Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi..........................

ajeta251 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamburg

Domyślnie .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi..........................

Juz tu kiedys byłam,ale za nic w świecie nie mogę znalęzc swojego wątku
    Ale to nic- nowa akcja- nowy wątek

Kilka słów o mnie: lat 26, mama dwóch cudownych córeczek, szczęścliwa żona z bagażem co najmniej 30 kilogramów

To chyba opisuje wwzystko

Od i stycznia jestem na diecie 1500 kal z codzienna dawką ruchu( co najmniej godzinkę), ale efekty są mizerne, bo schudłam tylko 7 kg , z czego wszystko wstycznio.W lutym mam totalny przestój, a nawet notuje wzrosty.Także plan jesdt jeden DUKAN i ruch Od jutra Byłam juz kiedys na dukanie, schudłam ładnie,ale nie doprowadziłamdiety do końca i wszystko wróciło- nie od razu , ale jednak Także zapraszam do wsparcia Będę meldowała sie codziennie

Awatar Basiamasia
    Basiamasia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    9

Domyślnie Odp: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi.....................

Trzymam kciuki za spadeczki Jakby nie było, 7kg w miesiąc to piękny wynik Wpadaj do mnie Ajetko, będę wspierać, jak tylko będę umiała

Cel I(sierpień 2014) - do 8-meczki, Cel II(grudzień 2014) - do 7-meczki, Cel III - utrzymać

Mieszka w
    Hamburg

Domyślnie Odp: .....powrót córki marnotrawnej.....czyli dukan po raz drugi.....................

Dziękuję za odwiedziny.Niby 7 kg w miesiąc to duzo ,ale drugi miesiąc ćwiczeń i hektolitrów wylanego potu, a tu nici ze spadku ale od jutr ruszam z dukanem i ma nadzieje ,że waga poszybuje w dół

Dzisiaj zrobiłam sobie luzny dzień i wyjadam wszystko co niedozwolone z lodówkiraz nie zawsze

Awatar Justaa42
    Justaa42 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Torun

Wpadam sie przywitac...! Nie wyjedz wszystkiego z tej lodowki...pomysl ,ze moze pojdzie to w BIODERKA....a po co ....no nie....?

Mieszka w
    Hamburg

W sumie to masz rację, bo w BIODERKACH jest juz wystarczająco duuuuuuużżżżżżżżooooooooo i chyba juz mi niedobrzea to dopiero 15 godzina:P

Awatar Expirate
    Expirate jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdynia
    Wpisy na blogu
    1

Ja do Dukana nie jestem przekonana, zbyt wiele osób dopada po nim jojo i problemy zdrowotne... Ja sama mdlałam po 4 dniach, ale to już skrajny przypadek i po prostu dieta zupełnie nie na mój organizm. Wolę różnorodne produkty, bo dieta jest też po to, żeby czuć się lepiej Ale jeśli sobie wszystko dobrze przemyślisz, to nie może się nie udać będę wpadać i wspierać, mam nadzieję, że zostaniesz już na stałe, bez ucieczek!
    Zapraszam do mojego wątku Witam ja i mój nieprzyjaciel tłuszcz

Cel I - 90kg na dzień kobiet- OSIĄGNIĘTY! Cel II- 88kg (wyjście z otyłości)- osiągnięty 19 marca. Cel III- 83kg do majówki.

Awatar EwaKatarzynaJulia
    EwaKatarzynaJulia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    12

Witam i również trzymam kciuki za pozbycie się kg. Moja siostra też kiedyś stosowała dukana i schudła dużo, a później zaszła w ciąże i skończyło się=] w każdym razie powodzonka i będę zaglądać

Ćwiczę z ewa od 16.07

NIE ŻYJĘ ŻEBY JEŚĆ, JEM ŻEBY ŻYĆ.....

Mieszka w
    Hamburg

Teraz już w stu procentach bez ucieczek,bo w lipcu ide na wesele:0 to jest srodek lata i ie mam zamiaru wyglądać jak wielki , upocony wieloryb

A co do dukana, to juz raz go przeszłam,ale bez końcowej fazy i efekt jojo powrócił na moje własne życzenie niestety

I z tego co pamietam to pierwsze dni to tez jakieś liche były, ale pózniej juz było lepiej

Awatar Expirate
    Expirate jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdynia
    Wpisy na blogu
    1

O rany, te wesela to chyba najbardziej motywują :P mnie czeka też w lipcu wesele mojej mamy, obiecałam jej ładnie wyglądać (w końcu na jej pierwszym ślubie mnie jeszcze nie było i nie mogłam zabłysnąć, trzeba nadrobić )
    Zapraszam do mojego wątku Witam ja i mój nieprzyjaciel tłuszcz

Cel I - 90kg na dzień kobiet- OSIĄGNIĘTY! Cel II- 88kg (wyjście z otyłości)- osiągnięty 19 marca. Cel III- 83kg do majówki.

Mieszka w
    Hamburg

Juz szukam suuuper wypasionej sukienki, takiej w normalnym rozmiarze tj 42 lub ewentualnie 44, ale to i tak w miarę ogarnięty rozmiar

Zastanawiałam się nawet czy nie kupić już jak mi sie trafi w rozmiarze 44 i powiesic ja na lodówce jak cel

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów