Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13
Pokaż wyniki od 121 do 128 z 128
Like Tree16Lubią to

Wątek: Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

Hej Rooley !
    No właśnie, ta śmiałość i otwarcie się na ludzi. To jest chyba to, co ja sobie cenię najbardziej, po schudnięciu. Wydaje mi się, że dopóki byłam gruba, nie mogłam przebić się przez jakąś swoją własną skorupę, nie mogłam rozwinąć skrzydeł.
    Teraz dopiero mogę bez krępacji pokazać światu siebie taką, jaką jestem, nie chowając się za jakąś sztuczną fasadą
    Gratuluję Tobie również spadku wagi !
    "(..) Because really the zone of comfort is a zone of fear. You're afraid to break out of this familiarity. There's nothing good about feeling comfortable."

dizzy92 jest nieaktywny Nowy na forum

Najważniejsze jest samopoczucie, człowiek dużo lepiej się czuje i funkcjonuje.

niebielistka jest nieaktywny Nowy na forum

Ja jestem tutaj nowa, dopiero zaczynam ale zanim sie tu zalogowałam to schudłam już 6 kg. Chcę około 15 więc to pewnie jeszcze potrwa ale juz jestem bardziej pewną siebie kobietą niż powiedzmy rok temu. Lepiej czuje sie w towarzystwie bo chyba widac że schudłam i rodzina czy znajomi doceniają to i chwalą, troche przesadzają bo już mówią że laska się zrobiłam ale to z dobrego serca, nie że serio tak jest chociaż tak drobnym druczkiem... szkoda mi dwóch sukienek które już na mnie wisza a strasznie je lubiłam, chyba zaniose do krawcowej do zwężenia i będzie git

Awatar KJulia
    KJulia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

ja schudłam 10 kg i czuję się lepiej fizycznie, a do tego mogę nosić mniejsze ubrania no może nie nabrałam przez to jakiejś większej pewności siebie, sama nie wiem czemu...może to nie w tym problem, ale i tak jestem zadowolona mam wrażenie że otoczenie też na mnie trochę lepiej patrzy

hektorr jest nieaktywny Nowy na forum

Ja co prawda jeszcze nie schudłam ale wiem że pozbycie się choćby 5kg zmieniło by dużo w moim życiu, na pewno byłabym pewniejsza siebie.

kama888 jest nieaktywny Nowy na forum

też jestem nowa, zanim się zarejestrowałam mam na koncie -10 kg. Dało mi to powrót do mnie sprzed 2 lat, jeszcze mi brakuje około 12 kg, by poczuć się jak sprzed 3-4 lat. Najfajniejszy jest powrót do ulubionych ciuchów które leżały i czekały

pomidorek38 jest nieaktywny Nowy na forum

w moim przypadku zmienilo sie wszystko poczawszy od ubvran w szafie a na nowej pracy skonczywszy stalam sie bardziej odwazna, chce wychodzic do ludzi i sie pokazywac w spodniczkach ale chyba przede wszystkim zmienila sie moja swiadomosc na temat zdrowego trybu zycia i odchudzania nie stosuje diet, ale zwyczajnie zbilansowany system odzywiania. od czasu do czasu skusze sie na detoks kuracja dicopeg 10g dla pobudzenia metabolizmu ale to wszystko. Staram sie po prostu zyc!

Klara72 jest nieaktywny Nowy na forum

Cześć
    na forum jestem od niedawna - udzielam się w wątku poświęconym diecie dr Dąbrowskiej.

Aktualnie jestem na diecie warzywno-owocowej i po niecałym miesiącu mam na koncie blisko 9 kg straty. To mój pierwszy tak spektakularny sukces w odchudzaniu. Wcześniej sądziłam, że ograniczenie jedzenia (różnego - z chlebem, słodyczami, dużą ilością nabiału) + systematyczny sport wystarczą. W moim przypadku spadki wagi były znikome albo żadne, co powodowało frustrację i porzucanie podjętych wyzwań. Dodatkowo świadomość faktu, że mój metabolizm zwalnia i że po 40. roku ciężko jest zrzucić dodatkowe kilogramy powodowała, że szybko się zniechęcałam...

Dziś czuję się jak nowo narodzona. Moją inspiracją do podjęcia diety była metamorfoza Karoliny Szostak (również po 40.) + bardzo zmotywowała mnie przymiarka letnich ubrań - w większość się nie zmieściłam.
    To był impuls - porzuciłam z dnia na dzień moje nawyki i rozpoczęłam post. Ze mną jest tak, że jeśli widzę szybko efekty, motywacja wzrasta jeszcze bardziej i tak też jest. Mam też raczej silną wolę i spory upór w dążeniu do celu, ale warunkiem jest motywacja.

Dla mnie najważniejsze jest oczyszczanie organizmu ze wszelkich "brudów" (po wielomiesięcznych infekcjach górnych dróg oddechowych, z różnych zmian na skórze etc.). Ładną cerę i szczupłą sylwetkę traktuję jak nagrodę za mój wysiłek. Psychicznie bardzo się uspokoiłam, śpię dobrze, choć nie za długo, jestem pozytywnie nastawiona do życia.

Rekomenduję Wam podjęcie wyzwania z dietą dr Dąbrowskiej!
    Pozdrawiam serdecznie :-)
    Ostatnio edytowane przez Klara72 ; 18-06-2017 o 04:50

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13

Uprawnienia umieszczania postów