Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mały sukces a cieszy:)

okropna jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Mały sukces a cieszy:)

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
    Zakończyłam właśnie dietę 13-sto dniową po której jest mnie mniej o 5 kg. Przy wzroście 177 cm i wadze wyjściowej 79,4 udało się zejść do 74 kg. Niby niewiele ale cieszy! Moim celem jst jednak waga 68-70 kg, dlatego dieta ta była wstępem do diety 1000 kcal.
    Muszę przyznać, że więcej we mnie werwy po tym niewielkim sukcesie i mam ochotę na więcej Zapisuję się na aerobik, Krav Magę więc mam nadzieję, że to pomoże mi dojść do celu.
    Co do samej diety: Muszę przyznać, iż nie była ona straszna, nie chodziłam głodna, nie miałam zawrotów głowy czy złego samopoczucia. Ustaliłam stałe godziny na posiłki i poprostu zajmowałam się pracą czy innymi zajęciami aby nie myśleć o jedzeniu. Oczywiścienajgorsze momenty, gdy wokół znajomi, rodzina jedzą samkołyki trzeba przejść i mieć silną wolę. Z drugiej strony dieta to przecież tylko 13 dni!
    Minusem jest monotonia w jadłospisie Pod koniec marzyłam już o kawie z odrobiną mleka czy płatkami na śniadanie hehehe.
    Dziś pisząc tego posta delektuję się wkońcu tą kawą i ustalam plan działania n przyszłośc
    Także drodzy forumowicze, wszystko w naszych rękach, wierzę, że uda się i trzymam za wszystkich kciuki! POWODZENIA!

Awatar heksaaaa
    heksaaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Starogard Gdański

Domyślnie Odp: Mały sukces a cieszy:)

to gratuluje i życze dalszych sukcesów

a moża wiedzieć co to była za dieta??

też teraz już waże 74 (było 78) a chciałabym 65;] ale najważniejsze żeby zgubić te 4 kg na razie;p

bużka i pozdrawiam
    I ETAP- 89 - 65 osiągnięty, przytyło się 4 kg;]
    II ETAP
    nie wiem już... ale było 61
    ETAP III
    ???? chcę znowu 61

Awatar Sylw23
    Sylw23 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Białystok

Cytat Zamieszczone przez okropna Zobacz posta
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
    Zakończyłam właśnie dietę 13-sto dniową po której jest mnie mniej o 5 kg. Przy wzroście 177 cm i wadze wyjściowej 79,4 udało się zejść do 74 kg. Niby niewiele ale cieszy! Moim celem jst jednak waga 68-70 kg, dlatego dieta ta była wstępem do diety 1000 kcal.
    Muszę przyznać, że więcej we mnie werwy po tym niewielkim sukcesie i mam ochotę na więcej Zapisuję się na aerobik, Krav Magę więc mam nadzieję, że to pomoże mi dojść do celu.
    Co do samej diety: Muszę przyznać, iż nie była ona straszna, nie chodziłam głodna, nie miałam zawrotów głowy czy złego samopoczucia. Ustaliłam stałe godziny na posiłki i poprostu zajmowałam się pracą czy innymi zajęciami aby nie myśleć o jedzeniu. Oczywiścienajgorsze momenty, gdy wokół znajomi, rodzina jedzą samkołyki trzeba przejść i mieć silną wolę. Z drugiej strony dieta to przecież tylko 13 dni!
    Minusem jest monotonia w jadłospisie Pod koniec marzyłam już o kawie z odrobiną mleka czy płatkami na śniadanie hehehe.
    Dziś pisząc tego posta delektuję się wkońcu tą kawą i ustalam plan działania n przyszłośc
    Także drodzy forumowicze, wszystko w naszych rękach, wierzę, że uda się i trzymam za wszystkich kciuki! POWODZENIA!
    bardzo gratuluję jaką dietę stosowałaś? jeśli tak dobra, to też chętnie jej spróbuję, bo muszę jeszcze dychę zgubić...
    pozdrawiam

arvil33 jest nieaktywny Nowy na forum

Smile Odp: Mały sukces a cieszy:)

Gratuluję! Sama wiem jak cieszy nawet niewielki spadek wagi Życzę dalszej wytrwałości bo na pewno będzie jeszcze potrzebna.

okropna jest nieaktywny Nowy na forum

Dziękuję bardzo za gratulacje!
    Co do diety - stosowałam dietę Kopenhadzką. Regorystyczna ale wiedziałam, że jak przez nią przejdę będę stosować dietę 1000 kcal. Dieta mimo wyrzeczeń i ograniczonej ilości spożywanych produktów nauczyła mnie sysytematyczności i jedzenia mniejszych posiłków.
    Jak już wspomniałam dieta jest trudna, mało się je i trzeba uważać bo niektórzy skarżą się na osłabienie , nerwowość. Mnie to naszczęście ominęło, czułam się dobrze.
    Pozdrawiam forumowiczki i forumowiczów!

Awatar heksaaaa
    heksaaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Starogard Gdański

często słyszałam o tej diecie.. i się zastanawiałam czy jej nie zacząć;p ale nie wiem;]
    I ETAP- 89 - 65 osiągnięty, przytyło się 4 kg;]
    II ETAP
    nie wiem już... ale było 61
    ETAP III
    ???? chcę znowu 61

Awatar Asinka3
    Asinka3 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Cześc dziewczyny

chciałam się wypowiedzieć, bo widzę że coś o kopenhadzkiej... nie wiem ale z tego co słyszałam to straaaaaaaaaasznie może spowolnić metabolizm ;/
    ja bym się na nią nie porywała

osobiście u mnie ok 1000-1100kcal i jakoś leci...
    powoli ale mam nadzieję, że na stałe :*

Okropna będę tu wpadać do Ciebie i badać jak Ci tam idzie
    Córa marnotrawna?(ecie-pecie jestem na diecie ;] ) CEL- schuść i utrzymać zdobytą wagę! UDA SIĘ !!!
    mój wątek:
    Dam radę- jak nie ja to kto?! - Grupy Wsparcia Dieta.pl

grugas jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    rudnik mały

Thumbs up Odp: Mały sukces a cieszy:)

życzę ci powodzonka bo ja też stosowalam tą dietkę ok.2 lata temu iudało się wtedy zrzucic 8 kg. ale dam ci małą radeilnuj się po tej 13 dniowej b ja tego nie zrobiłam i miałam efekt jojo.też ma zamiar zastosowac tą dietę ale bez szpinaku bo po prostu tego nie nawidze.jeszcze raz trzymam kciuki.pozdrawiam ania

Awatar pantanal
    pantanal jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków
    Wpisy na blogu
    1

Właśnie, im bardziej intensywna jest dieta, tym łatwiej później o jo-jo. Radzę o tym pamiętać, a mam doświadczenie! Pozdrawiam