Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
Like Tree4Lubią to

Wątek: Ilość posiłków w ciągu dnia.

milena59 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Ilość posiłków w ciągu dnia.

Cytat Zamieszczone przez zuzka19 Zobacz posta
    Absolutnie nie ma takiej potrzeby . Trzeba jeść tyle i tak często, jak się potrzebuje. Ja jem 4 posiłki dziennie - śniadanie, przekąskę, obiad i kolację, a często ten ostatni to po prostu obiadokolacja (większa porcja). Moja mama schudła 16 kg w 3 miesiące dzięki metodzie intermittent fasting - wyznaczasz sobie okno żywieniowe w którym jesz, a resztę dnia pościsz. I tak mama jadła od 10 do 18 3 posiłki po 500-600 kcal, a chudła i to ładnie, a jest przed 50. Moim zdaniem to mit z tym, że sobie tak napędzamy metabolizm - jedz jak ci wygodnie, faktycznie warto czasem zjeść 3 większe posiłki a nie 5 malutkich, bo ja np. muszę się najeść prawie do syta - nie umiem skubnąć 100 gram kurczaka i 3 łyżek ryżu i odejść od stołu, inaczej czuję się źle i w efekcie apetyt mi wzrasta.
    Zgodzę się w pełni mi pomogło jeść wcześniejsze kolacje.Fakt że miałam problem to wymusił i sama starałam się nie jadać późno pomogło dolegliwości przeszły i schudłam bez wyrzeczeń.

Izzy75 jest nieaktywny Nowy na forum

Jem 3,4 razy dziennie w tym przynajmniej 1 porcję warzyw, 1 porcje owoców lub jogurt , kefir lub maślankę., trochę ułatwione życie bo nie lubię słodyczy. W diecie mam sporo kaszy i czarnego ryżu( zakazanej potrawy za która kiedyś w Chinach można było stracić głowę)

anielka88 jest nieaktywny Nowy na forum

Wydaje mi się, że trzeba słuchać organizmu i jeść, kiedy czujemy głód i przede wszystkim mniejsze porcje, łatwiej tak będzie organizm trawił.

malamii_ jest nieaktywny Nowy na forum

A jakie są Wasze sposoby na walkę z głodem? Bo ja czasami wypijam 1-2 szklanki Piwniczanki, co pozwala mi przeczekać do następnego posiłku, ale może macie jeszcze jakieś inne metody?

Karina30 jest nieaktywny Nowy na forum

Jak najbardziej jedzenie 5 posiłków ma sens tylko muszą to być nie wielkie i zdrowe posiłki

paula_k jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Najlepiej jeść często, ale mało.

patka joł jest nieaktywny Nowy na forum

Jeść często, ale mało to oznacza że np. jabłko to jeden z tych pięciu posiłków

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów