Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 185
Like Tree19Lubią to

Wątek: Marzenia się spełniają, tylko trzeba trochę im pomóc :)

Awatar Jumelka
    Jumelka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie Odp: Marzenia się spełniają, tylko trzeba trochę im pomóc :)

Faceci...

Fajnie, że waga wreszcie ruszyła. U mnie też to ciągle są malutkie kroczki, chciałabym większe, hehe.
    start 19.03.2014 || wzrost 175cm || etap 1

Adka78 Guest

Hmm Paweł na dobre chory,temp. dochodzi do 40,katar,kaszel, jak do rana nie będzie lepiej to do lekarza. Teraz go poję herbata z suszonej przez babcie lipy z dodatkiem miodu i podaje leki przeciwgorączkowe.
    Dziś zaczęłam porządki na święta,ale na razie powoli.
    Raport:

śniadanie: parówka rasy grubaśnej z musztardą i ketchupem pyyycha (chociaż wolę nie wnikać w skład owej parówki :P)
    II śniadanie: serek homogenizowany, czekoladowe jajeczko
    obiad: talerz wczorajszej grochówki
    kolacja: 2 x wasa z serkiem szczypiorkowym, kilka plasterków suchej kiełbasy, ogórek,szczypiorek aaa zapomniałam loda śmietankowego na patyku zjadłam :P
    Ostatnio edytowane przez Adka78 ; 27-03-2012 o 19:07

Awatar monti77
    monti77 jest nieaktywny Znany na forum

Podoba mi się Twój plan odchudzania, ta bieżnia też - tu Ci bardzo zazdroszczę motywacji. Mój stary orbitrek w końcu sprzedaliśmy, bo był dość nieporęczny jako wieszak

A faceci, jak to faceci... Ja mam w domu trzech, każdy najmniejszą infekcję przeżywa jak przysłowiowa mrówka okres :P Zdrówka życzę Twoim
    Próbuję się pozbierać:

Adka78 Guest

Oj Monti z ta motywacją na bieżnię to na razie cienko,już chyba tydzień stoi i kwiczy.Teraz bluzka się na niej suszy :P
    Ale wezmę się wezmę,bo widziałam jak tyłek mi na niej maleje.

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

I tak wskoczyłam do Ciebie na wątek z tą bieżnią, sorry, ale ja fanatyk jestem i muszę to napisać

Zrób sobie eksperyment na bieżni: przez 30 min zmieniaj tempo i nachylenie bieżni np. 5 min marsz wolniejszy, 3 min bardzo szybki, 2 minuty chodzenie pod górkę i tak powtórz ten cykl parę razy albo wymyśl sobie trudniejszy, taki jak wolisz. Napisz na kartce ile minut i postaw tę kartkę na bieżni i tego się trzymaj. Taki trening o zmiennym tempie jest korzystniejszy i spali podobną ilość kalorii jak chodzenie przez 70 minut.

Ja co prawda biegam na bieżni 30 do góra 40 minut ale na max tzn. pot mi spływa po tyłku. I dopiero jak zmieniłam trening na intensywniejszy a krótszy to zaczęłam dostrzegac zmiany.

Spróbuj tak pochodzić przez tydzień, trzymaj dietę a po 7 dniach się ... zmierz

Ściągaj bluzkę !
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

pufetka30 Guest

Adka zdrówka dla synka.
    Wskakuj kochana na bieznie bo ma ona zbawienny wpływ na gubienie tłuszczyku
    Mozesz spróbowac interwału jak poleca siyanda ale nie nie lubie biegac na biezni bo strasznie sie męczę wole chodzic dłuzej a w spokojniejszym tempie pilnujac pulsu między 120 a 130, trener na siłowni mi powiedział ze wtedy właśnie najskuteczniej palimy tłuszcz a nie mięśnie. Gratuluje spadeczków na wadze, suwaczek coraz ładniejszy, lada moment a zobaczysz bałwanka
    Pozdrawiam

Adka78 Guest

Dziękuję Pufetko Paweł nadal leży, gorączka w nocy 38.5 dostał tabletkę,zjadł śniadanie,teraz śpi. zobaczymy co będzie później. Z bieżnią to zobaczę jak wyjdzie,dziś zamierzam już na nią wejść, najpierw jednak czekają mnie wiosenne porządki w domu. A dziś znów spadek,400 g

Awatar nala345
    nala345 jest nieaktywny Znany na forum

muszę mojego m. namówić na bieżnię tylko na co zwrócić uwagę przy zakupie?
    Adka gratuluję spadku

Adka78 Guest

oj Nala ja ekspert nie jestem,więc nie bardzo doradzę,myślę,ze chyba im droższa,tym lepsza (zależy od firmy). Moja kosztowała 2400,więc z tych tańszych,choć są jeszcze tańsze i są też masakrycznie drogie. W sklepie,pytałam się o taką,co by się pode mną nie rozsypała, ma ekran,pomiar tętna,wskaźnik spalania kalorii,pokonaną trasę w km,nachylenie, prędkość,pomiar czasu i to chyba wszystko ,co mieć powinna. Ma też głośniki i kabel do słuchania muzyki, ale mi to akurat nie potrzebne,ćwiczę przy tv,miejsca na butelki z wodą. Ja właściwie sugerowałam się wytrzymałością bieżni i ceną, bo mniej więcej wszystkie mają to samo.

Awatar Jumelka
    Jumelka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

No to super, gratuluję.
    Nawet jak dziś nie wejdziesz na bieżnię, to robiąc porządki też spalisz kupę kalorii.

Mam nadzieję, że synkowi się poprawi. Pozdrawiam
    start 19.03.2014 || wzrost 175cm || etap 1

Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów