Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Co wolno jeść a czego nie? Pytania i odpowiedzi.

Emmija jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Question Co wolno jeść a czego nie? Pytania i odpowiedzi.

Myślę, że wątek przydatny - nie tylko dla mnie.

Proszę doświadczonych o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: można jeść w 1 fazie owsiankę?
    Raz czytam, że można, raz, że nie... W książce w produktach zabronionych jest wymieniona owsianka, więc pewnie tak, ale ja tak uwielbiam płatki owsiane na śniadanie, że wolę się upewnić. ;P
    Chciałabym poznać wasze pomysły na śniadania, przekąski itp. Na co dzień nie mam czasu na zabawy w przepisy, które są wymienione w książce.
    "Łódeczki paprykowe z sałatką wiejską
    Jedno opakowanie chudego serka wiejskiego wymieszaj z pokrojonymi w kostkę dwoma jajkami na twardo, pomidorem, ogórkiem, dopraw solą. Czerwoną paprykę przekrój na pól, wydrąż pestki. Nałóż sałatkę do papryki, dopraw do smaku. Możesz posypać ją startym chudym, żółtym serem.'

Coś takiego jest szybkie, łatwe i takiego rodzaju przepisów poszukuję.

Będę wdzięczna za wszystkie pomysły.

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Domyślnie Odp: Co wolno jeść a czego nie? Pytania i odpowiedzi.

Cytat Zamieszczone przez Emmija Zobacz posta
    Proszę doświadczonych o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: można jeść w 1 fazie owsiankę?
    nie można niestety, w drugiej już tak

Ja na śniadania np robiłam ruloniki z szynki i sałaty, ładowałam do nich paprykę czerwoną i jajko, czasem kabanosa bardzo smaczne i szybkie
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

Awatar agniesia2004
    agniesia2004 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom

Zgadzam się, w pierwszej fazie nie można, w drugiej już owszem, ale nie za często i najlepiej do godziny 13 - 14

kinga7367 jest nieaktywny Nowy na forum

Witam, zastanawia mnie czy na diecie SB można używac minimalne ilości oleju z pestek z winogron lub zwykłego oleju?
    Od dnia wczorajszego (poniedziałek) ponownie zaczełam dietę. Również poszukuję szybkich i smacznych przepisów. Najmniej mam pomysłow na sniadania i posiłkii do pracy...

Uprawnienia umieszczania postów