Strona 36 z 51 PierwszyPierwszy ... 26 34 35 36 37 38 46 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 503
Like Tree43Lubią to

Wątek: Jak wydostać sie z błędnego koła ? Pomoze mi ktos :(?

Awatar nala345
    nala345 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Jak wydostać sie z błędnego koła ? Pomoze mi ktos :(?

Weroniczko, ja też zauważyłam u siebie że czuję się pewniej i dużo lepiej....nie zdrowotnie, lepiej psychicznie....cieszę się że w końcu wziełam się w garść i robię coś dla siebie by ładniej wyglądać
    pufetka30 and Lejdi_M like this.

Awatar Jumelka
    Jumelka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Weroniko, Ty po prostu bardzo chcesz i wcielasz swój plan w życie, a te 'koleżanki' tylko dużo gadają, ale tak na serio to nawet nie próbują.
    Świetnie Ci idzie i trzymaj tak dalej
    Miłego dnia
    start 19.03.2014 || wzrost 175cm || etap 1

pufetka30 Guest

Weroniczko my tutaj wszystkie odwalamy kawał dobrej roboty, kosztuje nas to wiele wysiłku i silnej woli ale opłaca się, dzieki temu czujemy sie pewniej i lepiej, Znam wiele osób podobnych do Twoich kolezanek, tez ciagle słysze na jakich proszkach jestem albo jak moge sie tak głodzić, wiekszosc nie bierze pod uwge ze mozna jesć ,ćwiczyc i chudnąc. Ale ja się głupim gadaniem nie przejmuje, mam duzo grono osób które mnie wspiera a reszte mam gdzies bo przemawia przez nich zazdrość
    Suwaczek dogoniony wiec swietnie teraz czekamy na kolejny spadeczek
    Weroniczko na suwaczku masz umieszczony cel nr 1?
    A planujesz cel nr 2 czy te 85 to Twoje marzenie końcowe?
    Pozdrawiam i zycze udanej niedzieli
    PieguskaOO and Lejdi_M like this.

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Weronika goni teraz do drugiego celu, bo pierwszy o ile pamiętam to było 89.9kg
    Na pewno będą kolejne, bo apetyt rośnie w miare jedzenia

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

któż z nas nie był taką grubaską ja te twoje z pracy
    teraz jak sie to czyta to takie załosne wydaje sie byc
    Walczę znowu (Od 15 paź 2013).Lejdi_M walczy dalej :-) cel 8 z przodu!

Awatar Weronika77
    Weronika77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Takie jedno blokowisko w Gliwicach :)

Witam niedzielnie
    Wlasnie głownie chodzi o psychike , lepiej sie czuje ze cos ze soba robie ,ze nie żre bez opamiętania Zobaczcie to juz niedlugo bedzie 3 miesiace jak sie spotkałysmy na tym forum .. ze wspolnym problemem i wspolnym celem . Ile nam sie udalo juz zrzucic razem KG Byłby z tego juz taki konkretny chłop .. Wiecie co ja bym chciala ? Zebysmy za rok , tez tu byly Kiedy juz osiagniemy swoje wymarzone wagi i bedziemy je utrzymywac ..Bo chyba tak jest łatwiej w tym wszystkim wytrwac , z ludzmi którzy byli z nami od poczatku

Pufetko Jumelka ma racje ja 1 cel mialam 89,9 Teraz sobie dalam taki , bo ja jestem z tych niecierpliwych ze bym chciala szybko Tu i teraz ..wiec wole sobie wyznaczac malutkie kroczki Docelowo moim marzeniem jest 69 Nie pragne nawet wiecej Do 13 maja chcialabym zobaczyc 80 na wadze (mam komunie chrzesniaka ) a do 30 czerwca (slub siostry 75 kg ) .Ale w tym wszystkim najwazniejsze dla mnie jest to , zeby nie przytyc

Dzisiaj dietetycznie calkiem niezle , zaliczony nawet basen i spacer . Czekam na @ .. mam nadzieje ze juz jutro ..bo jestem jakas podirytowana
    WERON77IKA
    [url=https://forum.jestemfit.pl/xxl-20-kg-i-wiecej/12045-wydostac-sie-z-blednego-kola-pomoze-ktos-6.html] Mój wątek: Jak wydostać się z błędnego koła???[/url

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Cytat Zamieszczone przez Weronika77 Zobacz posta
    Mam w pracy dwie kolezanki , ktore sa duzo grubsze odemnie stale mowia ze sa na diecie i stale maja jakies dyspensy na bulki , batony , drozdzowki ... i stale mowia ,ze od jutra koniec i to trwa miesiace i sa coraz grubsze .. i stale mowia o odchudzaniu ..
    Na tym forum też są osoby, które tak robią i ... stoją od roku w miejscu.
    Dlatego tak ważna jest silna grupa wsparcia, która się motywuje, wspiera i CHCE schudnąć A nie UDAJE że chce schudnąć !!!

Kto wie , jak będziemy wyglądać za rok ?

Cytat Zamieszczone przez Weronika77 Zobacz posta
    Czasami nachodza mnie takie pesymistyczne mysli ..dlaczego ma mi sie udac ?
    Dlatego, że jesteś kowalem swojego losu i tylko od Ciebie zależy czy schudniesz
    Jeżeli tylu ludziom udaje się zawalczyć o siebie i schudnąć to dlaczego Tobie ma się nie udać ?
    Nie będzie łatwo, często trzeba zacisnąć zęby ... ale to nie jest niemożliwe

Nie wiem, czy doczytasz u mnie bo przydługi post mi wyszedł w moim pamiętniku, ale mam 170 cm.

Miłej nocki
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

pufetka30 Guest

Weronika tez bym chciała zebysmy tu wszystkie były w przyszłym roku, chociaz nie znamy sie osobiscie to was bardzo polubiłam, jak te 3 miesiace szybko zleciały, oby kolejne 3 równiez były udane

Ja też za cel postawiłam sobie 69 choc jestem duzo nizsza od Ciebie, jak by udało sie zejśc do 65 było by super ale już przy wadze 69 bede czuła się rewelacyjnie Fajnie ze dzien udani i że sporcik był, zazdroszcze basenu ja narazie ciągle chodze zasmarkana wiec basen odpada, moze bliżej lata. Pozdrawiam

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Weroniczko, cieszę się, że po ostatnim szaleństwie już zapomniałaś i wszystko wróciło do normy. Za to ja wczoraj za bardzo zaszalałam no i efekt jak na dłoni.
    Wiesz, czytam o tych twoich koleżankach i przypomina mi się, że ja też kiedyś tak robiłam. Codziennie zaczynałam dietę od śniadania. Potem była dyspensa i przekładanie diety na "od jutra". Bardzo długo to trwało , za długo, ale dobrze, że przyszło opamiętanie.

Również i moim marzeniem jest to, abyśmy w przyszłym roku tu razem były, szczupłe, zdrowe i szczęśliwe i aby udało nam się zdrowe nawyki utrzymać już na zawsze i aby ten przeklęty tłuszcz nigdy nie miał szans wrócić.

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Hej, hej

Znowu za oknem piękne słonko, aż szkoda siedzieć w pracy, no ale trzeba, hehehe. (chyba mi się głupawka włącza, bo zaczynam jakieś głupoty pisać )

Fajnie będzie 2 stycznia 2013 roku pojawić się na forum (oczywiście zakładam, że wszystkie będziemy już dawno miały wymarzoną wagę i będziemy ją utrzymywać) i pośmiać się z naszych obecnych problemów i zmagań To będzie naprawdę super osiągnięcie
    Ja nie zamierzam znikać

Strona 36 z 51 PierwszyPierwszy ... 26 34 35 36 37 38 46 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów