Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51
Pokaż wyniki od 501 do 503 z 503
Like Tree23Lubią to

Wątek: Przede mną długa i ciężka droga

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Przede mną długa i ciężka droga

Witajcie dziewczyny. Miło mi, że ktoś tu na mnie czeka.
    Nie zrezygnowałam z diety, ani mi to w głowie. Nie miałam czasu na forum, bo przez kilka ostatnich dni miałam nie zapowiedzianych gości (a właściwie zapowiedzieli się dzień przed przyjazdem %#$@^) Nie muszę pisać jak mnie to wyprowadziło z równowagi, ale postawiona przed faktem dokonanym nie miałam wyjścia u musiałam ugościć.
    Waga w ciągu tygodnia spadła o 0,5 kg. Obecnie ważę 82,1 kg. Było by więcej, gdyby nie goście ... Jedliśmy wspólnie posiłki, więc musiałam dostosować się do wszystkich, żeby nie było, że ja co innego a im co innego... poza tym późne kolacje i mało ruchu. Więc jak na taki kiepski tydzień, to i tak sukces że pół kilo spadło.
    Chciałam sobie na urodziny (które są 8. 04) zrobić sobie prezent w postaci siódemeczki, ale już wiem, że to nie realne. Obawiam się, że po świętach zawitam tu z kilku kilogramowym balastem, ....
    Byłam dziś na zakupach. Chciałam kupić sobie coś na chrzciny na których będę matką chrzestną, no i wypadało by jakoś dobrze wyglądać. Ucieszyłam się ogromnie, bo kupiłam sobie beżową szarą sukienkę z dzianiny i co najważniejsze w rozmiarze 42! Nie mogę w to uwierzyć ... Pod koniec ub roku nosiłam 48. Do tego szare wysokie szpili, ładne rajstopki ... Gdy w domu całość przymierzyłam i spojrzałam w lustro, to pomyślałam sobie, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów naprawdę się sobie podobam.
    Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco i jeszcze raz dziękuję, że zaglądacie.
    kajka38 and pufetka30 like this.

pufetka30 Guest

Witam
    Super że się odezwałas i ze nie rzuciłaś dietki w diabli
    To laseczka bedziesz na tych chrzcinach Ja tez nosiłam rozmiar 48 a nawet czasem 50 ze wzgledu na mój duzy biust a teraz 42 lub 44 w zaleznosci jaki to sklep na mnie wchodzi
    Pomimo ze miałas gosci to i tak spadeczek zaliczyłas a to najważniejsze, a po swiętach to pewnie kazda z nas wróci z nadprogramowymi kiloskami ale po swietach bierzemy sie ostro do cwiczeń i szybciutko ten balascik tłuszczowy spalimy
    Pozdrawiam

admin jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    23

Ten wątek został automatycznie zamknięty i jest kontynuowany tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51

Uprawnienia umieszczania postów