Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 263
Like Tree27Lubią to

Wątek: Powrót Balbiny - Część 1

Awatar Asia_M
    Asia_M jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Mazowsze
    Wpisy na blogu
    10

Domyślnie Odp: Powrót Balbiny - Część 1

Wydaje mi się, że przy takich chorobach potrzeba diety jak najbardziej. Specjalnej diety.
    Życzę zdrówka, Balbinko!
    Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów. A czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Raz a dobrze! Jo-jo wykluczone!

Awatar buttermilk
    buttermilk jest nieaktywny Znany na forum

To paskudnie Balbinko!
    Lez w takim razie i daj znac co powiedzial gastrolog. Na pewno zaleci Ci specjalna dietke, ciekawa jestem co to bedzie...
    Trzymaj sie dzielnie i niech Cie juz nie boli!
    buttermilkowe wzloty i upadki - Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl tu bylam:http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=60019

It's not why you're running, it's where you're going. It's not what you're dreaming, but what you're going to do.
    It's not where you're born, it's where you belong. It's not how weak but what will make you strong.

Awatar hindi65
    hindi65 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Balbina2 Zobacz posta
    Wyobraź sobie Gosiczku ,że w celu oswojenia myśli o siłowni oglądałam stronę Modelarni . Niby wszystko ok - dla kobiet , kobieta trener, przytulnie, fajne sprzęty , cena do przeżycia ale jak ja pokonam tę barierę psychiczną to nie wiem sama
    i jak tam ...veni vidi vici ?????
    buziaki h

Awatar Balbina2
    Balbina2 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Po skierowanie do gastrologa idę w poniedziałek. Na razie dużo czytam. Staram się jeść dietetycznie. Jak sobie wyobrażę jak wyglądają moje jelita po tym opisie to odechciewa mi się jeść. Jeszcze dodatkowo wczoraj mój syn dostał ospę . Ja nie miałam więc jeszcze tylko tego mi tera z brakuje . Pozdrawiam!

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Jestem na L4 z powodu ataku kamicy nerkowej. Dzisiaj byłam na usg - okazało się,że mam zaawansowany zespół jelita drażliwego. Mam chandrę jak diabli. W poniedziałek mam wizytę u gastrologa i zobaczę co dalej. Na razie z powodu bólu nic nie robię tylko leżę. Pozdrawiam Was gorąco!
    Kamica nerkowa.........znam to dobrze,aż za dobrze,bo zdarza mi się od czasu do czasu.Pierwszy raz......19 lat temu-wtedy nie było innych możliwości jak teraz,więc miałam operację-ostatni raz 1.5 r temu-pomógł bioenergoterapeuta.Kochan musisz pić i to bardzo,ale na prawdę bardzo dużo ok.4 l i bierz bardzo ciepłe kąpieli,to pomaga,rozkurcza drogi.No i no-spa plus woda lecznicza "Jan"-kupisz w dobrym markecie i w aptece.Ostatnio urolog powiedział mi,że nawet jak dużo piję,to dieta zaburza metabolizm i to też prowadzi do kamicy.A Ty jeszcze byłaś na Dukanie,a on niebezpieczny jest dla nerek.Teraz ta dieta już nie dla Ciebie,wiec nawet nie myśl o powrocie do niej.

---------- Wiadomość dodana o 10:29 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:25 ----------

Staram się jeść dietetycznie. Jak sobie wyobrażę jak wyglądają moje jelita po tym opisie to odechciewa mi się jeść.
    Jestem przeczulona jeśli chodzi o jelitaDbaj o siebie-w tym przypadku dieta jest najważniejsza!Dieta dobra dla jelit?Czy to na pewno zespół?Jakie miałaś badanie w tym kierunku?

Awatar Balbina2
    Balbina2 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Mirabelko miałam na razie tylko usg, ale już wiem ,że muszę zrobić kolonoskopię i gastroskopię. Jestem tym załamana. Myślę,że to może być ten zespoł. Podejrzewałam już to od wakacji. Mam wszystkie symptomy postaci biegunkowej. W nerkach nie stwierdzono kamieni, ale był piasek w przewodach a to już sytuacja alarmowa. Do Dukana na pewno nie będę wracać, ale sama na razie nie wiem jak powinna wyglądać moja dieta. Dziękuję za informację o tej wodzie. Buziaki! Nie piszę za wiele , ale nie czuję się dobrze i siadam do kompa tylko na chwilkę aby poczytać. Nie chciałabym żebyście pomyślały,że znowu Was opuściłam.

Awatar dorisis
    dorisis jest nieaktywny Znany na forum

Balbinko, współczuję kłopotów ze zdrowiem.
    Badania to nic przyjemnego, ale musisz przez to przejść.
    Dbaj o siebie.
    Dotarłam do celu: 15.07.09 - 01.07.11 - 61 kg w 103 tygodnie

Teraz czas na utrwalanie i rzeźbienie... czyli moja przyjaźń z "szóstką"

Moja droga: dorisis wyrusza w długą drogę do celu... Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar Asia_M
    Asia_M jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Mazowsze
    Wpisy na blogu
    10

Najważniejsze, żebyś miała postawioną dobrę i pewną diagnozę. Wtedy można rozpocząć leczenie.
    Zdrowia życzę!
    Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów. A czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Raz a dobrze! Jo-jo wykluczone!

Awatar tdk
    tdk
    tdk jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Asiu , ależ u Ciebie problemy . Bidulko - mocno przytulam .
    Trzymaj się dzielnie i Kubunia uściskaj .

Awatar buttermilk
    buttermilk jest nieaktywny Znany na forum

Balbinko, na pewno po postawieniu ostatecznej diagnozy dostaniesz rozpisana diete, do tego leki, bedzie dobrze!
    Nie zalamuj sie kochana... takie zycie, ciagle cos...
    Mam nadzieje ze chociaz ta ospa Cie ominie...
    buttermilkowe wzloty i upadki - Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl tu bylam:http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=60019

It's not why you're running, it's where you're going. It's not what you're dreaming, but what you're going to do.
    It's not where you're born, it's where you belong. It's not how weak but what will make you strong.

Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów