Strona 57 z 57 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57
Pokaż wyniki od 561 do 565 z 565
Like Tree254Lubią to

Wątek: Życie jest piękne ;))))) - Część 1

Awatar hindi65
    hindi65 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Życie jest piękne ;))))) - Część 1

Dzień dobry Mam nadzieję, ze " starzy " znajomi są jeszcze na forum. Postanowiłam odchudzać się już po raz ostatni, jak kolwiek to dziwacznie zabrzmiało hahhaaa Jeżeli TYM RAZEM lub po raz kolejny mi się nie uda zrealizować planu dietetycznego, postanowiłam udać się do lekarza i albo skorzystać z balonika. którym straszy mnie hehhee mój mąż, albo " obetnę " sobie kawał żołądka i już !!! Tak mnie ta myśl przeraża, ze moze w końcu po stu latach pobytu na dietce.pl w końcu skutecznie się zmobilizuję Dałam sobie czas do końca roku, aby zrzycić co nie co. Jezeli mi się nie powiedzie ;( w styczniu idę do lekarza .... Pozdrowionka h
    dolinalotosu and Jolinkaa like this.

dariiam jest nieaktywny Znany na forum

I jak idzie )

Też myślałam o baloniku - ale póki co może damy radę dietą .
    Zaczynam od jutra -dziś żegnałam się z jedzeniem Głupie to bardzo ale tak jakoś mnie naszło.
    hindi65 lubi to.

Awatar hindi65

Hejka dariiam Jestem PRAWIE pewna, ze uda nam się do końca roku zrzucić co nieco, inaczej siedziałybysmy już w lekarskim gabinecie. trzymam za nas kciuki. Dla mnie tym razem to powazna sprawa, wolałabym uniknąć bariatrycznych cudów, więc liczę na swoją silną wolę, która cały czas okazywła się jednak BARDZO słaba. Powodzenia zatem
    Jolinkaa lubi to.

Awatar hindi65

Z nową dietką, z nowymi postanowieniami po raz pierwszy zdecydowałam się zmienić forumkowy domek i przeniosłam się do : TYLKO DLA ZALOGOWANYCH. Zapraszam do nowego domku

Tytuł wątku zostaje taki sam Lubię ten tytuł ))))

Tysiak56 jest nieaktywny Nowy na forum

Słyszeliście, że od niedawna firma ONICO jest tytularnym sponsorem warszawskiej drużyny siatkarskiej - ONICO Warszawa. Słyszałam, że firma z pełnym zaangażowaniem wspiera sportowców. Nie tylko oczywiście siatkarzy, również biegaczy. Na przykład ostatnio odbył się doskonale zorganizowany półmaraton w Gdyni. Uważam, że warto zapoznać się bliżej z działalnością firmy. W szczególność polecam osobom szukających świetnego sponsora i organizatora.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 06:25

Strona 57 z 57 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57

Uprawnienia umieszczania postów