Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
Like Tree4Lubią to

Wątek: Znalazłam złoty środek!

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Znalazłam złoty środek!

A to Twoje pierwsze doświadczenie z treningami z trenerem? To jest Twój trener personalny czy jest on dla kilku osób? Zastanawiałam się ostatnio czy nie skorzystać z takich treningów, ale głupio mi jakoś. Mam jakieś obawy, że sobie nie poradzę, a przecież cała uwaga będzie skupiona na mnie. Póki, co przyjmuję Trizer i ćwiczę. Chodzę na fitness albo ćwiczę w domu, ale te ćwiczenia w domu nie są aż tak wymagające jak te w klubie sportowym.

Pofalowana jest nieaktywny Znany na forum

TEż kiedys myślałam o trenerze personalnym, ale się okazało, że z suplementem i dobrze dobraną dietą daję radę nawet bez tego. Już prawie 18 kg za mną i naprawdę nie męczę się jakoś szczególnie., nie chodzę głodna, nie padam z przemęczenia po ćwiczeniach.

marciakowa pilnuj godzin posiłków, bierz regularnie suplement i trzymaj się diety. DIETA to podstawa. Suplementy to tylko dodatki - choć uważam, że również ważne ( mi na przykład znacznie wyłączają łaknienie) a jak chodzisz na fitness to jest spoko nie potrzebujesz więćej aktywności fizycznej.

Judyciaa jest nieaktywny Nowy na forum

Ja mam doświadczenie tylko z Trizerem odnośnie odchudzania, ale mogę powiedzieć, że nie chce mi się tak jeść jak wcześniej. Mam mniejszy apetyt. Początkowo myślałam, że to przez to, że zrobiło się cieplej. Ale nawet, gdy jest chłodno to nie mam ochoty na duże posiłki. To jednak zasługa suplementu, że nie opycham się bez sensu zbędnymi kaloriami.

Pofalowana jest nieaktywny Znany na forum

Judyciaa no to fakt, on naprawdę to łaknienie znacznie zmniejsza, ale do końca nie wiem czy to faktycznie chodzi o suplement, czy o to , co w głowie mamy. Wiesz.. jak ja tracę tą wagę to sobie myslę- eee.... po co będę brać te tabsy. Ale później wracam po opakowanie i jednak biorę bo straciłąm sporo kilogramów i zaczynam rozmyslac, czy gdybym nie brała to tez by tak duzo spadło -to tak działa troche wkazdym razie, no jestem zadowolona z efektu, i gdyby ktos sie mnie zapytal jak schudnac, to na pewno zaproponowalabym mu tą samą metodę.
    Plus motywowała mocno do diety, bo bez tego to sukcesu na pewno nie odniesie.

JuliaJot jest nieaktywny Nowy na forum

Dieta zawsze musi być. Ważne by mieć taką, która nie każe nam całkowicie odstawić wszystkiego i żyć jedynie na zieleninie. Na takiej diecie nikt nie wytrzyma. Dlatego ludzie tak szybko się poddają. Myślą, że przez tydzień będą jeść samą sałatę to schudną, a później będą mogli wrócić do wszystkich tych smacznych, ale tłustych potraw. Posiłki powinny być smaczne, kolorowe, różnorodne i syte. Takie są moim zdaniem te w diecie od Trizera. Ja na niej nie głoduję i pierwszy raz czuję, że dieta nie jest jakąś karą a normalnym stylem bycia, życia i jedzenia.

Awatar szczyptaomnie
    szczyptaomnie jest nieaktywny Znany na forum

SMACZNA dieta - to jest klucz do sukcesu. ja bym n asamej sałacie nie dała rady. i na początku mowilam, ze cukru tez sobie ni eodmowie, ale teraz nie uzywam nawet zamiennikow., nie potrzebuje jednak. pasuje mi to zdrowe odzywianie.

Judyciaa jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez szczyptaomnie Zobacz posta
    SMACZNA dieta - to jest klucz do sukcesu. ja bym n asamej sałacie nie dała rady. i na początku mowilam, ze cukru tez sobie ni eodmowie, ale teraz nie uzywam nawet zamiennikow., nie potrzebuje jednak. pasuje mi to zdrowe odzywianie.
    Dieta podczas ograniczamy się do jednego produktu to głupota. Każda dieta powinna być zbilansowana i powinna pokrywać zapotrzebowanie na wszystkie składniki mineralne. Najlepiej też nie odcinać produktów drastycznie ze względu na to, że po zakończeniu diety, gdy wrócimy do normalnych nawyków żywieniowych to może się okazać, ze szybko wrócimy do poprzedniej wagi. Dieta przygotowana do spalacza tłuszczu Trizer składa się z urozmaiconych produktów, które z chęcią zagoszczą w Twoim menu.

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

Judyciaa święta racja. Ja tylko sobie pomyślę o tych wszystkich dietkach typu kapuściana - jakaś masakra. i pewno , że późn iej się na takiej diecie nie wytrzymuje, bo wiecznie się głodnym łazi - no taka prawde kurcze. a jeszce organizmowi się krzywdę wyrządza.

michaska30 jest nieaktywny Nowy na forum

Mądre podejście
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 15:11

Kamiskas jest nieaktywny Nowy na forum

Ja zaczęłam dietę i szczerze mówiąc idzie mi to bardzo różnie. Łapię się na tym że często głodna bardzo jestem. Ale wtedy mnie ratują soki z sportfoodsoki.pl. Są smaczne i bardzo sycące. Także w takich sytuacjach jak najbardziej są dla mnie ok.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów