Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 129
Like Tree16Lubią to

Wątek: Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

oo i ja się też neimogę doczekać tego, aż będę mogła wyskoczyć z portek i założyć jakąś fajną, kobiecą sukienkę. a teraz chowam się pod tymi tobołami, wielkimi ubraniami przypominającymi bardziej worki na ziemniaki. Kolorów się niby nie boję, ale tych intensywnych. pastele odrzucam z miejsca. Wolę ciemne

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Czasem zrzucenie kilku kilogramów może diametralnie zmienić nasze życie
    Nie tylko w kwetsii podejścia do życia, ale również można nauczyć się samodyscypliny i odnaleźć w sobie nową pasję.
    Ja dzięki temu, że zaczęłam zrzucać kilogramy, znalazłam swoją drugą miłość, jaką jest aktywność fizyczna.
    Kiedyś traktowałam ją jedynie jako nieodzowny element odchudzania, a teraz kiedy już nie mam zamiaru zrzucać kilogramów, sport jest dla mnie elementem stylu życia
    Niewyobrażam sobie, żebym miała w ciągu tygodnia, nie zrobić 3-4 treningów, bo traktuje je po prostu jak część swoich czynności, tak samo jak sen, jedzenie czy pójście do pracy
    Nasz organizm potrzebuje aktywności fizycznej jak każdej innej fizjologicznej potrzeby

Pomijając sam fakt zamiłowania do sportu zmieniłam swoje nastawienia do życia. Łatwiej mi teraz jest się porozumiewać w innymi ludźmi, nawiązywać nowe kontakty. Stałam się bardziej śmiała i otwarta na innych

Jednym słowem czasami zwykłe schudnięcie, może po prostu diametralnie zmienić całe Twoje życia

Jeśli któraś z Wam jeszcze się zastanawia czy warto się zmienić, ale myśli również nad zakupem kolejnej paczki chipsów, to uwierzcie, że warto :-)
    Warto się zmieniać i poznawać swoją dusze i organizm na nowo

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Cytat Zamieszczone przez Marta_K Zobacz posta
    Nasz organizm potrzebuje aktywności fizycznej jak każdej innej fizjologicznej potrzeby

Jeśli któraś z Wam jeszcze się zastanawia czy warto się zmienić, ale myśli również nad zakupem kolejnej paczki chipsów, to uwierzcie, że warto :-)
    Warto się zmieniać i poznawać swoją dusze i organizm na nowo

O, tak właśnie. Nigdy nie pomyślałam w ten sposób, a to bardzo mądre, co napisałaś, że organizm aktywności fizycznej po prostu potrzebuje tak jak jedzenia, czy spania. Trudno się dziwić, że nie uprawiając żadnej aktywności, nasz organizm w końcu przestaje funkcjonować sprawnie i normalnie, skoro jest to tak podstawowa potrzeba człowieka
    A propos kolejnej części cytatu - oj taak, te dylematy, czy kupić paczkę chipsów, czy ciasteczek, przykładowo - jak zwykle, do filmu, czy na posiadówkę wieczorną, czy jednak coś zmienić, nie kupić, nie zjeść, pójść na siłownię, zjeść zamiast czipsów sałatkę, te dylematy rozstrzygnięte w dobrą stronę często zaważają nad naszą dalszą drogą. Wielkie sukcesy przecież budowane są przez malutkie kroczki.
    Ja dopiero po nauczeniu się zasad zdrowego odżywiania i wdrożeniu aktywności i treningów w moje codzienne życie mogę powiedzieć, że znam dobrze swoje ciało i jestem jego świadoma. Zyskałam cudowne uczucie, które pomaga mi się kształtować i lepiej żyć samej ze sobą

Awatar Marta_K

Ewelina a powiedz mi jak to było z Tobą, bo ja również zauważyłam, że zupełnie inaczej ludzie podchodzą do szczuplejszych ludzi. Chyba, że to też kwestia, że to również charakter się zmienia, ale po niektórych widać, że stali się tacy bardziej ufni, słuchają Twoich rad i słów uważniej i poważniej niż kiedyś
    Ludzie też często uważają, że otyłe osoby są leniwe, niezdyscyplinowane i kiepsko radzą sobie w pracy. Spotkałam się z taki piętnowanien takich osób.
    Co Ty o tym myślisz?

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hmm... Ciężko powiedzieć, bo to też zależy z kim ma się do czynienia.
    Być może, że ludzie teraz trochę bardziej mnie słuchają, że dzięki schudnięciu w oczach niektórych stałam się swojego rodzaju "autorytetem", ale to jest też być może zasługa tego, że ja sama się na ludzi bardziej otwarłam i to po prostu do mnie wraca.
    Faktycznie, teraz, jak sięgam pamięcią, to na przykład w towarzystwie takich swoich dobrych znajomych, mimo tego, że mnie akceptowali, czułam, że jestem trochę z boku. Czułam się bardziej takim "śmiesznym grubaskiem", niż dziewczyną, bo w latach nastoletnich nie miałam chłopaka, jak inne i było powszechnie wiadomo, że przecież "nikt mnie nie chce". Gdy się w kimś zakochałam, to dla innych był to temat do śmiechu i beki, bo przecież jak gruba może się zakochać.... Takie zachowania były wówczas bardzo krzywdzące i odbiły się na mnie i na moich emocjach.
    Jeśli chodzi o piętnowanie przez na przykład nauczycieli w szkole ze względu na moją tuszę, to akurat tutaj nie było problemów. Być może akurat trafiałam na wyrozumiałych i tolerancyjnych w tej kwestii.

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

a mi ciężko jest tak odbębnić jakiś trening i chyba nigdy to moją miłością i pasją nie bęzie. ale lubię tańczyć, i wędrówki lubię długie, plus jazdę rowerem. Siłownia jakoś do mnie nie przemawia, "ustawione" ćwiczenia też. Muszę sie zmuszać do tej dodatkowej aktywnośći fizycznej

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Cytat Zamieszczone przez Zawodowa Zobacz posta
    a mi ciężko jest tak odbębnić jakiś trening i chyba nigdy to moją miłością i pasją nie bęzie. ale lubię tańczyć, i wędrówki lubię długie, plus jazdę rowerem. Siłownia jakoś do mnie nie przemawia, "ustawione" ćwiczenia też. Muszę sie zmuszać do tej dodatkowej aktywnośći fizycznej
    To w takim razie najlepiej skup się na takiej aktywności, jaka daje Ci przyjemność Wiem, że do siłowni, ani zajęć grupowych nie ma co nikogo zmuszać, bo prędzej się zniechęci niż to polubi A taniec, wędrówki, szczególnie po górach i taniec na pewno pomogą w spaleniu kalorii i uzyskaniu fajnej sylwetki. Widzisz, ja znowu za nic się nie dam wyciągnąć na tańce jakieś grupowe, bo tańczę jak pokraka i robię to tylko w domowym zaciszu No chyba, że kiedyś się przełamię, ale na pewno potraktuję to z przymrużeniem oka i raczej jako dobrą zabawę, niż wyuczenie się techniki jakiegoś konkretnego tańca

Awatar Marta_K

Cytat Zamieszczone przez ewelinawarchol Zobacz posta
    Hmm... Ciężko powiedzieć, bo to też zależy z kim ma się do czynienia.
    Być może, że ludzie teraz trochę bardziej mnie słuchają, że dzięki schudnięciu w oczach niektórych stałam się swojego rodzaju "autorytetem", ale to jest też być może zasługa tego, że ja sama się na ludzi bardziej otwarłam i to po prostu do mnie wraca.
    Faktycznie, teraz, jak sięgam pamięcią, to na przykład w towarzystwie takich swoich dobrych znajomych, mimo tego, że mnie akceptowali, czułam, że jestem trochę z boku. Czułam się bardziej takim "śmiesznym grubaskiem", niż dziewczyną, bo w latach nastoletnich nie miałam chłopaka, jak inne i było powszechnie wiadomo, że przecież "nikt mnie nie chce". Gdy się w kimś zakochałam, to dla innych był to temat do śmiechu i beki, bo przecież jak gruba może się zakochać.... Takie zachowania były wówczas bardzo krzywdzące i odbiły się na mnie i na moich emocjach.
    Jeśli chodzi o piętnowanie przez na przykład nauczycieli w szkole ze względu na moją tuszę, to akurat tutaj nie było problemów. Być może akurat trafiałam na wyrozumiałych i tolerancyjnych w tej kwestii.
    Dokładnie tak jest. Szczególnie się z Tobą zgodzę, jeśli chodzi o dzieci. Sama już w podstawówce byłam otyłym dzieckiem i wiem o czym mówisz. Przykre to było, ale z drugiej strony sama byłam sobie winna w jakimś stopniu, bo zamiast wziąć się za siebie sięgałam po kolejną tabliczkę czekolady czy paczkę chipsów. Gdybym już wtedy powiedziała sobie dość i zdała sobie sprawę, że do niczego dobrego to nie prowadzi to na pewno wyglądałoby to nieco inaczej.
    Cieszę się jednak ogromnie, że się wszystko potoczyło tak jak się potoczyło i jesteśmy szczęsliwe
    Jednak moim zdaniem małe dzieci powinny mieć więcej zrozumienia do swoich rówieśników, ale to są też wartości które wynosi się z domu. Jeśli dziecko widzi, że rodzice za plecami "ciotki" plotkują na temat jej otyłości, to nic dziwnego, że później ono śmieje się w innych dzieci w szkole.

Zawodowa,
    ależ oczywiście, że tak Ja sama również nię lubię podstosowywać się modzie na jakiś sport lub ćwiczyć coś, bo inni to robią Jeśli lubisz tańczyć to jak najbardziej powinnać to również traktować jako trening i nie zmuszać się do aktywności fizycznej, która nie sprawia Ci przyjemności. Wiadomo, że dobry trening w trakcie nie jest przyjemny, ale uczucie "po" jest tak fantastyczne, że aż chce się do niego wracać
    Ja na przykład teraz przez parę dni postanowiłam zrobić sobie mały odpoczynek od treningów, ale aż nosi mnie, że coś poćwczyć

Awatar szczyptaomnie
    szczyptaomnie jest nieaktywny Znany na forum

ja bym nie dała rady zrobic sobie wolnego od aktywności fizycznej teraz jestem już na takim etapie, że jak tylko wstaję myślę o "rozgrzewce" i mogłabym pól dnia na ćwiczeniach spędzić. to moja ulubiona rozrywka obecnie noooo zdrowy styl życia naprawdę uzależnia, a ja mam ochotę zarażąć pozytywną energią innych. Kto wie.. może kiedyś będę

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

ja tez coraz bardziej lubie ćwiczenia - chociaż na początku było ciezko, dyszalam okropnie, bolalo mnie wszystkoi mialam ochote tow szystko rzucic w cholere, ale jak zobaczylam pierwsze efekty moich działan to mi sie odmienilo o 180 stopni

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów