Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: 8 kg/2 miesiace bez cwiczen - czy dobrze robie

odchudzaniewdomu jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie 8 kg/2 miesiace bez cwiczen - czy dobrze robie

Czesc,

W ciagu dwóch miesięcy spadłem ze 107 do 99 kg stosując prostą dietę - jedz mniej.
    Nie wykonywałem w trakcie tego okresu żadnych cwiczen.

Moim celem jest ok. 90 kg - czy powinienem wprowadzac jakies cwiczenia - czy da radę samą dietą zejsc do tej wagi ?

Pozdrawiam

peszka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Garwolin

Domyślnie Odp: 8 kg/2 miesiace bez cwiczen - czy dobrze robie

Różnie to bywa, może lepiej zapytaj w dziale "Kultura fizyczna" - w każdym razie, gratuluję sukcesu!
    "- Witam, ile pani waży? - Różnie..."lato 2005 - 103kg >>>---> lato 2006 - 67kg2006 - 2009 - w granicach 67/73, obecnie... 91!
    Peszki stękanie na odchudzanie
    Ćwiczysz? Dorzuć swoje pięć minut, a będzie Ci policzone

Awatar Budrys67
    Budrys67 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Napisz coś więcej o sobie , wiek , wzrost ...
    Mniej jesz to brzmi tak jakbyś z wiaderka ziemniaków zjadał tylko pół !
    Trochę więcej szczegółów i napisz dlaczego nic nie ćwiczysz ?

Jajadźka jest nieaktywny Nowy na forum

Schudnąć za pomocą samej diety Ci się uda, ale nie będziesz zadowolony z efektów. Twoja skóra zacznie wisieć. Dzięki ćwiczeniom będzie elastyczna i jędrna. Dodatkowo ćwiczenia przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej. Tak samo spalacz tłuszczu www.trizer.pl ułatwi pozbycie się tłuszczu. Ja nigdy nie zdecydowałabym się na dietę bez ćwiczeń. Dla własnego zdrowia i estetycznego wyglądu lepiej ćwiczyć.

Awatar mniejszabecia
    mniejszabecia jest nieaktywny Nowy na forum

Uważam tak jak przedmówczyni. Twoja skóra utraci jędrność i ciężko Ci będzie wrócić z nią do normalnego stanu. Dlatego w czasie, gdy się odchudzamy powinniśmy prowadzić aktywny tryb życia. Najbardziej problematyczne miejsca to brzuch, uda i ramiona. Obwisła, mało napięta skóra wygląda nieestetycznie. Im wolniej chudniemy tym większa szansa, że nie będziemy borykali się z problemem wiszącej skóry ani z efektem jojo. Spalacz Trizer przyspieszy odchudzanie, ale nie poradzi sobie z obwisłą skórą.

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

nooooo chudniesz szybko, więc wskazane byłoby wprowadzenie jakiejś aktywności fizycznej Wyrzeźbisz sobie sylwetkę. Jajadźka pisze o Trizerze- dużo jest takich spalaczy dostępnych na rynku, ja korzystam akurat z Trizera i jestem zadowolona z efektów - właściwie zaskoczona nawet bo nie wierzyłam w tego typu specyfiki aż po tygodniu nie weszłam na wagę . Nie ćwiczyłam, jadłam tylko inaczej - dieta dopasowana przez dietetyków Trizera - i fakt, czułam że spodnie są mniej opięte i łatwiej je dopiąć, aleeeeeenie spodziewałam się, że bez wielkich wyrzeczeń spadną mi dwa kilogramy
    Spadają regularnie - a ja nawet nie czuję,że jestem na diecie. Ale aktywność fizyczna też wprowadziłam i radzę jednak raz na jakiś czas chociaż też to robić - efekty będą szybsze, i będzisz z nich bardziej zadowolony trzymam kciuki za dalszy spadek wagi

Dodatkowo do Trizera dostajesz rozpisaną na miesiąc dietę. Oczywiście nie musisz się do niej dostosowywać. Możesz sam sobie ułożyć, ale gotowa dieta to duże ułatwienie. Nie musisz planować z dnia na dzień posiłków, bo wszystko jest przygotowane. Dieta, jaką Ty stosujesz to wyłącznie mniejsze porcje czy ograniczyłeś spożycie słodyczy albo innych produktów? Czy to jest pierwsze Twoje podejście do odchudzania czy już masz jakieś doświadczenie i wiesz jak Twój organizm zachowuje.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ja też bym już dodała ćwiczenia. Wiesz, ja schudłam bardzo dużo, bo około 45 kilo praktycznie na samej diecie, ćwiczenia były tylko tak "rekreacyjnie", jakiś wuef w szkole, czasami basen, przebieżka, czy łyżwy i to wszystko. Ćwiczę regularnie dopiero od pół roku i staram się tą skórę jakoś maksymalnie poprawić. Chodzę teraz też na sesję zabiegów w SPA ujędrniających ciało. Jednak wiem, że nie miałabym tego kompleksu teraz, gdybym wcześniej odchudzając się również ćwiczyła regularnie. Wiesz, jestem młoda i mam nadzieję, że jeszcze doprowadzę tę skórę do porządku, ale zaraz po schudnięciu nie lubiłam siebie przez to i strasznie mnie to wkurzało. Zaczynaj powoli. Najlepiej skorzystaj z jakichs fajnych kanałów z ćwiczeniami, lub zapisz się na siłownię, pytając o ćwiczenia wykwalifikowanego trenera personalnego, albo po prostu pogadaj z instruktorami na siłowni

marizubka jest nieaktywny Nowy na forum

Po nieprawidłowym, czyli za szybkim odchudzaniu skóra robi się wiotka, wyraźnie traci jędrność. Zimą to jeszcze pół biedy, bo możemy się zatkać swetrem. Wtedy czujemy się lepiej, bo nikt nie widzi naszej obwisłej skóry. Gorzej jak nie uda nam się doprowadzić skóry do porządku do czasu, gdy będziemy musieli rozebrać się na plaży albo na basenie. Ja do tej pory nie zauważyłam problemów. Mimo, że odchudzam się ze wspomnianym Trizerem to ćwiczę, żeby moja skóra nie stała się wiotka. Wolę regularnie działać na nią, a nie dopiero jak zobaczę widoczny problem. Przede wszystkim musimy wzmocnić mięśnie brzucha. Bez tego inne nasze wysiłki nie przyniosą efektu. Możemy na przykład robić brzuszki, ale należy pamiętać by były wykonywane poprawnie.

Trizer nie uchroni Cię przed obwisłą skórą, ale pomoże schudnąć i przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Tak jak ćwiczenia, ostre przyprawy, regularne posiłki. Jak wyglądają zabiegi, na które chodzisz @ewelinawarchol? Na pewno na wiszącą skórę pomogą kremy. Ujędrnią skórę, uelastycznią, napną ją i poprawią jej strukturę. Sam proces nakładania kremu będzie działał na skórę, jako masaż i poprawi jej kondycję. Można wykonywać go specjalnymi rękawicami. Kremy do ujędrniania są głównie przeznaczone dla kobiet, ale nie ma żadnych przeciwskazań by stosowali je mężczyźni.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów