Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55
Like Tree8Lubią to

Wątek: 10 kg mniej w 2 tygodnie:)

Awatar Dominik Ziobro
    Dominik Ziobro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: 10 kg mniej w 2 tygodnie:)

aż trudno uwierzyć w 10kg w 2 tyg mi 10 kg udało się zrzucić w 3 miesiące żeby nie było efektu jojo
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 26-01-2016 o 10:06

Julkajulka jest nieaktywny Nowy na forum

Ja nie jestem zwolenniczką odchudzania na własną rękę. Najlepiej jednak jak dietetyk ci rozpisze dietę. Dlatego odchudzam się w Naturhouse przy Puławskiej 1. Przynajmniej masz gwarancję, że będą efekty.

paula922 jest nieaktywny Nowy na forum

Gratuluję wszystkim sukcesów w odchudzaniu. Też udało mi się już trochę schudnąć z Naturhouse na Mokotowie na Puławskiej, super miejsce.

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

10 kg w 2 tygodnie, 20 kg w kolejne 3 tygodnie. Biedny organizm.

Oo widze reklame naturhousa, cos chyba sie nie wiedzie, jak robia sobie tutaj darmowa reklame.

107........
    95,9........58
    Makosza je, cwiczy i chudnie

Powiem ci, że nie każde wyrażenie swojego zdania jest reklamą. Jestem zadowolona z pomocy ich dietetyka i dlatego pisze, może innym się ta informacja przyda. Sama już miałam do czynienia z niejednym dietetykiem i wiem, że bywają rożni.

magkos23 jest nieaktywny Nowy na forum

10kg w 2 tygodnie? To chyba nic sie wtedy nie je i nie pije... Średnio wierze w coś takiego

To jest przede wszystkim niezdrowe. Mi dietetyk z Naturhouse mówiła, że 1 kg tygodniowo powinno się chudnąć.

Awatar Sammysammy
    Sammysammy jest nieaktywny Znany na forum

Ja również nie jestem zwolenniczką odchudzania się na własną rękę, tym bardziej, że nie każdy kto chce schudnąć ma na tyle wiedzy, żeby sobie w tym pomóc. Od tego są piekarze, żeby pójść kupić chleb, od tego jest lekarz, żeby iść do niego w czasie choroby, a jeśli ktoś chce trwale i z głową zrzucić zbędny balast to od tego są wykwalifikowani trenerzy i dietetycy!
    Ostatnio edytowane przez Sammysammy ; 08-02-2016 o 09:02

Awatar Cytrynowaaa
    Cytrynowaaa jest nieaktywny Nowy na forum

Dla mnie 10 kg w dwa tygodnie to za szybko. Łatwo popaść w jojo. Jestem za długotrwałym ale efektywnym odchudzanie. Ja schudłam 16 kg w półtory roku i utrzymuję wagę. Co dla mnie jest sukcesem. Lepiej chudnąć powoli, a z głową. Też miałam różne przygody z odchudzaniem, chudłam szybko to kilogramy wracały ze zdwojoną siłą i w szybkim czasie. Wiem co mówię mimo, że nie jestem żadnym specjalistą i wolałabym w takim przypadku się do niego udać niż szaleć z czasem i co za tym idzie ze zdrowiem.
    Sammysammy lubi to.

Awatar Sammysammy
    Sammysammy jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Cytrynowaaa Zobacz posta
    Dla mnie 10 kg w dwa tygodnie to za szybko. Łatwo popaść w jojo. Jestem za długotrwałym ale efektywnym odchudzanie. Ja schudłam 16 kg w półtory roku i utrzymuję wagę. Co dla mnie jest sukcesem. Lepiej chudnąć powoli, a z głową. Też miałam różne przygody z odchudzaniem, chudłam szybko to kilogramy wracały ze zdwojoną siłą i w szybkim czasie. Wiem co mówię mimo, że nie jestem żadnym specjalistą i wolałabym w takim przypadku się do niego udać niż szaleć z czasem i co za tym idzie ze zdrowiem.
    Zdecydowanie - masz rację! Mniejszym problemem jest schudnąć, a dopiero nie lada wyzwaniem jest tą wagę utrzymać przez lata

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów