Strona 501 z 28937 PierwszyPierwszy ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 1001 1501 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 289368
Like Tree2Lubią to

Wątek: dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Awatar pszczolka85
    pszczolka85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Droga Baktery

Otóż .... nie wiem jak inne, ja sama jestem początkującą chudnącą... ale ja nie mam problemów ze skórą. W książce Dukan sam pisze o tym, że właśnie cera sie poprawia(łącznie ze skórką pomarańczową, jeśli taką posiadasz).
    Spowodowane jest do dostarczeniem dużej ilości aminokwasów-głównego budulca komórek, zatem tkanek
    Osobiście nie stosuje wyszczuplających balsamów-ale myślę, że nie zaszkodzą

Co do kawy-tak można nawet z mlekiem jak lubisz, byle by było chude i słodzimy słodzikiem na bazie aspartamu

poczatek diety--> 15.03.09
    3 faza --> 3.08.09
    Mój mężczyzna (zaczął pod koniec lutego)

Awatar pszczolka85
    pszczolka85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Post Odp: dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat Zamieszczone przez freedom83 Zobacz posta

btw. mam pytanie a makaron typu graham lub bezglutenowy z dzialu zdrowa zywnosc mozna czy tez nie??
    bo mam ochote na sos proteinowo warzywny z makaronem... a nie sadze ze z maki kukurydzianej mi sie uda...

Wklejam Ci przepis na makaron od jednej z naszych koleżanek z forum.

(pseudo) MAKARON / KLUSKI
    składniki jak na placek Dukana

Po wymieszaniu serka, jogurtu, jajka i otrąb, odczekać trochę żeby "wióry" naciągnęły. Wchlapac na rozgrzana patelnie, zmniejszyć ogień, a nawet wyłączyć kuchenkę i odczekać aż się usmaży/udusi (pod przykryciem może stać godzinami) potem pokroić w paseczki jak makaron i tu włączyć wyobraźnie.
    Użyłam tego dziwactwa na "spaghetti" Bolognese, "kluski" do rosołu, pomidorowej i grzybowej (pokrojone jak łazanki).

I jeszcze link do stronki z przepisami

PRZEPISY w diecie DUKANA - Strona 3 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

poczatek diety--> 15.03.09
    3 faza --> 3.08.09
    Mój mężczyzna (zaczął pod koniec lutego)

Awatar Baktery
    Baktery jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Pszczolko, dziekuje za odpowiedz! Ja startuje od znacznie wiekszej wagi, 87 kg (jak znajde, jak dodac te paski wagowe, to bedzie widac w kazdej wiadomosci), cellulit tez mam (nie mega, ale jednak), wiec bede obserwowac, ale faktycznie, te bialka powinny dobrze wplywac na strukture nie tylko miesni ale i skory. Balsam takowy zdazylam nabyc, i wlasnie sie zastanawialam, czy nie wyrzucona kasa (na szczescie taki nie wysokiej polki, jedynie za 15 zl), wiec coz, najwyzej bedzie po prostu masaz
    Kawe zaraz zapodam, slodziki mam (z poprzednich diet pozostale), kurczak bez tluszczu w rekawie pieczeniowym sie piecze, zobaczymy co bedzie.
    Ogolnie mam spore nadzieje, bo uzasadnienie biochemiczne spalania bialek i uzywania wlasnego tluszczu do tego jest zdecydowane. Jedynie gdzie mam obawy,to do wlasnej silnej woli, szczegolnie w sytuacjach towarzyskich. No nic, okaze sie wkrotce...

Awatar aluska666
    aluska666 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Birmingham

Cytat Zamieszczone przez pszczolka85 Zobacz posta
    Jest twaróg "light" firmy "mlekpol" 0 % tłuszczu
    W takim jajowatym, plastikowym opakowaniu.
    Bardzo smaczny
    Ale ja jestem w UK!
    Jest 80-83 a chcialabym 69 - Grupy Wsparcia Dieta.pl Tu jestem
    MAM NADZIEJE DO KONCA MAJA MIEC 68 I ROZPOCZAC III FAZE!!!
    \\Moze kiedys sie uda...wiara czyni cuda//
    Na PROTALU od 04.02.09

Awatar palma75
    palma75 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jastrzębie zdrój

Cytat Zamieszczone przez gruszynka Zobacz posta
    i ze nie wiem jak poruszać się po forum ale to nie największy wstyd. Mój problem to przede wszystkim opona jak w Tirze. Nie byłam wstanie przejrzeć wszystkich stron lecz wiem z grubsza jakie są zasady i etapy "Dukanka". Zamówiłam dzisiaj na Merlinie 2 dostępne książki. Wagę do aktywacji podałam z "głowy" ale cos koło tego się kręci (78 kg i 167 cm wzrostu). Nie umiem tego wprowadzić na odpowiednie rysunki. Nie wiem także gdzie mam wypelnić test Dukana? Pomóżcie proszę. do 17 kwietnia chciałabym trochę sadła zrzucić - spotkanie klasowe a do połowy lipca trochę więcej, żeby sobie zrobić prezent na moją pięćdziesiątkę (emotikonka też nie wiem jak wlepić). Pomóżcie proszę! Będąc tu z Wami może będzie łatwiej przetrwać. Pewne nawyki zywieniowe już mam dieta ala" Montigniak - mięso, warzywa z niskim indeksem glikemicznym, zero ziemniaków, mało chlebusia i jeszcze mniej słodyczy. I do tego spłacane w ratach gary Philipiaka ale b. słaba przemianę materii - leki p/refluksyjne, nasenne i p/depres. Ale przecież nie mogę się poddać1
    hejka nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale jak łykasz depresanty to nie wie czy możesz te diete zaczynać a już napewno nie bez konsultacji z lekarzem koniecznie dukan cos pisał na temat depresji i juz nie pamietam dokłądnie musiała bym zerknąc do ksiązki może któras z dziewczyn pamieta?

hazel88 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gliwice

hej dziewczyny jestem na diecie proteinowej, ale dopiero od wczoraj ;-) nie chce schudnąć dużo, bo tylko jakieś trzy kg, ale jakoś nie potrafię się z nimi rozprawić więc pomyślałam że może na tej dietce mi się uda... tylko nie bardzo wiem jak się za nią zabrać ;/ ciągle robię jakieś błędy, wczoraj zjadłam plaster zółtego sera, bo myślałam że można, a tu psikus że wcale nie.a dziś zjadłam dwie kromki chrupkiego pieczywa, więc chyba kiepsko mi idzie .. mam więc pare pytań-czy dozwolone są parówki drobiowe, drobiowe kabanosy czy nie ? a co z jogurtami owocowymi ? słyszałam że te które w swoim składzie mają miazgę owocową i są odtłuszczone są dozwolone.. byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi i jakieś wskazówki (ps. liczę sobie kalorie i po mimo tego że jem tylko jajka, jakieś białe sery, ryby to i tak wychodzi mi że zjadam ponad 1300 kal dziennie...to chyba za dużo ? ?)
    pozdrawiam, i życzę sukcesów w odchudzaniu

Awatar palma75
    Mieszka w
    Jastrzębie zdrój

nie wolno parówek i kabanosów jogurt owocowy tak byle nie na cukrze i do 300gr dziennie czyli 2 małe a co do tych kalorii jestes na uderzeniówce to pierwze 3 dnni możesz zjeśc więcej póżniej apetyt maleje tylko pilnuj co jesz beda lepsze efekty ja cos sknociłam i miałam tylko 2 kilo

Awatar amber1
    amber1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Kochane Proteinki. Dzisiaj była chwila prawdy. Odebrałam wyniki badań.
    SĄ WZORCOWE ! Nawet lepsze niż te które robiłam w zeszłym roku przed dietą. Nie będę podawała wszystkich danych tylko te nas najbardziej interesujące, tzn. poziom kwasu moczowego 5,2 mg/dl (norma od 2,4-5,7 mg), w moczu żadnych ciał ketonowych, ani innych badziewii i wreszcie mam prawidłowe ph 6 (norma 5,0-8,0).
    W zeszłym roku kiedy jadałam duuużo owoców i warzyw, a mało mięsa miałam zasadowy mocz i cierpiałam na przewlekłe zapalenia dróg moczowych. Zamiast poradzić mi zmianę diety leczono mnie bezskutecznie antybiotykami. Od kiedy jestem na Dukanie nie tylko nie mam problemów z drogami moczowymi, ale ustała również alergia na bliżej nieokreślone produkty (być może, że na jakieś owoce, których przecież od dwóch miesięcy nie jadam). Mam nadzieję, że nie byłam uczulona na słodycze
    O gładkich udach już nawet nie wspomnę Dukanowskie żywienie jest lepsze niż jakikolwiek preparat antycellulitowy do smarowania

26.12.08 dieta, 24.01.09 protal, 22.04.09 - waga 61,3 kg i 3 FAZA diety proteinowej dr Dukana - wszystko o utrwalaniu - Grupy Wsparcia Dieta.pl, 10-08-09 IV FAZA

Awatar lavande
    lavande jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

hazel moim zdaniem powinnas zacząć jeszcze raz, od jutra np, ale najpierw przeczytac przynajmniej skrocony opis tej diety. Znajdziesz go na pierwszej stronie. Powodzenia

Na diecie Dukana od 16.03.2009

Awatar palma75
    Mieszka w
    Jastrzębie zdrój

no żyć nie umierać nowa Ty same plusy i to jest dobre w tej diecie ja chodź od 10 lutego tylko 4 kilo ale w tali az 7 cm biodra 5,5 udo bez zmian bo narty i rowerek za duże obciązenia ale akurat udo nie jest aż tak ważne jak brzuch i ramiona i ta odatkowa siła na diecie że chce mi sie kręcic nawe do 23,30 dawniej to już bym spała