Strona 501 z 731 PierwszyPierwszy ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 7302
Like Tree11627Lubią to

Wątek: IV faza diety proteinowej dukana - Część 36

Awatar Brida10
    Brida10 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: IV faza diety proteinowej dukana - Część 36

Asiu dzień dobry !

dosiadam się do Ciebie ,ale mam nadzieję ,że posiedzimy bez bólu głowy ...przeszło?
    W kwestii diety nie doradzę ,bo ja jestem ze sobą trochę w innej "przestrzeni" ,jednak może IV faza ,ale z ostrożnością ......byłaby najlepsza ...nie wiem !

Życzę miłego piątku ......
    Sonka57 lubi to.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Asiu, to Wasza kotka? Śliczna .
    U nas ładnie , bez deszczu, choć nieco chłodno. W planach na jutrzejsze przedpołudnie wyjazd na cmentarze , obym tylko nie musiała niczego przekładać ze względu na pogodę. Szukałam od kilku dni czarnej torebki a wróciłam z grafitową , właściwie to w odcieniach jeansu .
    Uczta z niewielkimi błędami , które uświadomiłam sobie dziś pod koniec dnia. A rano, po wczorajszym proto, tylko 0,1 mniej .

I tak się zastanawiam, czy powinnam robić III fazę? czy wrócić do IV fazy ale ostrożnie.
    może IV faza ,ale z ostrożnością ......
    Myślę, że jeśli ostrożna 4.faza to tak ostrożna, i z tak niewielkimi modyfikacjami, żeby była zbliżona w jak największym stopniu do 3,jki. Pod względem czasu także. Może inaczej: 3.faza przy założeniu, że nie stanie się nic strasznego jeśli przydażyłby się w czasie na nią przewidzianym, niewielki wyjątek od reguły. Zresztą Ty sama znajdziesz najlepszy Złoty Środek .
    jestem nisko ciśnieniowa,
    Dobrze, że ból przeszedł. Po diecie, osiągnięciu niższej wagi, wróciłam do ciśnienia sprzed diety, niższego.
    Goldwingerka1800 and cbasia like this.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Goldwingerka1800
    Goldwingerka1800 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Domyślnie Odp: IV faza diety proteinowej dukana - Część 35

Cytat Zamieszczone przez Sonka57 Zobacz posta
    Asiu, to Wasza kotka? Śliczna .
    Nie jest moja, Buźka jest jedną z dwóch takich pięknych kotów moich znajomych.

Moja waga coraz bardziej mi się podoba, jeszcze pociągnę przyszły tydzień, i zakończę w niedzielę.
    Zrobię od razu IV fazę, ale tak jak radzisz :

3.faza przy założeniu, że nie stanie się nic strasznego jeśli przydażyłby się w czasie na nią przewidzianym, niewielki wyjątek od reguły. Zresztą Ty sama znajdziesz najlepszy Złoty Środek .

Nawet jak zejdę poniżej 65kg, to waga sama sobie wróci na wygodną pozycję, jak to zawsze mi robiła.

U mnie dzisiaj znowu obudził mnie ból głowy, zażyłam tabletkę i czekam na efekty.
    Miałam zamiar jutro pojechać na grzyby, ale znowu jutro ma padać deszcz.

Zapraszam na kawkę, i życzę miłego dnia14724365_515139315341470_5135220340937474077_n.jpg
    Sonka57 lubi to.

IV Faza od 8 listopada 2010roku
    Nie jestem IDEALNA, ale WYSTARCZAJĄCO dobra.
    Drugi raz Dukan od 3.04.18r-3.06.18r.
    IIIf.od 4.06.18r.

Awatar Brida10
    Wpisy na blogu
    1

Dzień dobry
    Asiu może to i też taka jesienna pogoda stąd te dolegliwości ,oczywiście nie neguję ,że coś szwankuje ze zdrowiem .Tak czy siak życzę wszystkim dużo zdrówka ,a Tobie w szczególności ......
    Soniu dasz radę zawsze jestem pod wrażeniem Twojej wielkiej determinacji ......
    Kotka śliczna ,choć ja ogólnie jeśli już to takie zwyklaki lubię takie dachowce jak to nazywają ......
    Miłej soboty życzę ......
    Sonka57 lubi to.

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Cytat Zamieszczone przez Brida10 Zobacz posta
    Asiu może to i też taka jesienna pogoda stąd te dolegliwości ,oczywiście nie neguję ,że coś szwankuje ze zdrowiem
    Pomyślałam sobie, że to jesień plus 1/1. Bo jakieś wypryski mi się pojawiły, i ogólne osłabienie (wczoraj nie byłam u Mamy, ponieważ słabość mnie ogarnęła). A wcześniej jelitówka, więc chyba wszystko razem jest przyczyną mojego gorszego samopoczucia.

Kotka śliczna ,choć ja ogólnie jeśli już to takie zwyklaki lubię takie dachowce jak to nazywają ......
    Moje koty zawsze były dachowcami, ale Buźka jest przemiłym stworzeniem, jak wchodzę do znajomych, to wita mnie na progu, bo ta druga znika bez śladu.
    Sonka57 and Brida10 like this.

IIIf.od 4.06.18r.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Cytat Zamieszczone przez Goldwingerka1800 Zobacz posta
    Nawet jak zejdę poniżej 65kg, to waga sama sobie wróci na wygodną pozycję, jak to zawsze mi robiła.
    To wyraźny znak, że waga w okolicach 65 jest Ci pisana .
    Mam także plany na jutrzejsze przedpołudnie ale......zobaczymy. Z dzisiejszych nic nie wyszło. Najpierw brzydka pogoda, potem na chwilę wyjrzało słoneczko więc szybki obiad i ......wpadły dzieci w odwiedziny .
    U mnie po wczorajszej uczcie wzrost ok.1 kg..chyba 1,2. Do skrobiowego obiadu wypiłam dziś lampkę wina więc uważam, że limit uczt na bieżący tydzień mam wyczerpany ( druga pod rząd !). Jutro pomimo niedzieli skromniutkie PW......trudno. Dostałam też propozycję aby wyjść rano z kijkami i zobaczyć jak odbywa się półmaraton .Chyba wybiorę cmentarze.
    Soniu dasz radę zawsze jestem pod wrażeniem Twojej wielkiej determinacji .....
    Basiu wiem jak ważne jest to, że czuję, że potrafię sobie radzić i jednocześnie denerwuje fakt, że pomimo to, z własnej winy, trwam w tym marazmie już tyle czasu . Obniżyłam ostatnio wagę o jakieś 3-3,5 kilo a drugie tyle jak nie więcej potrzeba mi abym była zadowolona. Boję się nawet przymierzyć kurtek na kije ale jutro się z tym zmierzę. Dziś zrobiłam porządki w ubraniach i butach...zostały mi tylko one.
    Moje koty były także dachowcami......
    Goldwingerka1800 and Brida10 like this.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Witajcie w niedzielny poranek, głowa mnie dzisiaj nie boli .
    Planujemy z mężem wyskoczyć na grzybki przed południem, może się uda, deszcz nie pada, ma być słonecznie, więc?..........

Cytat Zamieszczone przez Sonka57 Zobacz posta
    wiem jak ważne jest to, że czuję, że potrafię sobie radzić i jednocześnie denerwuje fakt, że pomimo to, z własnej winy, trwam w tym marazmie już tyle czasu . Obniżyłam ostatnio wagę o jakieś 3-3,5 kilo a drugie tyle jak nie więcej potrzeba mi abym była zadowolona. Boję się nawet przymierzyć kurtek na kije ale jutro się z tym zmierzę.
    Alu, a może idź za moim przykładem i zrób 1/1 przez kilka dni. Jest łatwiej (nie wiem jak wytrzymałam 5/5,-determinacja ).
    Jak nie dasz rady, odpuścisz, ale jak zaskoczysz, to może zrzucisz co nieco, trwałam jak Ty w systemie PW, ale nie chciało działać, więc pomyślałam, że należy coś zmienić,
    i działa. Rusz ten głaz, który Cię ugniata .
    A teraz poranna kawka, zapraszam i życzę miłej niedzieli

14731285_369585620098943_828710959233362590_n.jpg
    cbasia, Sonka57 and Brida10 like this.

IIIf.od 4.06.18r.

Awatar Brida10
    Wpisy na blogu
    1

Dzień dobry
    jedź Asiu na te grzybki ,a podobno są i to prawdziwki w większości.....życzę udanego grzybobrania .
    Cieszy mnie fakt ,że czujesz się lepiej ,a że do Mamy nie poszłaś ,to może i lepiej , zaraz po chorobie ,wiesz starsi ludzie szybko łapią bakcylusy ......
    Udanej i miłej niedzieli .....
    cbasia and Sonka57 like this.

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

jedź Asiu na te grzybki ,a podobno są i to prawdziwki w większości.....życzę udanego grzybobrania .
    Byliśmy w lesie koło Kliczkowa, ale szału nie było, za to ludzi strasznie dużo, nawet autobusy były.
    Razem zebraliśmy małe wiaderko.
    cbasia, Sonka57 and Brida10 like this.

IIIf.od 4.06.18r.

Awatar Brida10
    Wpisy na blogu
    1

Asiu ,to i tak nieźle będzie na sosik .....

Uprawnienia umieszczania postów