Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 503
Like Tree23Lubią to

Wątek: Przede mną długa i ciężka droga

Awatar nala345
    nala345 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Przede mną długa i ciężka droga

ja dziś też pobiegałam po sklepach, przymierzałam nawet spódnicę w roz. 42 i żałuję, że jej nie kupiłam

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie dziewczyny w nowym tygodniu.
    Wczoraj nieplanowanie zaszalałam zakupowo. No, ale mężul był ze mną i sam kazał kupić mi sobie coś modnego i ładnego na wiosnę, więc ... korzystałam z pozwolenia Była troszkę zaskoczona jego postawą, bo zazwyczaj, jak to facet, jak chciałam sobie coś nowego kupić to gadał, a po co ci to, coś podobnego już masz itd
    Kupiłam sobie spódnicę i spodnie takie rude jak teraz modne, bluzkę i oczywiście torebkę
    Aha i najważniejsze, odważyłam się wejść do sklepu z bielizną i kupiłam 2 porządne biustonosze. Jeden taki "normalny", ale fajnie podtrzymujący mój spory biust, a drugi sportowy. Ten, który miałam do ćwiczeń ostatnio nie sprawdzał się wcale. Miałam taki tańszy, trochę rozwlekł się po kilku praniach, mi w obwodzie też trochę zniknęło i już nie nadawał się do ćwiczeń.
    Po zakupach pojechaliśmy do rodzinki męża, ale obyło się bez szaleństw jedzeniowych. Poczęstowali nas zupą pomidorową, więc zjadłam małą porcję, taką jaką zjadła bym w domu. Poza tym wypiłam kawę i zjadłam kilka paluszków.
    Wieczorem jeszcze przyjechał do nas kuzyn z żoną i dowiedziałam się, ze zostanę chrzestną. Chrzciny będą w święta, więc chciała bym oczywiście na tą okoliczność jeszcze trochę schudnąć i nie wstydzić się swojego wyglądu.
    Mam więc mocny argument do tego, alby ładnie się zmobilizować i nie ulegać zbyt często pokusom.

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

och ja tez mam ochote na zakupy
    coś pięknego i wiosennego
    noo marzy mi się sukienka z allegro haha ale bez przymiarki może być zonk.
    Walczę znowu (Od 15 paź 2013).Lejdi_M walczy dalej :-) cel 8 z przodu!

Awatar sylwka80
    sylwka80 jest nieaktywny Sławny na forum

a no kolejny powód dla którego warto się trzymać
    mnie przeraża komunia u chrześnicy w maju, ale dam radę ....i nie chodzi tu tylko o wagę

Awatar Weronika77
    Weronika77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Takie jedno blokowisko w Gliwicach :)

No to faktycznie zaszalalas na zakupach !! No i bardzo dobrze .Nic tak nie poprawia humoru jak zakupy .
    Masz motywacje i dobrze .Ja mam w maju komunie , tez jestem chrzestna i tez bym chciala lepiej wygladac .. Ale co by sie nie stalo , jakbym duzo nie dala rady schudnac to i tak bede o niebo lepiej wygladac niz w grudniu i samo to juz jest powodem do dumu
    PieguskaOO lubi to.
    WERON77IKA
    [url=https://forum.jestemfit.pl/xxl-20-kg-i-wiecej/12045-wydostac-sie-z-blednego-kola-pomoze-ktos-6.html] Mój wątek: Jak wydostać się z błędnego koła???[/url

Awatar Jumelka
    Jumelka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

No to masz coraz więcej motywacji
    Mężulo pewnie zauważył, że zrobiło się Ciebie mniej, masz dobry humor, to i jemu humor dopisuje. Super, że zakupy sie udały.

Ja nie chcę nic kupować dopóki nie zejdę do 85kg, a do tego jeszcze daleka droga przede mną...
    start 19.03.2014 || wzrost 175cm || etap 1

pufetka30 Guest

Piegusko superże u Ciebie tak wszystko sie układa
    Poszalałas na zakupkach i dobrze, należało Ci się.
    W maju na chrzcina bedziesz slicznie sie prezentować, motywacje masz teraz większą
    A jak Twój mąż, prawi Ci komplementy że tak ładnie chudniesz i że tryskasz energia i dobrym humorem?
    Pozdawiam

Awatar Leniwiec18
    Leniwiec18 jest nieaktywny Znany na forum

Nie ma jak zakupy Tez je lubię I zazdroszczę postawy męża - mój, jeśli przez jakiś zupełny przypadek znajdzie się ze mna na zakupach ciuchowych to łazi z miną męczennika i mnie wkurza, co kończy się na ogół moim fochem

Ja mam w tym roku kilka takich "motywatorów" jak Wy np. 3 śluby z weselami, w tym jeden mega ważny (mojej najlepszej przyjaciółki) we wrześniu - no wtedy to już obowiązkowo musi być 60 kg

Pozdrowionka!

Awatar sylwka80
    sylwka80 jest nieaktywny Sławny na forum

leniwiec to się wybawisz
    piegusko spokojnej nocki

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Lejdi, ja przez internet nie kupuję ciuchów dla siebie. Dla dzieci czasami tak, ale zawsze wolę wziąć nieco większe, bo dorosną jak by co.
    SObie raz kupiłam spodnie i to była totalna porażka. Tak więc nigdy więcej.

Sylwka, motywację i tak miałam już dużą, teraz mi się jeszcze wzmocniła

Werciu, bardzo dobrze powiedziane. Nawet jak przez ten miesiąc wiele nie schudnę, to i tak o niebo lepiej będę wyglądać niż na początku roku i to już wprawia mnie w dobry nastrój.

Jumelko, odpukać, ale mężowi jakoś ostatnio troszkę się poprawiło. Też nie planowałam większych zakupów, ale szanowny stwierdził, ze nie chce żebym chodziła w jakichś starych, luźnych łachmanach. Mam sobie kupić coś ładnego i ładnie wyglądać na wiosnę - to jego słowa.

Pufetko, te chrzciny to nie w maju, lecz w kwietniu, w Wielkanoc, więc mam 1 miesiąc. Myślę, że 2 kg, to powinnam dać radę pożegnać i może płaszczyk będzie wtedy jak ulał.
    Mężul ciągle powtarza, że widać zmianę w moim wyglądzie, ale też w zachowaniu (mam więcej energii). Może to zasługa też zbliżającej się wiosny. Ta pora roku, zawsze nastraja mnie optymistycznie.

Leniwcu, ja też nie cierpię chodzić z facetem na zakupach ciuchowych. Często jest tak, że nawet jak już razem pojedziemy, to idziemy w swoje strony. On też ma czasami dość, bo gdyby musiał by chodzić z trzema babami, to chyba by nie przeżył. A moje córcie też już mają swój gust i byle czego nie da się im wcisnąć. Starsza ma 11 lat i już obserwuje co jest modne, a młodszej podoba się wszystko co różowe

@ już odchodzi w zapomnienie i widać to na mojej wadze. Fajnie, bo dziś było 84,9, czyli już połowa bałwana pożegnana. Ciekawa jestem czy do czwartku pęknie pierwsza dyszka. Byłby to miły prezent na Dzień Kobiet. Jednak nawet jak się to nie stanie, to tragedii nie będzie. I tak już do tego celu dzieli mnie kilka deko.
    Dziś czeka mnie coś czego nie lubię .... wizyta u dentysty. Kurcze, mam na 16 a już czuję strach i z tego powodu żołądek jak kamień. Jak ja tego nie lubię ....

Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów