Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
Like Tree3Lubią to

Wątek: chcę schudnąć

stworek96 jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    2

Post chcę schudnąć

Jestem Asia. Mam 20 lat. Mam 171 cm wzrostu i ważę 98 kg . Bardzo chcę schudnąć,ale sobie z tym nie radzę. Waga zamiast iść w dół, stoi w miejscu, a wszystko dlatego, że nie mogę znaleźć odpowiedniej diety dla siebie i po krótkim czasie odchudzania zaczynam ZNÓW jeść słodycze. Mam problem z kolanem,przez co nie mogę wykonywać większości ćwiczeń oraz mam uczulenie na rybę.
    Mój cel: 68 kg
    Proszę o porady i wsparcie .
    Ostatnio edytowane przez stworek96 ; 15-05-2016 o 15:04

Pofalowana jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: chcę schudnąć

Hej Asiu
    Pewnie bedzie tutaj dużo różnych rad od bardzo różnych osób Ja teżmiałam problemy z utrzymaniem wagi i chudnięciem dopóki działałam na własna rękę. Ale zdecydowałam się na pomoc dietetyka. Dopasował mi dietę indywidualnie , dzięki czemu nie brakuje mi NICZEGO zupełnie i taknaprawdę wcale nie czuję, że jestem na diecie
    Wszystko przez internet - także nawet na wagę nie trzeba przy nim stawać, co dla mnie akruat jest ważne- zawze wstydziłam się swojej wagi.
    Razem z dietą, dostałam suplement- Trizer. uzupełnia witaminy. Mam świetne sapomoczucie, kilogramy lecą w dół no i ta dieta... DIETA jest naprawdę świetna. Wszystko łądnie wyliczone, opisane, nie muszę w sumie mieć nawet wagi bo łyżkami i szklankami odmierzam zbilansowane posiłki dzieki czemu nie mam wcale ochoty na słodycze a uwierz mi, że ZAWSZE miałam z tym problem Polecam, spróbuj. Nie wiem co tutaj robi największą robotę, czy suplement (który dla mnie jest tylko dodatkiem) czy właśnei dieta - ale jak masz takie problemy to warto skorzystać z pomocy dietetyka
    stworek96 lubi to.

Wpisy na blogu
    2

Dziękuję za odpowiedź Chętnie skorzystam z Twojej rady z jakiej strony korzystasz z porad dietetyka? Ile płacisz? Diete masz rozpisana na miesiac? Stosujesz sama diete czy tez ćwiczysz? I po jakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty stosując diete ? Przepraszam za tyle pytań ale łapie się każdej opcji jaka jest możliwa .

Pozdrawiam

Awatar szczyptaomnie
    szczyptaomnie jest nieaktywny Znany na forum

Heeeeej
    heheh widzę, żę Trizer serio juz opanował forum. też się z tą dietą odchudzam. Zajrzyj sobie na www.trizer.pl - tam masz wszystko opisane ja np bazuje głównie na diecie - ale trochę też ćwiczę. Spacery, troche biegam, fitness jak znajdę chwilę. tam masz opcję płacisz nie całe 140 zł z dostawą już i masz w tym i suplement, i tą dietkę właśnie. rozpisaną na cały miesiąc. u mnie efekty były juyż po pierwszych dniach - zajrzyj sobie na mój wątek , tam piszę codziennie od jakiegoś czasu. Ale jak nie bedziesz cwiczyc to tez schudniesz bo chodzi o ujemny bilans kaloryczny. Tylko to wazne, zeby dieta byla zbilansowana, dlatego lepiej nie na wlasna reke
    stworek96 lubi to.

Wpisy na blogu
    2

Dziękuję bardzo za odpowiedź,na pewno skorzystam a czy długo czekałaś na dostawę jak zamówiłaś ?

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

cześć Asiu - mam nadzieję, że się nie poddałaś juz na starcie ? wybrałaś obie jakąś drogę ?

Wpisy na blogu
    2

Hej Ciężko jest, od dziś zaczynam spróbuję na razie z dietą 1500 kcal Za tydzień napisze jak mi idzie

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj ! Widzę, że masz tu dwa wątki o tej samej nazwie, więc witam ponownie
    1500 kalorii to bardzo racjonalna dieta na początek. Myślę, że jak się postarasz i przyłożysz to na pewno niedługo zobaczysz rezultaty
    Fajnie będzie, jak przy okazji napiszesz co jesz, wtedy będziemy mogły jakoś doradzi, czego ewentualnie unikać, lub co dołożyć do diety Trzymam kciuki i powodzenia

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

ja mam w swojej rozpisce ponad dwa tysiąće kcal - ale dla mnie to za dużo. i też tak w okolicy 1500 dziennie jem. To jest wgl fajna dieta, nie potrzebuję więcej jedzenia. mogłabym tak już zawsze

Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez Zawodowa Zobacz posta
    ja mam w swojej rozpisce ponad dwa tysiąće kcal - ale dla mnie to za dużo. i też tak w okolicy 1500 dziennie jem. To jest wgl fajna dieta, nie potrzebuję więcej jedzenia. mogłabym tak już zawsze

Czy widzisz już jakieś efekty? Co jesz ? Na co zwracasz uwagę ?

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów