Strona 17 z 51 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 503
Like Tree56Lubią to

Wątek: Walka z dużą ilością kilogramów - Część 1

Agula82 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Walka z dużą ilością kilogramów - Część 1

Pufetko jak weszłaś dzisiaj na wagę to się nie dziw że troszkę więcej jest Pewnie jeszcze w żołądku zostało od wczoraj myślę że w sobotę spokojnie będzie 7meczka z przodu

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm
    Z xxl na l baaardzo długa i wyboista droga...

Awatar Leniwiec18
    Leniwiec18 jest nieaktywny Znany na forum

Zgadzam się z Agulą - wiadomo, że dziś jak się zważyłaś, to jest troszkę więcej po wczorajszej uczcie Mój mąż był jeszcze bardziej odważny - zważył się wczoraj wieczorem po całym dniu jedzenia - zobaczył + 3 kg i dziś od rana je dużo skromniej niż wczoraj
    Spoko, jutro - pojutrze wszystko wróci do normy - nie martw się

Swoją drogą - jakie to niesprawiedliwe - żeby zrzucić 1 kg, trzeba się nieźle namęczyć, ale żeby 1 kg przybył, wystarczy jeden szalony jedzeniowo dzień

Pozdrawiam świątecznie!

pufetka30 Guest

Święta, swięta i po swiętach i powiem szczerze że bardzo dobrze bo choc lubie to jakoś sie ciesze ze juz się skończyły.
    Rodzinke juz pozegnałam, posprzątałam, wiekszośc ciacha rozdałam, bo za duzo napiekłam i sporo zostało.
    Dziś jedzeniowo było spoko po wczorajszym rzuceniu sie na słodkości dziś jakos ciacho mnie nie kręciło i zjadłam kawałek szarlotki i migdałowca. Z innych potraw to kilka plasterków pieczonego i wedzonego mięska, pół jajka faszerowanego pieczarkami i szynką z majonezem, barszczyk czerwony z pasztecikiem francuskim z pieczarkami, 1 pieczarke nadziewana mięskiem z serem zółtym i ketchupem, grzybki marynowane i plasterek rolady drobiowej w galarecie i na tym zakończyłam świąteczne obżarstwo.
    Chyba sie przyzwyczaiłam do mojego jedzonka bo jakos źle sie czuje i cięzko mi na zołądku\
    Jutro z rana ważenie, waga pewnie ponad 80 niestety, ale na 8 umówiłam sie z koleżanka na siłownię więc biore sie do roboty bo musze juz na powaznie pozegnac sie z bałwanem, niech spada i nie wraca nigdy

Leniwcu Twój mężuś chyba lubi podnosic sobie cisnienie ze staje po obzarstwie na wagę

A to dzis wyczytałam w necie, nawet ciekawe szczególnie jedzenie tej czekolady

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam

Awatar monti77
    monti77 jest nieaktywny Znany na forum

Pufetko, możesz być naprawdę z siebie dumna! Pięknie sobie poradziłaś z pokusami, rozsądnie

Przeczytałam zalinkowany przez Ciebie artykuł. Z jednym się zgadzam - nie można odmawiać sobie kalorycznych pyszności w 100% - bo im mocniej się ograniczymy i będziemy jak ognia unikać choćby małego grzeszku, tym łatwiej rzucimy się w chwili słabości na rzeczy zakazane. Umiar zawsze wskazany - i w ograniczeniach i w wyjątkach od ograniczeń
    Ostatnio edytowane przez monti77 ; 09-04-2012 o 19:08
    Próbuję się pozbierać:

Awatar annia
    annia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamilton

Wiecje na wadze moze byc ale nie koniecznie......
    Ja tez po tym poscie slodkosciowym zucilam sie na ciasto.......i jeszcze dzis po nie siegalam bo stalo mi na oczach ale juz pochowalm i od jutro grzecznie znowu....... i bedzie dobrze.....
    pufetka30 lubi to.

pufetka30 Guest

Witam
    Melduję wagę poświąteczne i powiem że ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, tragedii nie ma 80.2 czyli choc znów jest bałwan to jednak nie jest źle, a myslałam że będzie gorzej nawet wczoraj wieczorkiem miałam mysli że dziś zobaczę ponad 81, a tu prosze miła niespodzianka
    Dzis wracam na mój własciwy tor gubienia kilosków, post sie skończył więc zakaz słodyczowy również, ale ja lubie mieć scisle okreslone zasady więc postanowiłam że w tygodniu moge sobie pozwolic maxymalnie 2 razy na cos słodkiego i przypuszczam że teraz będa to lody bo je kocham i nie wyobrażam sobie zycia bez nich. Bez ciast, batoników, cukierków jednak mogę zyć i pokazało mi to wczoraj bo w niedzielę rzuciłam sie na ciacho a wczoraj zjadłam bo zjadłam ale równie dobrze mogłabym sie obyc bez i bardzo sie z tego cieszę
    Kończę bo sie rozpisałam a już 7 25 a na 8 00 jestem umówiona na siłownie zrzucić ten nadbagaż świąteczny w postaci 0.7 kg, do soboty jeszcze 4 dni więc może przy sobotnim ważeniu uda mi sie całkowicie go zniwelować a i może jakieś 10 dag spadku zaliczyć odbija mi ale i dobrze w końcu dążę do tego by czuć sie dobrze we własnej skórze, by być zdrową osobą, bo jak czasem sie patrzę na starsze panie z ogromna otyłoscią, które ledwo sie ruszaja i są ubrane zreszta same wiecie jak to aż mi się coś robi w głowie i wyobrażam sobie ze mnie to tez czeka, straszne, a ja tak nie chcę. Więc dziewczyny warto, dla siebie, dla zdrowia, żedby nie byckaleka na starość. Ale zasmęciłam końcówkę.
    To jeszcze jedno, kobitki wracać szybko na forum, koniec obżarstwa, puchy były przez święta ale juz po więc szybko stawać na wagę i sie meldować
    Buziaki dla wszystkich (no może nie dla wszystkich, ale dla tych co sa to na pewno beda wiedziały)
    Agula82, PieguskaOO and nala345 like this.

Agula82 jest nieaktywny Znany na forum

Melduję że jestem Ja dzisiaj pewnie jeszcze ciacho wsunęAle potem obiecuję być grzeczna

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm
    Z xxl na l baaardzo długa i wyboista droga...

Awatar PieguskaOO
    PieguskaOO jest nieaktywny Znany na forum

Pufetko waga poświąteczna naprawdę fantastyczna. Znając Ciebie to do soboty nie będzie już śladu po tej małej nadwyżce.
    Ech ... dobrze napisałaś o tych starszych kobietach. Nie ma się co oszukiwać, ale jak już teraz nie zmienimy sposobu odżywiania, to właśnie taki los nasz czeka. Nie raz naprawdę z politowaniem przyglądam się takim osobom ale taka prawda, że na pewno w zdecydowanej większości same sobie na to zapracowały.
    A na starsze panie, zadbane, ładnie ubrane, w butach na obcasach to aż radość patrzeć.
    pufetka30 lubi to.

Awatar nala345
    nala345 jest nieaktywny Znany na forum

Pufetkonaprawdę dzielnie się trzymałaś zasad nawet w święta i jeszcze miałaś czas na ćwiczenia, więc mówię wielkie wow!!!!naprawdę Cię podziwiam i trzymam kciuki za szybki powrót do wagi sprzed świąt miłego dnia....

Awatar Jumelka
    Jumelka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

No nie jest tak źle, ten bałwan już się topi

Ja też trochę pojadłam, ale zdecydowanie mniej niż np. na święta zimowe. Mimo to wieczorem czułam jakiś ucisk na żołądku, chociaż kończyłam jeść w miarę wcześnie. Widać organizm już się przestawił na mniej tłuste i słodkie żarełko i ciężko mu było trawić. W tym tygodniu zostało trochę do dojedzenia po świętach (sałatka jarzynowa, odrobina galaretki mięsnej i trochę ciasta) ale to już w umiarkowanych ilościach można troszkę poskubać. A w piątek ruszam na rejs, mam nadzieję, że kucharz się postara i będzie wybór. No i przede wszystkim pogoda dopisze

U Was też w niedzielę śniegiem zasypało?
    start 19.03.2014 || wzrost 175cm || etap 1

Strona 17 z 51 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów