje... Całkowicie rozumiem fakt, że nie możemy zmieniać nazw swoich wątków, ponieważ niektórzy mogliby to robić co chwilę i dopiero zrobiłby się bałagan. Jakby nie było niektóre nazwy się zapamiętuje i wszystko by się wymieszało. No, ale można poprosić kogoś z GTW o wpisanie nicku na początku tytułu... Np.: "Eclairka: <tytuł mojego wątku>". Pisałam już w tej sprawie do Admina, Admin kazał mi zgłaszać problemy na maila, a na maile nikt nie odpowiada. Bardzo wygodnie. Napiszę zatem do jakiegoś moderatora .

Mieszka w
    Garwolin

Eclairka - pewnie, że dobry pomysł, już masz to zrobione
    Pozdrawiam!

Eclairka Guest

Peszko, właśnie zauważyłam zmianę . Dziękuję pięknie .

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów