Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40
Pokaż wyniki od 391 do 398 z 398
Like Tree3Lubią to

Wątek: Ratunku, nie chudne na Dukanie!

iluminatia17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Ratunku, nie chudne na Dukanie!

Witam was, mój problem polega na tym że po spektakularnym schudnieciu, moja waga stoi od trzech tygodni jak zaczarowana. Schudlam 35 kilogramów w pół roku i organizm nie chce mi dalej odpuszczać.Fakt faktem dużą część życia ważyłam wlasnie 83 kilogramy, wiec mysle ze moze to tego kwestia?

styczeń 2013 : 118 kg III faza-wrzesień 2013 : 73-74 kg styczeń: 76kg

Awatar Sopor90
    Sopor90 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Ech, te wahania wagi na Dukanie... jeszcze 3 dni temu się cieszyłam, że waga pokazuje 86, a teraz znowu 90. I bądź tu człowieku mądry.
    Czerwiec 2013 -> 86
    Lipiec 2013 -> 90 (dobijające wahania wagi)
    Lipiec 2013 -> 85

iluminatia17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Tak jak każdy poleca- cierpliwość,cierpliwość- mimo wszystko. Waga w końcu odpuszcza. 3 kilo do celu z 43 kilogramów!

styczeń 2013 : 118 kg III faza-wrzesień 2013 : 73-74 kg styczeń: 76kg

Awatar AleksKa
    AleksKa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja od 4 maja byłam 10 dni na fazie uderzeniowej. Potem p+w i tak zostałam. Wcześniej byłam miesiąc na diecie jeść mniej. Wyłapałam błędy. Może teraz za dużo nabiału za mało mięsa. Ale nic nie spadłam. Trzymam się przez rozsądek, bo czegoś trzymać się trzeba. Ale dziś ręce mi opadły jak waga pokazała pół kilo więcej niż w piatek. A weekend intensywny i jedzenia nie za dużo. I nie jest to kwestia miesiaczki.
    co to za tabelki o których piszecie?

Czasem to czego najbardziej potrzebuję, to nadzieja

Awatar sQlitynka
    sQlitynka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław/Ballina

Witam Przeglądałam forum i wpadłam na Ciebie AleksKa. Bardzo długą miałaś uderzeniówkę. Raczej nic złego, że organizm z warzyw dobrał sobie pół kilo Zapraszam do zaglądania i odwiedzania dwójeczkowego wątku. Tam znajdziesz zawsze wsparcie i pomoc. Dziewczyny są bardzo pomocne, wyrozumiałe i potrafią dać kopa na zachętę Powodzenia w diecie
    A tu dorzucam link
    II Faza - DUKAN

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Nie ważne ile razu upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Awatar mmo
    mmo
    mmo jest nieaktywny Nowy na forum

[Mój pierwszy post, więc przy okazji - cześć wszystkim]

Tak czytam sobie ten wątek, i zastanawiam się, ile z tego co piszecie, ma miejsce u mnie - zatrzymanie wody, za dużo nabiału..?

Jestem piąty dzień na fazie uderzeniowej, i jakoś ciężko mi cokolwiek powiedzieć, czy zauważyłam jakiś efekt wow. Powód? Waga lata wte i wewte jak szalona. Z tym, że mam tak odkąd zaczęłam tyć, to znaczy rano potrafię ważyć 3 kg więcej niż wieczorem, a wczoraj 2kg mniej niż dziś, mało tego - po załatwieniu się ważę z reguły pół kilo więcej niż przed oO (dwie wagi - elektryczna i klasyczna).

I teraz pytanie - czy te moje wahania na Dukanie to standardowe akcje, jakie mam zazwyczaj, czy faktycznie coś mi spada? W poniedziałek, kiedy zaczęłam, teoretycznie było na wadze około 93, ale np w niedzielę było mniej... weź tu człowieku nie zgłupiej...

Aha, w centymetrach nie zauważyłam jakiejś znaczącej różnicy, a jeśli już, to raczej z powodu diety gorsetowej

Awatar Goldwingerka1800
    Goldwingerka1800 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Witaj, na uderzeniówce nie chudnie się, tylko wchodzi w ketozę więc nie oczekuj cudu.
    Poszukaj wątku II fazy i tam znajdziesz więcej informacji.

Kasień jest nieaktywny Nowy na forum

Słuchajcie, ja na tej diecie nabawiłam się dny moczanowej i zdecydowanie nie polecam. Po wszystkim sporo poczytałam o jej szkodliwości i na przykład o tym, że Dukana skreślono z listy lekarzy francuskich. Tu jeden fajny art na ten temat [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów