Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi..........................

KulkaOlbrzymka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi.....................

Fajnie, że wróciłaś. Mnie się też zdarza odchodzic i wracać, ważne tylko by dążyć do celu.
    Dieta dukana jest ostatnio bardzo kontrowersyjna, ale każdy musi sam wiedzieć, co mu pasuje a co nie. Ja się generalnie źle czuje po mięsie, wiec nie jem go wcale, albo bardzo rzadko

ajeta251 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamburg

Domyślnie Odp: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi.....................

Już mam, znalazłam, byłam ,napisałam dzięki wielkie dzisiaj normalnie naie mam ochoty na jedzenie tego łososia na II śniadanie normalnie w siebie wmusiłam, ale wiem,że im więcej sie je, tym lepszy wynik

Zakupiłam sobie koktajl białowy z naturalnej serwatki, beztłuszczowy, bezwęglowodanowy, bezsmakowy- myslićie,że moge go od czasu do czasu wypić, zamiast np podwieczorku, albo jako posiłek po treningu?
    tak mi jakos dzisiaj w oko wpadł .....A i kupiłm jeszce l-karnitynę

---------- Wiadomość dodana o 11:10 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:07 ----------

wiesz Kuleczko, jak zaczynałam przygodę z Dukanem w tamtym roku, to o niczym innym nie było mowy.wszędzie pojawiała sie tylko i wyłącznie Dukan.A teraz widzę ,że zdania podzieloneI to nawet wśród lekarzy jedni polecają, inni nie....

Najważniejsze to robic wszystko z głowąi obserwowac swoje ciało- a reszta juz jakoś pójdzie

---------- Wiadomość dodana o 11:36 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:10 ----------

dobra, lecę po moja gwiazdę ( czytaj starszą córe) do przedszkola

pogoda mi sie zepsuła........I pada.........I musze młodszą ubrać w kombinezon przeciwdeszczowy...........

O żesz kurnasz........Ale mi się ie chce

Awatar Justaa42
    Justaa42 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Torun

Wpadam na chwilke ,zobaczyc co u Ciebie....
    Dietka idzie swoim tepem .....zapal jest ,wiec lecim dalej.....

Mieszka w
    Hamburg

Mam się świetnie, jednak nie wiem czym mój dzisiejszy apetyt jest spowodowany....Najpierw z rana ledwo przełknęłam snaidanie, a w tej chwili myśe co tu moge dozwolonego zjeść.

do tej pory pochłonęłam;
    -jajecznicę z 4 jajek
    - jakieś 120 gram łososia wędzonego
    -150 gram piersi z kurczaka
    - udko gotowane z zypy bez skóry
    -sledzie w pomidorch
    -200 gram serka ze słodzikiem

A przede mna jakas kolacja

a teraz idę córkę na zajecia z tańca zaprowadzić i muszę na nią godzinkę tam czekać, więc zapewne wpadnie kawa latte- jakieś 300 ml

Awatar Justyskaaa
    Justyskaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    2

noooo witam .
    z kubbaseeemmm pysznej kawunii wpadłam zerknąć co tam ..
    pozdrawiam popołudniowo.

Mieszka w
    Hamburg

No wreszcie cisza i chwila spokoju

Mój apetyt dzisiaj mnie zaskakuje, bo do wyżej wymienionego jadłospisu musze jeszce dodać:
    - 2 mozzarelle light- takie 5.5 procent tłuszczu
    -sałatkę z 3 jajek na twardo z ogórkiem konserwowyn i jogo naturalnym
    - teraz popijam kakao ze słodzikiem(takie gorzkie, prawdzie)

Niby wiem,że kakao można od II fazy,jednak naszła mnie chęć na coś słodkiego

I wypiłam dzisiaj dwie butelki wody i dwie kawy po 300 ml

Także nie jest żle- taką bynajmniej mam nadzieję

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

rozwalają mnie ilosci zarcia które mozna pożrec na dukanie

ja nadal ostrzegam, bo mój wujcio jak to stosował (schudł 15 - wróciło 20) teraz je mniej ode mnie i ciągle tyje.. :/ jak skutkiem ubocznym takiej diety ma byc brak mozliwosci powrotu do normalnego jedzenia nawet w minimalnych ilosciach to chyba nie warta ta dieta tykania :-)

no ale koniec trucia. L karnitynka... ))) jak bedziesz stosowac to daj znac czy pomaga :-) ja swoje spisywac swoje obserwacje ))))
    Walczę znowu (Od 15 paź 2013).Lejdi_M walczy dalej :-) cel 8 z przodu!

Mieszka w
    Hamburg

Witam przedpołudniowo
    Co do ilości jedzenia, to nie wiem co mi sie wczoraj stałoAle to nic, bo dzisiaj po tuńczyku zjedzonym przed siódma na razie czuję maksymalne najedzenie

A co do efekyu jojo po dukanie, to wiem,że może takie nastąpić...Jednak teraz doprowadzę diete d końca, tak jak jest w dukanowych przykazaniach

Ostatnio tego nie dopilnowałam i część kilogramów wróciła, nie wszystkie, ale jednak

teraz poijam kawkę

kupiłam wczoraj l-karnityne i zapomniałam zażyć ale dzisiaj jest juz na wierzchu przygotowana

Miłego dnia życzę ,choć u mnie szaro, buro i ponuro

Awatar Basiamasia
    Basiamasia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    9

Witam Kochane - stosowałam l-karnitynkę wieki temu, ale za krótko, żeby się wypowiadać o skuteczności. Jedno co pamiętam i jest to warunek konieczny do jej działania to ruch - wtedy pomaga, czyli środek dla aktywnych

Ajetko - ja też tak patrzę na jadłospis i ta dietka też mnie zadziwia. Wiem, że takie działają, bo moja znajoma stosowała kiedyś taką, gdzie je się same tłuste i nie tylko systematycznie chudła, ale o dziwo ustabilizowała cholesterol, co dla mnie niepojęte było. Ale ja już zostanę przy swoim Jojko myślę, że może nastąpić po wszystkim - ja schudłam latem ubiegłego roku do 89kg, a w styczniu zaczynałam od wagi na suwaczku - marnotrawstwo, co? Ale nieważne czym, byleby sobie krzywdy nie zrobić i byle skutecznie

Pozdrowionka

Cel I(sierpień 2014) - do 8-meczki, Cel II(grudzień 2014) - do 7-meczki, Cel III - utrzymać

Mieszka w
    Hamburg

Nosz normalnie w końcu chwila ciszy jesten juw wyprysznicowana i generalnie gotowa do snu, bo niedawno wróciłam z zumby dostałam dzisiaj po tyłku

dzisiaj pochłonięte:
    -tuńcztk puszka
    -dwie piersi z kuraka jakieś 250g
    -sałałatka z 3 jajek z korniszpnem
    -serek z e słodzikiem 250 g
    -mozzarella light
    -kakao 300 ml
    -jakies 300 gram żywieckiej drobiowej

No i apetyt jak wczoraj :0 non stop byc ja glodna :hungry:

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów