Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 160

Wątek: Schudnąć zdrowo.

Awatar Disorderly
    Disorderly jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin

Domyślnie Odp: Schudnąć zdrowo.

Ja mam tak, że nie mogę jeść ciągle tego samego. Musze mieć zróżnicowaną dietę i najchętniej codziennie jadłabym coś innego
    I nie wyobrażam sobie makaronu rano :P

Podejście drugie: Schudnąć zdrowo.

Podejście pierwsze: I oto nadszedł ten dzień...

Awatar Kaska82
    Kaska82 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Opole

Jakie właściwości ma herbatka pokrzywowa? Pijesz ją?
    Mogłabyś się podzielić również tą normalną dietą jak juz ją dostaniesz?
    Start 2.01.2013r

gg 475034, moje blogi: itakschudne.blogspot.com oraz kolorowyzakatek.blogspot.com - zapraszam!

Awatar Disorderly
    Mieszka w
    Lublin

Jasne, podeślę jak dostanę

Co do herbaty pokrzywowej t ona pewno dietetyk zalecił mi ją zamiast tabletek na włosy i paznokcie bo jest bardziej skuteczna no i tania A w internecie wyczytałam, że również wspomaga funkcje wątroby i nerek; wspomaga przemianę materii, no i zacytuję:

"Pokrzywa leczy wypryski, bóle głowy, pomaga w przypadku tworzenia się piasku nerkowego, w chorobach nerek. Pokrzywa jest najlepszą oczyszczającą i krwiotwórczą rośliną leczniczą. Ponieważ ma ona także korzystny wpływ na trzustkę, herbatka pokrzywowa obniża poziom cukru we krwi. herbatka leczy także choroby i zapalenia dróg moczowych, chorobowe zatrzymanie moczu. Jest szczególnie polecana w kuracji wiosennej również ze względu na posiadane właściwości przeczyszczające. Przeciwdziała schorzeniom wątroby i dróg żółciowych, chorobom śledziony, nawet guzowi śledziony, w zwyrodnieniu śluzowym żołądka i narządów oddechowych, przy skurczach i wrzodach żołądka, wrzodach jelita, chorobach płuc. W chorobach wirusowych i bakteryjnych pokrzywa jest również wspaniałym pomocnikiem, świeża pokrzywa przeciwdziała stanom znużenia i wyczerpania, ponieważ zawiera dużo żelaza. Dzięki silnemu dzialaniu odwadniającemu pomaga przy obrzękach, pomaga też w beldnicy, niedokrwistości, anemii i innych poważnych chorobach krwi. W połączeniu z innymi ziołami, pokrzywa jest skutecznie stosowana także w białaczce. Zmniejsza skłonność do przeziębień i pomaga w chorobach artretycznych i reumatycznych. Herbatka poprawia stan włosów, skóry, paznokci, usuwa zmęczenie."

Awatar Kaska82
    Kaska82 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Opole

A gdzie to kupić?? W markecie w torebkach ekspressowych czy w aptece ?? Opis zachęca więc chyba się skuszę!
    Start 2.01.2013r

gg 475034, moje blogi: itakschudne.blogspot.com oraz kolorowyzakatek.blogspot.com - zapraszam!

Awatar Disorderly
    Mieszka w
    Lublin

Myślę, że lepsza by była taka sypana z zielarskiego sklepu, ale ja mam taką zwykłą herbatkę typu fix (saszetki) z pierwszej lepszej apteki.

agatix3 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leszno

hej dziewczyny a czy ja bym też mogła poprosić o tą dietę na mojego maila??? chciałabym ją sobie przejrzeć bo niestety jak na razie nie mam kasy na wizytę u dietetyka a powinnam jeszcze chyba najpierw trafić do endokrynologa bo wykryto mi guzy na tarczycy ale na to też nie mam kasy a u nas w Lesznie nie ma endokrynologa na kasę chorych

---------- Wiadomość dodana o 20:07 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 20:03 ----------

jakby co to jest mój adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] byłabym bardzo wdzięczna

21 maja 2014 - 98kg
    15 lipca 2014 początek diety z dietetyczką

Awatar lemonka77
    lemonka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin
    Wpisy na blogu
    16

Hej Dis dokładnie - u mnie tak jak u Ciebie. Jojo niestety. Teraz znowu sie wzięłam za siebie - zobaczymy z jakim skutkiem -tzn. co ja piszę -teraz już się uda!!!
    Widzę, że trzymasz się zaleceń to i waga szybciutko poleci. Zwałszcza jesli ćwiczysz.

05.01.2016 START!

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka!
    Hmmm muszę wypróbować tą herbatę. Taki ze mnie dziwak, że jak nie jestem na diecie to prawię nic nie piję. Tylko kawę. Jak już się odchudzam to pije prawie wszystkie herbaty jakie mi wpadną w ręce

Awatar Disorderly
    Mieszka w
    Lublin

agatix3 - dietka wysłana. Rozumiem doskonale, mnie problemy finansowe też powstrzymywały od pójścia do dietetyka, ale na szczeście w obawie i moje zdrowie mama postanowiła mi zasponsorować dietetyka.

Lemonko - jaka dieta teraz? też liczę na to, że tym razem nam się uda

agatix3 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leszno

dzięki za maila a powiedz mi ile właściwie kosztuje wizyta u dietetyka?

21 maja 2014 - 98kg
    15 lipca 2014 początek diety z dietetyczką

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów