Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 503
Like Tree31Lubią to

Wątek: USA i Canada zaczyna odchudzanie. - Część 1

Awatar annia
    annia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamilton

Domyślnie Odp: USA i Canada zaczyna odchudzanie. - Część 1

DZiekuje bardzo.....

Pufetko ta rybe to moj maz robi ale to chodzi o rybe taka smazona.....odrobinkie masla na to zucam rybe i przykrywam pokrywka potem przewracam i znowu przykrywam wywalam na talez i robie kapuche kiszona+cebula+ jablko+ pieprz...... i tyle uwielbiam kapuche wiec z mezem zjadlismy sloik 1,5l przez dwa dni.....znaczy sloik zostal tylko kapucha poszla......

Werka juz nie mogie sie doczekac tej dwucyfrowki

pufetka30 Guest

Ja tez uwielbiam kapuste kiszoną a do rybki w szczególności
    Dziś przeczytałam cały Twój wątek od 2008 roku, widziałam Twoje dzieciaczki
    Przerobiłaś już tyle diet, jako nastolatka ile ważyłaś, zaczęłaś tyć po ciążach czy od zawsze tak jak ja byłaś pulchniejsza od innych, bo ja to od małego byłam gruba, zawsze ważyłam dużo więcej niż moje koleżanki. Moje przygody z odchudzanie zaczęły sięgdy miałam chyba 14 lub 15 lat i tak chudłam i tyłam na przemian i z każdym jo jem było kilka kg więcej. Tylko że ja zawsze tłuszczaka brałam głodówką a nie ćwiczeniami i rozsądną dietą i w dniu w którym osiągałam wymarzoną wagę zaczynałam się objadać i waga wracała w równie zawrotnym tempie jak ubywała. Ale ja głupia byłam, mam nadzieję że tym raze dzięki wam uda mi się utrzymać moje upragnione 69 kg a nawet do końca roku zejść do 65 bo niżej nawet nie chcę. pozdrawiem ale się u Ciebie rozpisałam

Awatar annia
    Mieszka w
    Hamilton

Pufetko ja zaczelam tyc jak przyjechalam do Kanady mialm 19 lat....zmiana trybu zycia i jedzenia.....
    ocknelam sie jakos tak okolo 25 zaczelam cwiczyc i inaczej jesc......potem byla ciaza przytyla sporo potem schudlam troche ale ni tyle ile chcialm....potem znowu ciaza (poronienie) znowu odchudzanie i znowu ciaza po ciazy odchudzanie i ciaza no i odchudzanie i tu schudlam do 93 to bylo lato tamtego roku czulams ie fajnie ale przyjechala rodzina z polski i zaczelo sie zarcie knajpy, ciasteczka do kawki i brak cwiczen....wiadomo zaczelam tyc......ale le sie pilnowalm....potem zachorowal moj Tata i stesu mialm co niemiara ja tu on w POlsce choroba trwala tylko 2 miesiace....straszny stres oczywiscie nie mialm glowy do diet,cwiczen i takich tam......posmierci taty smutek i jakos tak nie mialm ochoty ale w styczniu jakos mi sie zachcialo znowu no i walcze.......wiesz ja wiem ze wygram tylko to musi potrwac i wiem ze tym razem utrzymam ta wagie bo to co robimy teraz to nie dieta to spsob na zycie.........
    Ja chce 90 wtedy jestem OK wiem to moze dla Ciebie duzo ale ja jestem bardzo wysoka i z mniejsza waga pewnie bym wygladala na jeszce wyzsza niz jestem......
    Jako dziecko nie bylam gruba chuda tez nie ale tak normalnie a jako nastolatka wrecz chuda bylam to wlasnie zaczelo sie od 19 lat.......

No to se powspominalam jak to bylo.......
    PieguskaOO and Lejdi_M like this.

pufetka30 Guest

Skarbie wcale nie uważam żeby 90 kg u Ciebie było za dużo, ja chcę 69 bo ja karliputek z 160 cm, więc jak osiągniesz 90 a ja 69 to bedziemy miały takie same BMI. Ja juz przy 70 pomimo że nadal z nadwagą czuje sie swietnie, potrafię sie wtedy fajnie ubrac w kolorowe ciuszki a nie tak jak teraz zakładam wszystko co czarne chyba żeby było mnie mniej widać naiwna jestem a wszyscy dookoła mi mówią że ja założę coś w zywych kolorach to odrazu wyglądam na 10 lat mniej, no ale ja tam wiem lepiej

Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    wiesz ja wiem ze wygram tylko to musi potrwac i wiem ze tym razem utrzymam ta wagie bo to co robimy teraz to nie dieta to spsob na zycie.........
    Masz 100% rację, uda nam sie

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczyny, przeczytałam sobie wasze historie i bardzo są podobne do mojej.
    Tylko, ze ja jako dziecko byłam chuda. MAma aż po doktorach ze mną jeździła i wymyślała mi choroby. Potem w podstawówce nabrałam kształtów ale w liceum schudłam i byłam laska aż do pierwszej ciąży. Potem to już tylko chudnięcie i jojo. Mam tego dość i podobnie jak Wy, też chcę zmienić na stałe swój sposób odżywiania i utrzymać wagę.
    Osoby, które wiedzą o moich poprzednich "sukcesach" teraz złośliwie gadają, że po co się odchudzam skoro i tak szybko wrócę do dużych gabarytów. Ale ja im jeszcze udowodnię, ze nie mają racji.
    pufetka30 lubi to.

pufetka30 Guest

Piegusko masz rację jeszcze tym wszystkim co mówią "po co i na co sie odchudzamy" pokażemy że silne z nas babeczki i damy rade utrzymac to na co tak cięzko pracowałyśmy, w końcu zadna z nas sie nie głodzi, nie stosuje głupich diet po których szybko sie tyje, my uczymy się nowego stylu zycia

Awatar Weronika77
    Weronika77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Takie jedno blokowisko w Gliwicach :)

Wiecie , jak ja sobie pomysle ze jako dziecko nie chcialam jesc i chowałam jedzenie to az w to uwierzyc nie moge ..Wiecznie w domu byly wrzaski i kary , bo znowu czegos nie zjadlam ..az do pewnego momentu .az zakochalam sie w jedzeniu ..i teraz moje kłopoty .Analizujac ta sytuacje mysle , ze duza wina mojej otylosci to sa rodzice i babcia ..ktorzy mnie poprostu tuczyli jak gęs , babcia latala z kanapkami za mna obym chociaz raz ugryzla ...a teraz szkoda gadac ..najgorsze ,ze ja nie wyciagnelam z tego wnioskow i tez namawiam swoje dzieci do jedzenia i ciesze sie jak jedza
    WERON77IKA
    [url=https://forum.jestemfit.pl/xxl-20-kg-i-wiecej/12045-wydostac-sie-z-blednego-kola-pomoze-ktos-6.html] Mój wątek: Jak wydostać się z błędnego koła???[/url

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

Właśnie dlatego mnie strasznie bawi jak rodzice karają dziecko bo nie chce zjeśc
    i te bioaroniki, apetizery a potem płacz i zgrzytanie zębów bo z patyczaka tłuścioch się zrobił

ja sojemu dziecku nie wmuszam, chcesz jesz, nie chcesz nie jesz.. jak jest głodna (bo nie zjadła sniadania/obiadu/kolacji) to zawsze sie upomina :-) ze bananka, albo chlebka.. ze boli brzuszek i burczy (ma dwa lata) i jestem z siebie dumna (wyrodna mamuśka).

Aniu.. zazdroszcze troche tego ze do 19nastki miałas spokój z wagą ja zaczełam tyć jak mnie przepisali do prywatnej skzoły (przed byłam większa ale nie strasznie gruba) a potem się zaczeło.. w liceum wychudłam ze 108 do 70 (milion idiotycznych diet) a potem utyłam na koniec liceum 102kg.. potem sie przesiadłam w samochód i przybyło dyszkę,.. a potem jeszcze drugą niewiedziec kiedy (ale z ta drugą zawsze walczyłam.. ) jak zaszłam w ciąze wazyłam 119kg... przytyłam ósemaka 3 miechy po uodzeniu ważyłam juz 110.. :-) skonczyło sie karmienie piersią i waga wróciła (karmiłam trzy miesiące na siłę z mieszaniem ze sztucznym bo moje cycki choć duże wode produkowały).. obecnie mam najniższa wage od 8 lat... przez ten czas nigdy mi sie nie udalo zejsc poniżej 110 czuje że mi się uda do 90.. a co później, czy będzie siła na dalsza walkę... mam nadzieję że tak
    pufetka30 lubi to.
    Walczę znowu (Od 15 paź 2013).Lejdi_M walczy dalej :-) cel 8 z przodu!

Awatar annia
    Mieszka w
    Hamilton

Witam!!!!

DZis w ramach akcii wiosennej musialm sie zwazyc no i waga pokazal 101.9 ale sie ciesze..........
    NIejedzenie slodyczy, dieta i cwiczenia daja efekty.......

Ja tez swoje dzieci nie zmuszam do jedzenia jak chca to jedza a jak nie to nie.......moj najstarszy byl straszny niejadek ale juz od jakiegos czasu nie musze go pytac sam prosi o jedzenie za to moja panna to jadla by frytki, czipsy wszystko co zrobione z zeimniakow ale czekolady nie lubi ana zupy nie tknela przez 2 lata mial odruch wymiotny, ja jej nie zmuszalam a tydzien temu gotowalm rozol i sam przyszla i poprosila.........za to moj najmlotrzy je wszytko......wychodze z zalozenia ze dziecko sie nie zaglodzi samo i wkoncu samo sie upomni..........
    pufetka30 lubi to.

pufetka30 Guest

Gratuluję, już tak blisko dwóch cyferek. pozdrawiam

Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów