Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?

Kilka miesięcy już za mną. Od tych kilku miesięcy jestem nową osobą. Zmieniłam swój styl ubierania się i styl odżywiania się. Podczas moich zakupów nastąpiły duże zmiany. Kupuję tylko to co zdrowe i potrzebne. Waga drgnęła, ale oprócz diety i ćwiczeń pojawił się u mnie spalacz tłuszczu Trizer. Niestety spalenie zbędnego tłuszczu nie jest rzeczą łatwą. Nie wystarczy niewielka aktywność fizyczna. Również źle dobrana dieta może skutkować jedynie efektem jojo. Jakie są jeszcze inne sposoby, aby przyspieszyć spalanie tłuszczu? Jak sobie z tym radzicie? Czy pijecie jakieś herbatki? Jecie konkretne produkty?

Jakie są wasze zdania na temat Berrator? Oraz co powiecie na te kwestie związane z ekspertami jestem fit, którzy wykonali bardzo solidny (chyba) artykuł na jego temat http://www.jestemfit.pl/artykuly/sup...prawde-dziala?
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof99 ; 29-07-2017 o 14:10

aniss22 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?

Czy to prawda, że woda pomaga w odchudzaniu?

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

Podobno woda pomaga, ja się jednak nie mogę przemóc i nie wypijam 1,5 l wody dziennie. Odstawiłam wszystkie soki i inne napoje i jak już coś kupuję to tylko wodę niegazowaną. Nie wiem czy pomaga, na pewno nie przeszkadza.

Co do spalania tłuszczu. Też jestem ciekawa jak przyspieszyć spalanie. Teraz mi waga spada dużo wolniej i chciałabym żeby przyspieszyła. Stosowałam zioła ojca Klimuszko. Nie wiem czy pomagały czy nie. Waga leciała ale było sporo ćwiczeń no i raczej nie przekraczałam 1200-1300 kcal. Kupiłam sobie na próbę Therm Line, może coś pomoże i waga zacznie znowu lecieć w dół . Wiem jedno, nic nie odchudzi nas tak, jak ćwiczenia.

Rafał Mu jest nieaktywny Nowy na forum

Nie ma sensu szukania nadziei w pojedynczym produkcie, ani nawet w suplemencie. Wszystko kręci się wokół diety. Ja robię tak: Moja waga oscyluje w granicach 80 - 83 kg, a w pasie mam 87-95. Trenuję siłowo więc chcę mięć w miarę płaski brzuch ale nie tracić zbytnio na posturze. Moim celem jest ważyć dużo, ale przy płaskim brzuchu więc wyznacznikiem wagi minimalnej jest waga, a wagi maksymalnej obwód w pasie. Jeśli moja waga spada do 80 kg to zaczynam jeść trochę więcej niż zwykle; kasza, owsianka, banany, czyli węglowodany. Jeśli w pasie zaczyna zbliżać się do 93 to jest już alarm by znowu ograniczyć węglowodany, np zamiast koktajlu na bazie bananów i płatków owsianych piję koktajl z bananów i sałaty. Na kolację jajecznice bez chleba. To zawsze działa pod warunkiem, że ogólna kaloryczność diety jest mniej więcej ta sama (2000 - 2500 kcal w moim przypadku). Najgorzej jest przy dietach mocna ograniczających bo wtedy gospodarka hormonalna się zaburza i jak się je 1000 kcal dziennie a nie chudnie przez hormony, to ciężko jeszcze bardziej ograniczyć jedzenie w takim przypadku.

Awatar Gustavo
    Gustavo jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Okolice Kielc

Teoretycznie, człowiek powinien w ciągu dnia wypić co najmniej 1.5 litra wody, by cały organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Z tego co mi wiadomo warto jest pić*wodę ponieważ w dużym stopniu pomaga ona w trawieniu posiłków. :P

Gracek jest nieaktywny Nowy na forum

Hmm, a może warto byłoby się zdecydować na produkty wspomagające spalanie jak te które można znaleźć tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]? Sam zastanawiam się szczerze mowiąc nad kupnem jednego z tych produktów. Zdaje sobie sprawę z tego, że nawet z ich pomocą, muszę zadbać o sposób żywienia. Aczkolwiek osobiście mam nadzieje, że pomogą mi w walce z nadwagą.

janmorski jest nieaktywny Nowy na forum

Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Trochę więcej przeczytasz tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez Gustavo Zobacz posta
    Teoretycznie, człowiek powinien w ciągu dnia wypić co najmniej 1.5 litra wody, by cały organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Z tego co mi wiadomo warto jest pić*wodę ponieważ w dużym stopniu pomaga ona w trawieniu posiłków. :P
    No właśnie teoretycznie. Kiedyś wzięłam butelkę od rana i cały dzień się z nią nie rozstawałam, wlewałam w siebie wodę kiedy tylko mogłam, aż do przesady. Na koniec dnia okazało się, że wypiłam tylko pół butelki... Tak chyba nie powinno być? Zwłaszcza, że często mam wrażenie, że to całe jedzenie utyka mi w jelitach, co w diecie na pewno nie pomoże. Kiedyś dobrze mi szło z czerwoną herbatą, może to jest jakiś sposób?
    People Change.. now i'm a lamp.

feliksm690 jest nieaktywny Nowy na forum

Najlepiej użyć bardziej skoncentrowanych płynów w codziennej diecie. Mleko może zastąpić wodę. Efekt będzie szybszy
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 06:08

krzewyozdobne jest nieaktywny Nowy na forum

tzreba zaczac biegać regularnie dłużej niż te 30-40 minut.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów