Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi..........................

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

Domyślnie Odp: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi.....................

dziś widziałam jak wieszali sukienke w ramce w salonie na przeciwko bieżni

dukan to moim zdaniem kiepski pomysł ale jeśli Tobie ta dieta odpowiada to stosuj

kurcze ale zeby nie schudnąc nic na cwiczeniach i 1500??? ja od 7 stycznia zwaliłam w ten sposób 14kg.. (wieksza waga wyjsciowa) no i ćwicze 15-2h dziennie...

Trzymam kciuki :-) zwłaszcza ze ja tez idę na wesele i komunie.. (tylko obydwie uroczystosci w maju 15 i 26) moim marzeniem 46 rozmiar włożyć jest
    Walczę znowu (Od 15 paź 2013).Lejdi_M walczy dalej :-) cel 8 z przodu!

ajeta251 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamburg

Domyślnie Odp: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi.....................

Moja waga waha sie od miesiaca w granicach 99.5- 100,5, a tez ćwicze dużo, bo namówiłam mego chłopa i kupiliśmy xboxa z kinecten i na tym cwicze po dwie godziny.to uzaleznia. Mam zumbę, gram w siatkówke, a najbardziej lubię boks po ćwiczeniach jestem zlana potem i co ? i tylko raz waga pokazała łaskawie 98,3......... No i wypijam dwie flaszki wody dlatego wybrałam dukana, bo muszę to jakoś ruszyć, bo ile można czekać?

A pomysła z sukienką coraz bardziej mnie kręci

Awatar Justyskaaa
    Justyskaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    2

witam ...wpadam z rewizytą..
    iii co widzę ...dukan...nooooo powiem Ci tylko uważaj...proszę...
    byłam ...długo długoooo....więc wiem co mówię....
    mam nadzieję że podejdziesz do niej rozsądnie ..
    choć ja teraz akurat staram się poprostu zdrowo odżywiać..;p choć moje ostatnie dni były od tego baardzoooo dalekie..;p
    ale wracam....i idę dalej...
    Powodzenia..

Awatar Vela_Luka
    Vela_Luka jest nieaktywny Znany na forum

MIło powitać kolejną dukającą. Ja od września jestem na III fazie i mimo pewnych szaleństw nie mam problemu z żadnym jojo
    Jak i też ze zdrowiem, bo III faza to nic innego jak zwykłe MŻ
    Mam nadzieję, że uda Ci się wrócić do diety, a jak Ci nie będzie służyła, to i na zwykłym MŻ schudniesz. Tylko wytrwałości potrzeba

A od jesieni 2011 utrwalam...
    ...zaś wiosną 2012 zrzucam ostatnie kg...
    Dukam od 116 kg...

Mieszka w
    Hamburg

Godzina zumby zaliczona, do tego pól godzinki boksu i można iśc spać.Jeszcze tylko prysznic i od jutra misja dukan

No a teraz to miłych senków

---------- Wiadomość dodana o 22:31 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:24 ----------

Vela powiedz mi jeszce ile Ci zajęło zwalic tyle kilogramów? Bo wynik masz naprawdę imponujący

Justyskaaa,wiem,że dukan ma plusy i minusy,ale ja zdrowa jestem i będę uważać, tym bardziej,że nie pierwszy raz

Awatar Vela_Luka
    Vela_Luka jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez ajeta251 Zobacz posta
    [/COLOR]Vela powiedz mi jeszce ile Ci zajęło zwalic tyle kilogramów? Bo wynik masz naprawdę imponujący
    Od 2 stycznia 2011 do końca sierpnia 2011 No i jakieś kilo czy 2 na III fazie od września 2011.

A od jesieni 2011 utrwalam...
    ...zaś wiosną 2012 zrzucam ostatnie kg...
    Dukam od 116 kg...

Mieszka w
    Hamburg

Wpadam porannie z kawusią....Z reszta jakie porannie u mnie dziń zaczyna się coś koło szóstej, więć jestem juz daleko w polu

Dukan zaczęty na śniadanie jajecznica z 4 jajek z koperkiem, bez tłuszczu oczywiście na II planuje łososia wędzonego, na obiad udko gotowane z zupy bez skóry, podwieczorek- serek z cynamonem i na kolacje jakies jajka

VELU powiedz mi jeszce czy sie w stu procentach trzymałaś przykazań diety to jest np- szukałas chudego nabiału z małą ilością węgli czy zdarzały Ci się odstępstwa i jadłaś trochę tłusciejsze?Bo z tego co pamiętam , to niektóre naviały mają zero tłuszczu, ale za zo tyle węgli,że szok

Miłego dnia życzę

Awatar iwiska
    iwiska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    konin

trzymam kciuki za sukces ja od sierpnia byłam na 3-ce i tylko po świętach przybyło mi 3 kg, teraz znów jestem na 2-ce bo chce jeszcze trochę zmaleć, zaglądaj na wątek II FAZY
    dieta od 14.12.2010

Mieszka w
    Hamburg

Iwiska , gratuluję Wieeeelki wynik Ja muszę pomarzyć na razie w jakim czasie spadło Ci tyle kilogramów? restrykcyjnie podchodziłaś do diety, czy czasem zdarzały sie odstepstwa?

I w ogóle jak znależc ten WĄTEK II FAZY, bo jak tu ostatnio byłam, to inaczej było Nie mogę się bidulka ja odnależC

Awatar iwiska
    iwiska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    konin

podaję linka, zaglądaj tam, jest tam nas więcej więc i większa grupa wsparcia
    II faza diety proteinowej Dukana - Część 4 - Strona 45

odnośnie mojej wagi - to od połowy grudnia do końca czerwca, później na takiej niby 3-ce udał mi się utrzymać wagę aż do świąt, a dwójka moja była dosyć restrykcyjna, jeżeli mi się zdarzały jakieś grzeszki to raczej nieświadomie
    dieta od 14.12.2010

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów