Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
Like Tree34Lubią to

Wątek: Cale 40 kg mniej od stycznia.

Awatar flyleaf
    flyleaf jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    dzierżoniów

Domyślnie Odp: Cale 40 kg mniej od stycznia.

jaka jesteś pikna dziołcha!
    jesteś niesamowita, gratuluję Ci serdecznie

Prawie_motylek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Jelenia góra

Bardzo dziękuje za wsparcie na pewno będę z niego korzystała Zdjęcia super, to jest dopiero motywacja za co dziękuje. Gratuluje Ci wytrwałości i zaciętości w walce o swoje zdrowie i wygląd. Teraz musi mi sie udać bo to dla mnie ostania szansa, mam 27 lat i nie chcę dłużej tak żyć jak wieloryb ;/

Awatar Peppers
    Peppers jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

O JA NIE MO GE!!! dziewczyno, podbilas mi motywacje o 1000%!!! Dziekuje!
    Raz jestem, raz mnie nie ma

iluminatia17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Peppers, cieszę się że podbilam Ci motywację ;-)
    Nie wierzylam we wlasny sukces, nie wierzylam w siebie... az uwierzylam. Doswiadczylam odmiany która daje mi cheć by żyć. Czego życzę i Tobie.
    Peppers lubi to.

styczeń 2013 : 118 kg III faza-wrzesień 2013 : 73-74 kg styczeń: 76kg

Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Prawie_motylek Zobacz posta
    Bardzo dziękuje za wsparcie na pewno będę z niego korzystała Zdjęcia super, to jest dopiero motywacja za co dziękuje. Gratuluje Ci wytrwałości i zaciętości w walce o swoje zdrowie i wygląd. Teraz musi mi sie udać bo to dla mnie ostania szansa, mam 27 lat i nie chcę dłużej tak żyć jak wieloryb ;/
    Motylku, doskonale wiesz ze nie musisz żyć jak wielorybek
    Wszystko zalezy od tego, jak sobie w glowce poukładasz priorytety. Ja postawilam między innymi na możliwość zalozenia rodziny, zdrowia hormonalnego i odejścia od bólu kręgosłupa w tak młodym wieku. Gdybym postawila na to, że chce wyglądac jak kikut z okładki, zaraz mialabym w ręce batona bo to nie miałoby na mnie takiego wpływu- przynajmniej na dlugotrwały czas dający możliwość dojscia do upragnionej wagi. Gdy już wiesz czego NAPRAWDĘ chcesz, co jest ważne dla Ciebie samej to do sukcesu jakby bliżej- przynajmniej w umyśle. A na praktykę da sie już potem to przelozyc.

Awatar mamusia87
    mamusia87 jest nieaktywny Znany na forum

Ewelina napisz jak schudłaś, co jadłaś, co ćwiczyłaś, czy coś brałaś i co robiłaś??

Wielki szacunek dla Ciebie
    Mam tyle wzrostu co Ty, wagę prawie taką, jak Ty mialaś startową i generalnie cel ten sam

marzenkie1991 Guest

jak zobaczyłam Twoje zdjecia to aż powiedziałam na głos "chcę tak wyglądać!"

Awatar sabina26
    sabina26 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Unna

zapraszam do nowej powstałej akcji odchudzającej na razie są 4 osoby wiec liczę na wasze zaproszenie jest tabelka jest wszystko tak jak powinno być Akcja Pazdziernik 2013 Jedziemy po calosci startujemy 01.10.13 czyli już jutro

_MAXI_ Guest

Ewelinko, chce zaczac dukana poprosze o jakies wskazówki na poczatek i porady, co jesc ,jak jesc i jak w tym sie nie pogubic i wytrwac.Moge liczyc na pomoc w tym temacie?

Mieszka w
    Warszawa

Hej Maxi, oczywiście ze możesz liczyć na moją pomoc i wskazówki, jednakże na sam początek naprawde warto sięgnąć po książkę Dukana ( taką z jajkiem na okładce) i dokładnie ją przeczytać. Ksiązka jest dostepna zarówno w internecie np.: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , jak i na allegro- mozna kupić już za około 6 zł. Od tego zapoznania zacznij bo inaczej na Dukanie bedziesz sie błąkąć i miec problemy z utratą wagi z powodu błędów, a o nie łatwo.

Po krótce : Faza uderzeniowa od 1.01.13 : 10 dni- duza nadwaga, wiec tyle dni ustaliłam na uderzeniówkę. Dokładny rozpis dozwolonych rzeczy znajduje się w książce, dla pomocy tu masz rozpiskę : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Faza druga wyglądała następująco : 5 dni proteiny zamienne z 5 dni protein + warzywa. Ja postawilam w sporej częsci na piersi z kurczaka, ryby, nabial sluzyl jako dodatki do potraw a nie dania glowne. Faza ta trwa do uzyskania pożądanej wagi, w moim przypadku do końca sierpnia kiedy waga wskazała 75 kilogramów.
    Obecnie jestem na trzeciej fazie ktora jest fazą utrwalania uzyskanej wagi, trwa odpowiednio 10 dni na utracony kilogram. Po niej nastapi faza 4 gdzie obowiązuje jeden dzien proteinowy do konca życia,obowiązkowy, bezwarunkowy
    Polecam zrobić test Dukana, wyliczyc odpowiednią dla siebie wagę, znajdziesz go tutaj : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pamiętaj, że Dukan nie jest dla każdego i nalezy ścisle wypełniac zalecenia diety. I trwa ona do konca życia. Należy również obserwować swój organizm, jego reakcje i BADAĆ SIĘ. Pilnować dużej ilości płynów.
    I przede wszystkim musisz przeczytac książkę, dokladnie dowiedzieć się jak ma wyglądac dieta. Ja opisalam Ci sprawe po krótce tak aby dać Ci lekki zarys diety
    Dodam, że szarpie ona po portfelu, ale coś za coś.
    Polecam forum na którym szukalam porad dotyczących diety proteinowej, uzyskałam tam wiekszosc odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania podczas diety : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów