Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Like Tree1Lubią to
  • 1 Dodany przez elka_

Wątek: Oby do celu :)

Awatar elka_
    elka_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    S

Domyślnie Oby do celu :)

Witam
    tak sobie pomyślałam, że może ktoś się dołączy, czasem pokrzyczy albo wesprze w trudnych chwilach dukania

Jest to moja druga przygoda z dukanem. Kilka lat temu schudłam 25 kg w ok. 3 miesiące i trzymałam wagę do czasu ciąży wtedy sobie pozwoliłam na wszystko no i przez ten czas odrobiłam 30 kilosów Teraz zaczęłam dukać od początku stycznia, waga już nie leci tak pięknie jak kiedyś ale i tak jestem zadowolona, że cokolwiek ubywa. Na razie udało mi się pozbyć zaledwie 5 kg ale jak już pisałam i tak jestem zadowolona bo ostatni rok nic się nie chciało ruszyć.

No więc rozpoczynam...

Akurat dzisiaj rozpoczynam PW wiec zaraz idę gotować kapuśniaczek i upiec sobie kawałek serniczka jakiegoś jak co tydzień na niedzielę

Awatar elka_
    elka_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    S

Domyślnie Odp: Oby do celu :)

moje cotygodniowe ważenie, dzisiaj z sukcesem -1,8 od początku diety nie miałam tak dobrego wyniku
    może to kwestia tego, że zaczęłam liczyć białka
    ah jak pięknie zaczął się ten tydzień, mam nadzieję, że następny poniedziałek będzie równie uroczy
    to teraz idę pożreć gotowane udoo
    Sonka57 lubi to.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Domyślnie Odp: Oby do celu :)

Ja też zaczynałam Dukana dwa razy . Za pierwszym razem jesienią 2009 schudłam 3 kg a po swiętach odpusciłam i przytyłam 4 kg,czyli nadrobiłam kilogram. W styczniu 2010 zaczęłam po raz drugi dietę. W lecie zakończyłam 2.fazę z wynikiem 86 kg..............3 faze niestey z wynikiem 88+....teraz jestem od dawna na 4-tej i mam dziś ok. 76 kg.
    Trzymaj się .....szkoda trochę tych zaprzepaszczonych 25 kilo, ale liczy się to co teraz.
    A nie chciałabyś powalczyć z dziewczynami tu:
    II faza diety proteinowej Dukana - Część 19 - Strona 139

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Uprawnienia umieszczania postów