Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Odpowiednia Dieta

Olka95 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odpowiednia Dieta

Witam chciałbym zacząć się odchudzać, natomiast właśnie niedawno uświadomiono mnie że aby zmienić wygląd swojej sylwetki i stracić parę centymetrów potrzebna jest odpowiednia dieta. Czy jest jakakolwiek możliwość udzielenia mi paru wskazówek jak się odpowiednio odżywiać ?? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Jajadźka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Odpowiednia Dieta

A zastanawiałeś się nad skorzystaniem z porad dietetyków, ale takich, którzy zajmą się Twoją osobą kompleksowo? Wielu specjalistów zajmuje się dostosowywaniem diety do osób chcących schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę. Sama też mam doświadczenie już z dietą od dietetyka. Dietę otrzymałam, jako gratis do spalacza tłuszczu www.trizer.pl. Jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Bardzo podoba mi się to, że wszystko jest czytelnie i jasno rozpisane. Mam listę zakupów, sposób przygotowania i oczywiście ilość kalorii, jaka przypada do danego posiłku.

AlicjaPawłowska jest nieaktywny Nowy na forum

Ja także polecam Ci skorzystanie z pomocy doświadczonych dietetyków. Samodzielne przejście na dietę wiąże się z dużym ryzykiem. Dzięki pomocy dietetyka Twoja dieta będzie opierała się na pełnowartościowych posiłkach. Bardzo ważne jest wykonanie pomiarów antropometrycznych i stałe monitorowanie efektów. Najlepiej udać się do gabinetu w swojej okolicy. Przykładowo na Śląsku jest bardzo fajna w Gliwicach. W Twoim mieście też pewnie znajdziesz dobrych dietetyków, którzy zadbają kompleksowo o Twoja dietę i wygląd.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 06:02

ertewe jest nieaktywny Nowy na forum

ja tak jak Ty szukałam porady w necie, ale niestety nie udało mi się uzyskać fachowej i zadowalającej. Skorzystałam więc w końcu z pomocy dietetyka i powiem Ci, że nie żałuje. Jako że moja dobra ma zdecydowanie za mało godzin, zdecydowałam się na wyjście jakim jest dietetyk online. Super sprawa, fachowa pomoc, jestem bardzo zadowolona. I Tobie też polecam jeśli chcesz dobrej pomocy.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 14:57

anitaa90 jest nieaktywny Nowy na forum

Odpowiednia dieta zależy od wielu rzeczy, waga, wiek, choroby, generalnie wszystko. Najlepiej wybierz sie do dobrego dietetyka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Olciaaak1 jest nieaktywny Nowy na forum

Trudno dopasować odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb. Ja zaczerpnęłam rad na temat zdrowego odżywiania ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Bardzo polecam można dowiedzieć się ciekawych rzeczy, jak się zdrowo odżywiać i co zrobić żeby łatwo zmienić swój tryb życia.

Uprawnienia umieszczania postów