Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 10 kilo mniej i...kryzys:(

Basietta jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: 10 kilo mniej i...kryzys:(

A ja po przejściu 10-tki nie miałam może kryzysu, ale waga przestała spadać....Wtedy przeszłam na inny tok myślenia "by nie zaczęła rosnąć - uwaga!" - i dzięki temu, znowu spadły 2,3 kilogramy. Dzisiaj wiem, że gdy osiągnę mój pierwszy główny cel - 75 kg - nie będę od razu wpadać w traumę kolejnych 5 kilo mniej i drugiego celu 70 - ale zmienię całkiem tok rozumowania i będę starac się utrwalić tę wagę, nie pozwolić by przez zimę podskoczyła o 5 kilo do góry (bo tak działo się przez kolejne 4 lata gdy przytyłam, co roku 5 kilo po zimie z którymi nic potem nie robiłam).... Ba, nawet na zimę dam sobie możliwość przytycia 2,3 kilogramy, z którymi jednak w miarę możliwości zrobię porządek na wiosnę.

Wkrótce będę organizm przyzwyczajać do stabilizacji, nie oznacza to że rzucę się na jedzenie, bo nie wyrzcuiłam z mojej diety wielu składników, raczej ograniczam ilości i do tego dużo ruchu. Ale chciałabym żyć w miare normalnie, to znaczy nie myśleć o tym że muszę chundąć - nei ważyc się co kilka dni, nie myśleć na imprezie "oj, nie moge już tyle jeść"... a z drugiej strony mam nadzieję że nie wpadnę w ciągi jedzenia - że w dlugi zimowy dzień będę od rana do wieczora coś podjadać i uzupełniać braki ciepła

podsumowanie - wszystko siedzi w naszej głowie powodzenia w stabilizacji, dbajcie o swoje osiągnięcia!
    Cel numer 1 - "brudna robota"

Cel numer 2 - "stabilizacja po robocie"
    Cel numer 3 - "szósteczka w nagrodę"

Olka87 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Post Odp: 10 kilo mniej i...kryzys:(

jestem na diecie 3-tyd. i jest mi również cięzko ale jezeli cie poddam to nigdy juz nie schudne. nie poddawaj sie!!! 3-mam kciuki

zwiazmitrampki jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lubin

Ja też miałam kryzys gdy waga nie spadała poniżej 7 kilo przez 3 tygodnie. A teraz spadła do 9 kg w dół. Ale szczerze? Jest to opłacone moim bardzo dużym wysiłkiem. Codziennie spędzam na siłowni conajmniej godzine czasami nawet dwie od początku czerwca. Jem to co zwykle tyle, że w mniejszych ilościach, słodycze jem raz na czas i wiem, że mogę sobie na nie pozwolić tylko rano, ponieważ przez cały dzień to spalę. Jeżeli jadłabym je np. o 18 nie miałabym szans na zrzucenie tego co zjadłam ze słodkości. A to idę na siłownię, a tu muszę iść na zakupy, a tu wypłacić mamie pieniądze, albo iść wyrzucić śmieci, zanieść coś tacie do garażu. Wszystkie momenty wykorzystuje. A wierzę, że ty przetrwasz kryzys Trzymam kciuki za ciebie

Grzegorznatura jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez maruda90 Zobacz posta
    Schudłam 10 kilo!!! to dla mnie wielka rzecz, zwłaszcza ze moge stosować tylko diety. Sport odpada bo jestem po wypadku.

Próbowałam schudnąć juz wiele razy...ale różnie z tym było.

Chodzi o to że mimo sukcesu(bo dla mnie to sukces) ostatnio coraz ciężej utrzymać mi dietke.
    Boje się że nie wytrzymaj i ze całe starania pójdą na marne
    Może warto pomyśleć tak - 10 kg = 50 kostek masła = gigantyczna ilość tłuszczu = Twój sukces tyle masz mniej. Może warto zmienić Maruda na Zwycięzca, zasługujesz na pochwałę 10 kg to dużo a teraz walcz o więcej.
    Ja schudłem prawie 40 kg ale po 10 też było ciężko. Trzymam kciuki!!!
    Grzegorz Król

Awatar andzia09
    andzia09 jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

Ja też mam kryzys. Po raz drugi mam zastój. Pierwszy raz przez tydzień a teraz znowu już 5 dzień. Coś mnie trafia.

Zdolnababa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

hmm ja schudłam 12 kg ale pomogli mi dwaj synkowie bliżniaki) od kiedy zaczeli chodzić właściwie biegać to nie mam czasu nawet jeść, ale dużo pomaga mi woda, i wszelkiego rodzaju sałatki, a i nie jem już po godzinie 18, tylko owoce

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

W momentach kryzysu warto jest mieć kogoś kto nam pomoże. O wiele przyjemniej odchudza się z kimś niż w pojedynkę. Wtedy mamy kogoś kto będzie nas wspierał, pilnował i pocieszał. Gorzej jak orgaznim sobie nie radzi z odchudzaniem i zwalnia się metabolizm. Można go podkręcić domowymi sposobami takimi jak woda z cytryną, ostre przyprawy albo suplementem diety lub za pomocą ruchu. Chociażby małymi kroczkami. W życiu ważny jest ruch. Zamiast jechać autobusem to warto podejść kilka przystanków, a zamiast windy skorzystać ze schodów. Sama praktykuję to od pewnego czasu i widzę efekty na plus. Dodatkowo stosuję www.trizer.pl. Od kiedy biorę tabletki Trizer to mam mniejszy apetyt i zaspokaja mój głód mniejsza porcja jedzenia. Nie mam też ochoty na słodycze.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3