Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
Like Tree3Lubią to

Wątek: chcę schudnąć

jadzia44 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: chcę schudnąć

Ja schudłam z pomocą trenera personalnego i nie żałuje wydanej kasy na taką usługę.

sandra3212 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja chciałabym schudnąć około 5-6 kilo. Podobno z nie aż tak dużej wagi jest gorzej zejść.

lubiacatluszczyk jest nieaktywny Nowy na forum

Witam,

Chciałabym chwilkę opowiedzieć o sobie. Mianowicie zawsze byłam pulchniejsza, lubiłam fast foody, chipsy, słodycze, wszystko co najgorsze. Stosowałam najróżniejsze diety, aż w końcu trafiłam na najlepszą (przynajmniej dla mnie). Kiedy miałam rozpisywaną dietę, zawsze była to sucha, bez smaku rozpiska z kurczakiem i ryżem, szybko polegałam i wracały zgubione kilogramy wraz z koleżankami (dodatkowymi). Jakiś czas temu natrafiłam na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i to był strzał w 10! Pyszne przepisy, dużo wiedzy, ciekawostek na blogu. Nareszcie nie muszę jeść suchego kurczaka i ryżu, który stoi w gardle. Jem smaczny boczek i karkówkę, warzywka skropione oliwą z oliwek i wiele różnych. Czuję, że to nie tylko dieta na chwilę, ale taki sposób odżywiania zostanie ze mną na baaardzo długo.

Dzięki temu blogowi i dzięki przepisom, jest mnie mniej o 15kg, lecę po więcej!

Serdecznie polecam ten blog, jeśli się wahasz, uwierz mi, że warto spróbować tego sposobu odżywiania, szczególnie jeśli próbowałeś/łaś już wszystkiego.

Powodzenia Wszystkim i pozdrawiam

koniec12 jest nieaktywny Nowy na forum

Aby schudnąć warto jeść zdrowo i zachować deficyt kaloryczny. Jeśli deficyt jest przestrzegany to waga będzie lecieć. Po więcej informacji na temat zdrowej i racjonalnej diety zapraszam na bloga [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

andrzej3212 jest nieaktywny Nowy na forum

A czy warto zamienić zwykłe tłuszcze na oleje od [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]? Są one tłoczone na zimno, podobno są dużo zdrowsze niż inne.

koniec12 jest nieaktywny Nowy na forum

Aby schudnąć najważniejsze jest utrzymywanie deficytu kalorycznego. Polecam bloga [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów