Strona 11 z 51 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 503
Like Tree23Lubią to

Wątek: Przede mną długa i ciężka droga

Awatar Jumelka
    Jumelka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie Odp: Przede mną długa i ciężka droga

Piegusku, gratuluję spadeczku i cieszę się, że podjęłaś pewne decyzje i walczysz. Tak trzymaj, trzeba w życiu przeć do przodu, choćby sie waliło i paliło. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje decyzje, oby ułożyło się po Twojej myśli.
    start 19.03.2014 || wzrost 175cm || etap 1

pufetka30 Guest

Super że zmobilizowałaś sie do orbiego, jak na pierwszy raz 15 minut to i tak duzy sukces, menue tez bardzo ładne. Zdrówka dla córeczki zyczę. Pozdrawiam cieplutko.

Awatar pastwunia
    pastwunia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Witaj!
    Wpadałam sprawdzić jak twoje postępy :P Suwak się rusza, więc widzę, że do celu trochę bliżej! U mnie już tez drgnęło więc jest nadzieja na sukces

trzymam kciuki i pozdrawiam!

Margo

Nadzieja pozwala klęsce przeczyć z uśmiechem...

Tu jestem: Trzecie życie pastwuni... czyli Margo na diecie - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Jak się masz Piegusku. Mam nadzieję, że wszystko idzie ku dobremu. Pozdrawiam

Awatar annia
    annia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamilton

Piegusko co u ciebie? odezwij sie............................................... ....

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie.
    Nie odzywałam się, bo miałam awarię netu. Poza tym wszystko u mnie po staremu.
    Dietkuję nie przerwanie, ale nie wiem czemu znowu waga idzie w górę Znowu muszę gonić suwaczek, bo dziś ważyłam 89,8
    Na orbim ćwiczę sumiennie codziennie przez 20 minut, w tym ostatnie 5 min. w bardzo szybkim tempie. W poniedziałek miałam straszne zakwasy .... no ruszyć się nie mogłam rano z łóżka i ze łzami w oczach zmusiłam się do ćwiczeń. Przećwiczyłam już je i teraz bez żadnego bólu wytrzymuję te 20 minut. Postaram się tyle jeszcze z tydzień po ćwiczyć a potem zwiększyć do 30 minut.
    Zauważyłam poprawę formy. Już bez zadyszki wychodzę po 15 schodach jakie mam w domu na poddasze. Poza tym zmieściłam się bez najmniejszego problemu w spodnie których po świętach nie mogłam za żadne skarby wcisnąć na doje dupsko.
    A w sprawach prywatnych .... jest poprawa, ale nie cieszę się z tego, aby nie zapeszać. Byliśmy na terapii. Byłam sceptyczna do tego pomysłu, ale teraz przyznaję, że otworzyło nam to trochę oczy na nasz związek. Nie znaczy to wcale, ze spoczęłam na laurach, o nie ...
    W dalszym ciągu priorytetem jest praca i przypomnienie sobie jazdy samochodem. Muszę się uniezależnić od m, aby w razie czego dać sobie samej radę w życiu.

Awatar annia
    annia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamilton

Piegusko bo brawo......waga do gory moze wodas ie zatrzymala......mi sie zatrzymuje przed owulacja o przed @......a moze miesnie zaczynaja wazyc....... sprawdz obowody moze one spadaja?
    Tak stan sie mniej zalezna od meza wtedy bedziesz pewniejsza siebie a on zobaczy z ei bez niego se swietnie poradzisz.....ale jednak ma nadzieje ze sie u was pouklada ze wzgledu na dziewczynki......tegoz calego serca Ci zycze.....

pufetka30 Guest

Jak miło ze sprawy pomału sie układają, Walcz dziewczyno o siebie, usamodzielnij się a mąż wreszcie zacznie inaczej na Ciebie patrzeć, a fakt ze nie bedziesz od niego zależna skłoni go troche do myslenia. Waga idzie w góre bo może zbliża Ci sie okres albo organizm narazie się broni, jak bedziesz ładnie dietkować za pare dni napewno będzie z toba współpracować i pokaże spadeczek. Zwiekszaj czas ćwiczeń, bo przez pierwsze 20 minut organizm czerpie kcal z tego co jedlismy a dopiero po 20 minutach zaczyna spalać tłuszczyk. Pozdrawiam

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie czwartkowo ...
    Dziś byłam w dwóch miejscach w poszukiwaniu pracy. Nic jednak z tego nie wyszło
    Pierwszy, to zakład wulkanizacyjny, właściciel szukał osoby do papierkowej roboty, faktury, zusy itd ... Niestety zdyskwalifikował mnie brak doświadczenia. Nie pomogły tłumaczenia, że znam się na takiej robocie, bo przez wiele lat robiłam to w męża firmie, tylko oczywiście nie oficjalnie ...
    Potem poszłam do sklepu - taki jak w małym miasteczku, trochę drogerii, trochę chemii i innych pierdółek i ... spóźniłam się godzinę, bo już kogoś przyjął

Jedzonkowo dziś chyba dobrze.
    Śniadanko to 2 kromki chleba pełnoziarnistego z sałatą, ogóraskiem, jajkiem i kiełkami. Obiad - mała miseczka fasolki po bretońsku. Sama gotowałam, więc starałam się aby nie była tłusta. Poza tym zjadłam kawałek grejpfruta, 2 jabłka.
    Na kolację zrobię sobie warzywka duszone.
    Po wielu dniach wzrostu, dziś w końcu waga odpuściła i pokazała 89,3. Może do końca tygodnia dogonię suwaczek, ale na to, aby go prześcignąć mam marne szanse.
    Na weekend dzieciaki jadą do moich rodziców a ja planuję spotkanie z moją jedyną przyjaciółką, taką naprawdę od serca. Bardzo rzadko się teraz widujemy, bo dzielą nas kilometry, ale mimo tego nasza przyjaźń przetrwała od czasów szkolnych.
    Orbi już zaliczony. Dziś przedłużyłam sobie do 25 minut i spróbuję przez kilka dni utrwalić ten czas. Ćwiczę niecały tydzień a już czuję, że moja kondycja się poprawiła.

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Super, że spotkasz się z przyjacółką
    A z tym poszukiwaniem pracy to pewnie jeszcze niejedno spotkanie Cię czeka, ale co tam ważne abyś znalazła coś w czym dobrze będziesz się czuła

Strona 11 z 51 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów