Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 129
Like Tree16Lubią to

Wątek: Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

Awatar xxxcarolxxx
    xxxcarolxxx jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Nowy Sącz

Domyślnie Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

Witam wszystkich, założyłam ten temat, bo chciałabym się dowiedzieć jakie zmiany wydarzyły się w Waszym życiu po schudnięciu. Jak czuliście się sami ze sobą? Czy udało Wam się osiągnąć inne cele towarzyszące swojej przemianie - znalezienie chłopaka, pracy itp.?
    Jak to jest być szczupłym? Czy czujecie się jakoś "inaczej"?
    Czy zakupy przestały być torturą?

A może jest coś, co Was zaskoczyło - pozytywnie lub nie?

Mam nadzieję, że dzięki Waszym odpowiedziom odnajdę w końcu motywację, której tak mi brakuje, dlatego każda odpowiedź jest mile widziana

mala36 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

Witam! Pewnie nie powinnam się tu wypowiadać, bo schudłam ledwie 4, 5 kg. Dla mnie nawet tak mały wynik jest motywacją, bo po prostu lepiej czuję się we własnym ciele. Swojej wagi wstydziłam się bardzo zwłaszcza, że rodzina moja i męża zalicza się do chudzielców i pewnie dlatego ograniczyłam spotkania z nimi do minimum, sama nawet nie wiedziałam kiedy wycofałam się z tej dziedziny życia. Teraz jest lepiej choć wiem, że czeka mnie dużo pracy nad sobą. Poprawiła mi się również przemiana materii z czego się bardzo cieszę, bo te zastoje kibelkowe były dla mnie koszmarne. Jestem również bardziej pewna siebie i częściej chodzę wyprostowana. Może i tak małego ubytku wagi z zewnątrz nie widać, ale ja o nim wiem i motywuje mnie to do dalszej walki. Chciałabym chudnąć regularnie i zmienić swoje nawytki żywieniowe.
    Służę wsparciem! Dasz radę!!!

polonica7 Guest

U mnie zmieniły się tylko rozmiary ubrań.. psychika pozostała ta sama, zresztą wciąż jestem gruba, tylko trochę mniej..więć trudno mówić o jakimś przewrocie
    enamorada89 lubi to.

Awatar sekretariatka
    sekretariatka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Dla mnie koszmarem było podbieranie ciuchow mężowi, które i tak okazywały się za małe.. Dzieci w przedszkolu gdy tłumaczyły innym kto był dziś jako pierwszy odpowiadały mama Patryka- ta gruba.. Syn również bezwiednie czasem coś palnął w stylu: nie siadaj tam mamo, ty tato chodź ty tam się zmieścisz!
    Zyskałam wiele, ćwiczę- a nigdy nie sądziłam, ze będę się do tego nadawała. Czerpię radość ze smaków!!! A kiedyś pochłaniałam i nie wiedziałam co. I co najważniejsze- moja rodzina zaczęła się zdrowo i racjonalnie odżywiać (mąż jeszcze się opiera, ale dam radę )

Ten, kto był grubaskiem i schudł jest bardziej szczęśliwy i bardziej skory do radości, zabaw, śmiechu i szaleństw- wiem to po sobie po każdym wysiłku czuję jakbym mogła góry przenosić i o wiele aktywniej bawię się ze swoimi pociechami

Powodzenia- działaj!
    DAGMARA7, Ptysia75 and Peppers like this.
    Drugi etap zmagań - zmiana nawyków plus aeroby - start wrzesień 2011

Marzenie ...5 z przodu! Jak za dawnych lat .....
    Tu jestem! Akcja majówka - 6kg w 6 tygodni! Zapraszam

Awatar kamuha
    kamuha jest nieaktywny Znany na forum

nie oczekujcie że kiedy schudniecie, wasze życie zmieni się o 180 czy 360stopni. utrata wagi to jedno, a sukcesy w życiu to całkiem inna rzecz.
    U mnie zmieniło się to (i wciąż zmienia) ze mogę na siebie włożyć coś ładniejszeo i lepiej się w tym czuć. Czuję się bardziej sexy.
    Ale nie dostałam awansu, nie wygrałam w totka.. ;p więc jeśli myslicie, że zmiana wagi zmieni wasze życie od tej strony, to uważajcie, bo tak nie jest!

ale tak czy siak carol bierz się do roboty, jesli czujesz, ze z Twoim ciałem jest coś nie tak warto, dla lepszego samopoczucia i zdrowia

chill69 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Białystok

hmmm, ja schudłam około 25 kilo i tak jak większość w końcu mogę iść do sklepu i kupić cokolwiek mi się spodoba bo wiem ze będzie rozmiar, i nie wstydzę się iść do przymierzalni jak wcześniej i jak ekspedientka pyta czy pasuje, to za każdym razem myślałam ze się popłacze mówiąc ze za małe, za wąskie albo ze jak już coś na mnie wchodziło to wyglądałam jak ściśnięty salceson. ale oprócz tego schudniecie dało mi niesamowita pewność siebie, no i dzięki temu poznałam miłość swojego życia bo nie oszukujmy się panie mężczyźni to wzrokowcy, nasz wygląd to nasza wizytówka, i nawet wartościowi faceci niestety zwracają uwagę najpierw na wygląd. Wcześniej mężczyźni patrzyli na mnie jak na kumpele ( bo mój charakter się nie zmienił od schudnięcia) a teraz dodatkowo patrzą z podziwem i fascynacja może to płytkie co pisze ale jak faceci oglądają się za tobą na ulicy, szkole, pracy, to dodaje to skrzydeł jako kobiecie i jako osobie która się odchudza, mi to dawało motywacje a zwłaszcza raz jak facet wpadł na słup bo się zapatrzył na mnie ( wiem ze na mnie bo przyjaciółka to widziała) Tak więc drogie panie do roboty Świat należy do was!!!
    Eclairka lubi to.
    ]

izamis4 Guest

Narazie schudłam 10 kilo, wszyscy mówią, że ładnie wyglądam. Koleżanki koleżanek przychodzą po porady jak osiągnąć takie efekty, zaczynam się sobie podobać. Zaczynam z odwagą patrzeć w lustro. Zaczynam - ponieważ moja walka z kilogramami jeszcze potrwa... Muszę wygrać!

hetkapetelka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Smile Odp: Co schudnięcie zmieniło w Waszym życiu?

U mnie dwie sprawy:
    1. Zaczęłam biegać - tak całkiem nagle i niespodziewanie poczułam taką potrzebę
    2. Bardziej polubiłam siebie, bo jestem z siebie dumna, choś wiem, że jeszcze długa droga przede mną.

Pozdrawiam
    Tak jest teraz-wrzesień 2015:

Tak było w 2011 roku:

Awatar joguspl
    joguspl jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin

co się zmieniło w moim życiu? hmm wygląd. to oczywiste. nie boję się teraz iść do sklepu. nie unikam zdjęć. mój wcześniejszy wygląd sprawiał, że zamknęłam się w sobie. bałam się wychodzić z domu, nie spotykałam się ze znajomymi. uważałam, że każdy na mnie patrzy i zastanawia się "jak można tak przytyć". teraz jest już lepiej. spotykam się ze znajomymi. wygląd, inne spojrzenie na siebie. to wszystko dało mi więcej pewności siebie
    dodatkowo nauczyłam się zdrowo odżywiać. wcześniej nie potrafiłam. zdrowy tryb życia to jest to! pokochałam chodzić na siłownię. żyję aktywnie, jem zdrowo. otworzyłam się na świat. Ja wiem, to głupie, że dodatkowe kg sprawiły, że się w sobie tak zamknęłam, ale cóż, tak było. Teraz powoli wszystko wraca do normy
    chill69 - masz rację, kiedyś faceci też traktowali mnie jak kumpele. teraz zaczynam zauważać zainteresowanie moją osobą. to miłe

Awatar picolina
    picolina jest nieaktywny Znany na forum

U mnie też się trochę zmieniło. Poza mniejszymi ubraniami, pojawiła się miłość w moim życiu, byłam szczęśliwa przez chwilę ale wszystko się rozpadło. Teraz faceci jakoś częściej prawią mi komplementy, zwracają uwagę, flirtują. To takie próżne - wiem - ale cieszy mimo wszystko. Przykro tylko czasem się robi, bo mówi się, że wygląd się nie liczy ale to niestety nieprawda.
    A wracając do ubrań, kiedyś nie mieściłam się w Xlke, a dwa dni temu, mierzyłam kolejno Lke, Mke i wszystko było za duże, z kolei Ska wydawała mi się tak mała że nawet jej nie mierzyłam. Także..sądziłam że po zrzuceniu tych zbędnych kg zakupy to będzie frajda a nadal to różnie bywa!

Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów