Strona 1 z 28 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 271

Wątek: 60 kg do stracenia, odchudzam sie! pomocy

Awatar siwa_M
    siwa_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie 60 kg do stracenia, odchudzam sie! pomocy

Witajcie, mam 26 lat i warze 130 kg przy wzroście 174 od jakiegoś czasu czytam wasze forum i jestem pełna podziwu dla was, że tyle chudniecie, więc zmotywowana waszymi osiągnięciami próbuje sama od dziś. Problem z nadwaga i otyłością mam od dziecka zawsze sie odchudzałam i chudłam.. tyłam... chudłam... tyłam... i tak w kółko. Rok temu urodziłam córkę i teraz nie mogę wogole zacząć się odchudzać nie wiem jak gotować dla męża i córki i nic nie podjeść z tego, więc postanowiłam jeść to co oni tyle ze w ilości bardzo małej chce trzymać dietę 1000 kalori, do tego fitness i siłownia jak mi czas pozwoli. Chciałabym do listopada schudnąć 30 kg hehehe nie wiem jak to zrobie musze się wbić w moja kurtkę z przed 2 lat, no i później następne 30 ciuchy ło jaki to problem kupić coś dla nas, kupuje najczęściej w bon prix maja duże ciuchy i naprawdę fajne no i C&A.

Mam nadzieje, że pomożecie mi w tych zmaganiach.

Awatar satta_
    satta_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Czeladź

Domyślnie Odp: 60 kg do stracenia, odchudzam sie! pomocy

Witaj wśród nas Pierwszy krok już zrobiłaś, mam nadzieję że będą też kolejne.
    Mam ten sam wzrost i wagę 3mam za Ciebie kciuki.

Awatar darum_
    darum_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Witaj, ja też jestem tu nowa. Na liczniku też ponad 100, więc rozumiem twój ból. Myślę, że najważniejsze już zrobiłyśmy: zmotywowane podjęłyśmy decyzję żeby coś z tym robić. Trzymam mocno kciuki

Aniqa_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Witam

Zacząć zaczęłaś.
    Masz 3 i pół miesiąca do listopada (liczę że jest już połówka lipca) i do zrzucenia 30 kg. Czyli koło 2 kg tygodniowo (dobrze liczę?), myślę że jest to do zrobienia jeżeli się uprzesz

No ale wg mnie 1000 kcal to za mało, do tego musisz zaplanować co i jak z ruszaniem się, masz malutką córeczkę to częściej na dwór, na spacer z mężem
    Mówisz "problem kupna ciuchów dla NAS" czyli rozumiem że nie tylko ty masz jakieś tam problemy z wagą, skorzystajcie z tego całą rodziną!

No i zaczynaj siłownię albo fitness jak najszybciej, nie ma co czekać

Będę trzymała kciuki a ty nie poddawaj się!

Awatar siwa_M
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Aniqa_ Zobacz posta
    Mówisz "problem kupna ciuchów dla NAS" czyli rozumiem że nie tylko ty masz jakieś tam problemy z wagą, skorzystajcie z tego całą rodziną!
    chodziło mi o kobitki takie jak ja

Dziekuje, że jesteście ze mną.
    Ja właśnie siedze przy dzienniku na dieta.pl i wpisuje co zjadłam narazie panuje nad tym hihi

nastawiłam sie psychicznie na fitness, rower, bieganie, basen chodz nie było łatwo teraz czekam na jakis wolny wieczór od dziecka i lece poćwiczyć

Mieszka w
    Poznań

Cytat Zamieszczone przez siwa_M Zobacz posta
    chodziło mi o kobitki takie jak ja
    No to źle zrozumiałam. Nie zmienia to faktu że rodzinne spacery to fajna sprawa
    W C&A kupuję od dawna, wcześniej zdarzało mi się też wchodzić do Kapp Ahla ale od jakiegoś czasu wszystko wygląda tam jak worki za 300 zł
    W bon prixie chciałabym coś kupić ale boję się że nie trafię z rozmiarem.

Co do zapisywania sobie co jadłaś, jak ćwiczyłaś to kup sobie lepiej taki zeszyt, ręcznie szybciej, w torebce można nosić i zapisać coś, ja często zapominałam pisać w domu

Pozdrawiam

BigGirl20 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Chojnice

Hej wpadam się przyłączyć do kibicowania !!
    pierwszy najważniejszy krok już zrobiłaś !!
    ale 1000 kalorii to za mało... może zacznij nawet od 1800 i stopniowo zmniejszaj ilość ??

trzymam kciuki !!

Awatar siwa_M
    Mieszka w
    Warszawa

W bon prixie chciałabym coś kupić ale boję się że nie trafię z rozmiarem.

Co do zapisywania sobie co jadłaś, jak ćwiczyłaś to kup sobie lepiej taki zeszyt, ręcznie szybciej, w torebce można nosić i zapisać coś, ja często zapominałam pisać w domu
    co do rozmiaru to np z rozmiarówki bon prix spodnie wychodzi 56 a zamawiam 50 leża idealnie, bluzeczki 44/46 a powinno byc 52, wystarczy trafic i naprawde mozna ubrać się ładnie.

Masz racje jutro juz zeszyt bo kupie wage kuchenna bo kompletnie nie mam rozeznania ile g zjadam

Mieszka w
    Poznań

Mama zamawia katalog i często widzę super ciuchy ale mimo wszystko boję się. Zwracałaś coś kiedyś? Robią jakieś problemy?

Awatar siwa_M
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez BigGirl20 Zobacz posta
    1000 kalorii to za mało... może zacznij nawet od 1800 i stopniowo zmniejszaj ilość
    Witaj, bardzo ładnie schudłaś
    Jeśli chodzi o diete 1000 kalori to zdania są podzielone, ja z doświadczenia wiem ze ta dieta pozwoli mi schudnąć, na niej schudlam w wieku 18 lat ponad 40 kg, jeśli bede jeść 1800 to uwierz mi że nic nie schudne mam taki organizm. W póżniejszym okresie będe stopniowo zwiększać ilość kalori, mam nadzieje że się uda

---------- Wiadomość dodana o 15:20 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:17 ----------

Mama zamawia katalog i często widzę super ciuchy ale mimo wszystko boję się. Zwracałaś coś kiedyś? Robią jakieś problemy?
    Już kilka razy, nigdy nie było problemu i kasa była na koncie po jakimś tygodniu.

Strona 1 z 28 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów