Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
Like Tree8Lubią to

Wątek: 10 kg mniej w 2 tygodnie:)

plaszczka22 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: 10 kg mniej w 2 tygodnie:)

W tym przypadku sukcesem jest utrzymać tę wagę przez kwartał optymalne tempo chudnięcia to 4kg na miesiąc. Wówczas jojo nie jest takie groźne, a skóra nadąża z kurczeniem się i wygląda to estetycznie. Do tego jakieś ćwiczenia kardio i efekty gwarantowane. Btw. czy stosujecie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tłuszczu? Czy one działają?

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Żeby efekt był zadowalający mnie wspomagam sie spalaczami tłuszczu. Widzę same zalety tych produktów. Wiem, że moje koleżanki także tak robią. Aktualnie biorę http://www.trizer.pl. Zakupiłam go, dlatego, że zauważyłam u koleżanki efekty. Była grubszą dziewczyną, a gdy wzięła się za siebie to stała się szczupła. Produkt ten pomógł jej w utrzymaniu diety. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników miała mniejszy apetyt. Sama od miesiąca stosuję ten produkt i moja waga zmniejszyła się o dwa kilogramy. Dzięki Trizerowi nie mam ochoty na słodycze. Teraz w moim jadłospisie nie ma zbędnych kalorii.

karoli757 jest nieaktywny Nowy na forum

Aby schudnąć szybko stasowałam dietę krok po kroku i zbliżam się do mojego marzenia, moja waga spadła, bo zacząłam od 70 kg, a teraz mam 59 kg. Jeśli chodzi o suplementach, używałam tylko Reductil Sibutrec i te kapsułki są dla mnie wystarczające. Reductil przyspieszają - metabolizm i spalanie tłuszczu. Jeśli jesteście zainteresowany, możecie zobaczyć więcej szczegółów tutaj "http://acomplia-reductil.net".

moldavia jest nieaktywny Nowy na forum

Nie chce mi się wierzyć, że aż 10 kg w 2 tygodnie schudłas.. i czy to nie była woda. Duzo tych treningów. Lepiej schudnąć wolnej ale trwale. 4kg na miesiac 3-4 razy w tyg cwiczenia

Luna jest nieaktywny Nowy na forum

Red face Odp: 10 kg mniej w 2 tygodnie:)

Szczerze wątpię, by możliwe było zrzucenie 10 kg w NIECAŁE 2 tygodnie... Nawet jeśli jest to możliwe, to dla organizmu ma raczej charakter wyniszczający i prędzej sobie ktoś narobi problemów zdrowotnych, niż pozytywnie wpłynie na organizm. Jeśli ma ktoś problem z pozbyciem się nadmiaru kilogramów, to powinien wypróbować catering dietetyczny, dostępny do zamówienia na za pośrednictwem WygodnaDieta.pl - ja schudłam stosując taką dietę kilkanaście kilogramów w 3 - 4 miesiące.
    Ostatnio edytowane przez Luna ; 21-08-2018 o 12:42

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów