Strona 33 z 51 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 43 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 503
Like Tree154Lubią to

Wątek: Z xxl na l baaardzo długa i wyboista droga...

bubka666 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Z xxl na l baaardzo długa i wyboista droga...

Cytat Zamieszczone przez Agula82 Zobacz posta
    Zumba jest o 20stej wiec dzieciaki powinny juz spacTylko musze sobie spodnie dresowe kupic bo nie mamNo chyba ze mnie w niedziele jednak nie zaleje to bede musiala test powtorzyc??
    Pogoda sie u nas cos sypie:/Niefajnie.Oby jutro nie padalo bo musze mloda do centrum na swietlice zaprowadzicI przy okazji spacerek sobie zrobic
    Z @ jest różnie, czasmi przychodzi później, nawet jeśli jest w miarę regularna. Więc Aga nie stresuj się, bo stres też ją może opóźnić.
    Ty nie masz spodni dresowych????????????????????? A ja na codzień tak chodzę. Wiem, zapuściłam się strasznie, muszę coś zmienić.

START: 20.02.2012
    Mój cel na 30 kwietnia - 82kg

Agula82 jest nieaktywny Znany na forum

Bubka mam spodnie dresowe ale nie takie w których mogłabym się pokazać na zajęciach zumbyTypowo po domu ewentualnie wyskoczę w nich do przedszkola po młodą albo do sklepu pod warunkiem że mam dwa kroki bo dalej absolutnie bym się w nich nie zapuściła Po domu noszę powyciągane podkoszulki i byle jakie spodnie, kilka razy w tygodniu muszę się przebierać bo mój synek uwielbia mnie przytulać jak jest cały umorusany
    Ja się stresuję bo nie mam nic eleganckiego Nic na mnie nie ma w sklepach, we wszystkim wyglądam jak stara baba

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm
    Z xxl na l baaardzo długa i wyboista droga...

Awatar nancydrew
    nancydrew jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Opole

Pięknie sobie radzisz kochana wszystko będzie dobrze, tylko sobie nie popuszczaj a będzie wielki sukces! A jak Synek? Mam nadzieję, że lepiej:* nic się nie martw, wszystko się ułoży no i zdaj relacje z testowania! a tak to zumbuj!
    Miłego dnia!

Synek zaliczyl dzisiaj dwa wypadki Na szczescie jeden niegrozny, ten nowy chomik ktorego mamy ugryzl Go w paluszek, krew sie lala jak jak z kranu No i przed chwilka przelecial jak siedzial na jezdziku, przywalil chyba noskiem bo krew mu leciala z obydwu dziurek Na szczescie niedlugo sie lala, a mnie z nerwow do teraz brzuch boli

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm

pufetka30 Guest

Agula z tymi ubraniami to ja Cie doskonale rozumiem, jak wazyłam prawie 100 to moim najwiekszym problemem były ubrania bo w nic si,e nie miesciłam a jak musiałam sie ładnie i elegancko ubrac to była tragedia z katastrofą. Na szczęscie teraz jest duzo dużo lepiej i Ty kochana za niedługo tez bedziesz mogła kupic sobie coś w czym bedziesz czuła sie atrakcyjnie i kobieco, z całego serca Ci tego zyczę
    A na zumbe mozesz isc w byle jakich spodniach w końcu to nie pokaz mody, wiem wiem ze niektóre laski stroja sie jak na impreze, ale powtarzaj sobie ze idziesz tam ćwiczyc a nie sie komus podobac
    Współczuje wypadków maluszka ale dobrze ze nic złego sie nie stało.
    Pozdrawiam
    Agula82 lubi to.

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Pufetka dobrze mówi tak będzie znajdziesz multum ciuszków, niedługo będziesz śmigać jak modelka na wybiegu! jesteś świetna!
    Biedny malec! ale wszystko skończyło się dobrze, więc kamień z serca!
    Jak Ci mija dzionek?jak dietka?
    Buźka

Dziewczyny kochane jesteście
    Dresowe spodnie muszę kupić bo tak jak pisałam wcześniej w tych co po domu chodzę to wstyd sie pokazać Mam nadzieje że kupię jakieś niedrogie i takie do których zmieści się mój tyłekJeszcze za klapkami dzisiaj planuję zajść, bo ciepłe dni coraz bliżej a ja się męczę w adidasach.Z dietką różnie raz lepiej raz gorzej, ale pracuje nad moją psychiką żeby wszystko się jednak dobrze skończyło, zresztą myślę że jak zacznę na tę zumbę chodzić i na rowerze więcej jeździć to powinno lecieć pomimo drobnych grzeszków

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

No pewnie, że tak))! i znajdziesz spodnie! i to bez problemu! kochana! w C&A kupiłam świetne spodnie dresowe, i nie kosztowały majątku, bo tylko jakieś 35 zł

Nancy nie posiadam takiego sklepu w moim mieście Musiałabym jechać dalej a dzisiaj nie jestem w stanie bo samochód ma mąż a mój w naprawieDzisiaj zaliczę 2godzinny spacerek
    jestem z siebie dumna, normalnie nawet na słodkie mnie nie ciągnie
    No i moją zmorą jest kupienie bardzo wygodnych klapek bo ja potem w nich całe lato gonić będęMam nadzieję że coś trafię dzisiaj

---------- Wiadomość dodana o 10:12 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:53 ----------

Dziewczyny pomóżcie Idę w poniedziałek na tę zumbę są to pierwsze zajęcia i nie wiem czy już mam mieć strój sportowy czy to tylko pokazowe będą???Już sama nie wiemNie chciałabym wyjść na idiotkę

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Chyba strój sportowy. Moja przyjaciółka chodziła i po prostu wskakiwała w dresik i zumbowała ale nie jestem ekspertem, więc lepiej się nie sugeruj moją wypowiedzią
    Szkoda, że nie masz tego sklepu, ale jestem pewna, że znajdziesz coś w innym tylko się nie poddawaj po pierwszym sklepie bo znaleźć dobry dresik to też sztuka!
    I jestem dumna z Ciebie, że Cię nie ciągnie do słodkiego wymiata moja droga, wymiatasz!)
    Agula82 lubi to.

Strona 33 z 51 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 43 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów