Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 503
Like Tree23Lubią to

Wątek: Przede mną długa i ciężka droga

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Przede mną długa i ciężka droga

Wczoraj wstrząsnęło mną ....
    Wiedziałam, że za dużo ważę, że muszę się wziąć za siebie, ale nie mogłam się zebrać.
    Wczoraj byłam na zjeździe rodzinnym i jedna ciotka tak mi dowaliła i to przy wszystkich, że mało się za stołem nie popłakałam. Ale cóż ... sama jestem sobie winna
    Prawie 3 lata temu ważyłam 96 kg. Udało mi się schudnąć w pół roku do 70 kg. Było ciężko, ale miałam motywację. Była nią komunia mojego dziecka. Bardzo chciałam wyglądać ładnie, chciałam ubrać się w krótką sukienkę i dobrze w niej wyglądać. Udało się. Najpierw w pół roku zrzuciłam 26 kg, a potem w 4 miesiące jeszcze 5. Miałam prawie wymarzoną figurę. Kupowałam modne i ładne ciuchy w rozmiarze 38. Do każdego sklepu mogłam wejść bez wstydu.
    Niestety nie trwało to długo. Gdy osiągnęłam wymarzoną wagę zaczęłam coraz bardziej folgować sobie z jedzeniem. Coraz częściej pojawiały się słodycze, lody, kiełbaski z grilla i piwko. Do tego miłość do wszystkiego co tuczące. Uwielbiam smażone mięsa, ziemniaki, sosy, pierogi, kopytka ....Nigdy nie potrafiłam na dłużej zrezygnować z tych rzeczy.
    Dokładnie rok temu, na początku stycznia ważyłam już 80 kg Od tamtej pory ciągle planowałam "coś z ty zrobić", ale zawsze od jutra ...
    Wczoraj usłyszałam od ciotki :<< skarbie, Ty chyba już ważysz ze stówkę. Nie jedz tyle, bo ubrania na Tobie pękają. >> Wypaliła tak przy całej mojej rodzinie. Nie muszę pisać jak się poczułam Wyszłam do łazienki i się poryczałam. Straciłam humor na resztę wieczoru. Marzyłam tylko o tym, aby jak najszybciej stamtąd wyjść.
    W domu mąż delikatnie podjął temat. Nie chciał mnie urazić, ani tym bardziej jeszcze bardziej pogrążyć. Mówił, że powinnam zadbać o siebie ze względów zdrowotnych, że dzieci potrzebują zdrowej i pełnej wigoru mamy, że poprzednio gdy schudłam byłam radośniejsza, pewniejsza siebie .... Ja doskonale wiem, że ma we wszystkim rację.
    Wieczorem odważyłam się wejść na wagę. Doznałam szoku. Myślałam, że będzie z 85 a tu prawie dycha więcej - 94,6kg.
    Nie mogłam w nocy spać, dużo myślałam, wiele w myślach postanowiłam.
    Tak bardzo chciał bym aby mi się udało, ale wiem, że mam słabą wolę, że ulegam zbyt łatwo pokusom.
    Może tutaj znajdę pomoc, wsparcie. Bardzo na to liczę, bo wiem, że sama nie podołam.
    Była bym szczęśliwa ważąc 65 kg

szalona_chemiczka Guest

Domyślnie Odp: Przede mną długa i ciężka droga

Witaj
    Widzę, że już masz za sobą wspaniałe efekty, więc wiesz zapewne co robić
    będę trzymać kciuki za wytrwałość i silną wolę
    A jaką dietę teraz planujesz? jakiś wysiłek fizyczny do tego ?

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

takie wstrząsy dobrze nam robią w końcu kiedyś trzeba się ogarnąć
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18
    Zrzucone na MM:

Awatar wolfinka
    wolfinka jest nieaktywny Znany na forum

Piegusko twoja historia jest identyczna jak moja. Musimy udowodnic sobie, ze potrafimy schudnac... w koncu kiedys sie nam udalo :*. Trzymam kciuki

Na sportowo w marcu: rowerek, bieganie i zumba
    Cel 1-> 88kg do 1 marca 2012 || Cel 2-> 80kg do 1 maja || Cel 3-> 72kg do 1 lipca ||Cel 4-> 65kg do 18 sierpnia 2012
    Zrzucam brzuszysko, raz a dobrze :-) - 30kg

Awatar Bruise
    Bruise jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Nie ma co się załamywać. Wiesz co musisz robić, teraz wystarczy to zastosować i być cierpliwym. Trochę czasu i pracy, i znowu będziesz miała świetną figurę.
    Jeszcze nie ma końca świata, wszystko możesz naprawić
    Trzymam kciuki. UDA NAM SIĘ, NA PEWNO!

Awatar sylwka80
    sylwka80 jest nieaktywny Sławny na forum

witaj piegusko
    ja własnie mam plan do września schudnąć 20 kilo ! bo mój syn idzie do szkoły i nie chę aby musiał się wstydzić za swoją mamę
    już miałam schudnąć zanim do przedskzola pójdzie, ale teraz sobie postanowiłam że musze nie wiem jak ale dam radę
    i tobie tego zyczę !
    damy radę

Awatar viki_28
    viki_28 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    tarnów

Podpisuję sie pod dziewczynami Trzymam kciuki i zyczę powodzenia Będę Cię odwiedzać Wesprzemy , pomozemy-od tego jesteśmy

Awatar PieguskaOO

Dziękuję kochane za tak liczny odzew Troszkę milej mi na duszy, kiedy wiem, że nie jestem sama z takim problemem.
    Poprzednio w odchudzaniu popełniłam wielki błąd. Chciałam szybko schudnąć i jadłam bardzo mało. Czasami wręcz się głodziłam. Ciężko mi się do tego przyznać, ale miałam wtedy jeszcze jeden problem. Gdy uważałam, że za dużo zjadłam (co oczywiście było bzdurą), to szłam do łazienki i wymiotowałam. Gdy przestałam to robić, zaczęłam tyć.
    Teraz mam mocne postanowienie tego nie robić. Chciała bym też tak zorganizować sobie jedzenie, aby nie chodzić głodnej. Do tego chciała bym włączyć ruch.
    Muszę to robić we własnym zakresie. Wszelkie siłownie czy fitnessy odpadają. Mieszkam na wsi i do takich "atrakcji" mam bardzo ograniczony dostęp.
    Planuję kupno jakiegoś urządzenia. Może ktoś mi doradzi co jest lepsze - rowerek czy orbiterek a może jeszcze coś innego ? Mogę wydać max 300 zł. Podpowiedzcie mi proszę coś konkretnego.
    I jeszcze chciał bym zdobyć jakieś fajne przepisy na smaczne obiadki. Lubię mięso z kurczaka, ale szybko mi się przejada kiedy jem go codziennie.

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Co do jedzenia to proponuje jeść wszystko ale w mniejszych ilościach zapobiegnie to ponownemu powrotowi do wagi. Zacznij robić jedzenie w piekarniku w foli a nie na patelni z tłuszczem.
    ile masz wzrostu?

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Awatar PieguskaOO

Co do przyrządzania potraw to wiem .... ach teorię to ja w miarę znam, gorzej z praktyką.
    A wzrostu mam tylko 162 i przy mojej wadze wyglądam jak kulka

Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów