Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 503
Like Tree185Lubią to

Wątek: Eclairka: Per aspera ad astra!

Ginny13 Guest

Domyślnie Odp: Eclairka: Per aspera ad astra!

Eklerciu cieszę się wujek się znalazł i podjął terapię teraz może być już tylko lepiej. Dobrze że się odezwałaś, bo martwiłam się co u ciebie. Teraz jest cieplutko to żadna z nas nie będzie przesiadywać na forum non stop lepiej poruszać się na świeżym powietrzu, a do dietki na pewno wrócisz jak odzyskasz spokój, pozdrawiam i trzymam kciuki

marzyciel_ka Guest

cześć kochanie
    cieszę się, że odezwałaś się do nas, teraz czekam znowu na twoje regularne wizyty

Awatar maria1200
    maria1200 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

WitajEclairko kochana jak miło cię znowu czytać,cieszę się że jesteś z powrotem z nami -dobrze też że tak się cała historia skończyła.A na dietkę też nadejdzie czas,poradzisz sobie bo ty;NIE ODPUSZCZASZ ---- Pozdrawiam.....spokojnej nocy.....
    Nowa JA

Awatar dziennikareczka
    dziennikareczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Eclairciu, my tez troche rzadziej zagladamy, bo sie cieplo zrobilo no to w koncu jest czas na rower i wypoczynek
    dobrze, ze juz wszystko (no prawie) w porzadku i bedziesz tu z nami w miare mozliwosci.
    milego wieczorku
    ruszam! 02.01.2015. never give up!

19.03.2012-01.09.2012. i -24kg. można było? można...

zaczynam bo jak nie teraz, to kiedy? zapraszam!

Awatar Kebera
    Kebera jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dooobryyyyy!!!!
    Dobrze ze jesteś

.................................

Awatar mewka1
    mewka1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Eklerciu najważniejsze że wujek wrócił do domu i że nie zrobił sobei żadnej krzywdy, bo ta niepewność była w tym najgorsza.
    A dług powolutku jakoś spłacą, no nie mają innego wyjścia, ale tak jak piszesz może musiało sie tak stac aby zobaczyli co jest w życiu najważniejsze, a wbrew pozorom takie sytuacje ludzi naprawdę zbliżają.
    Trzymaj się moja droga
    Eclairka lubi to.

Awatar Basiamasia
    Basiamasia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    9

A ja wpadam udanego weekendu życzyć, grzesznego czy nie - spadeczkowego po prostu
    Buziaki

Cel I(sierpień 2014) - do 8-meczki, Cel II(grudzień 2014) - do 7-meczki, Cel III - utrzymać

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Lejdi, daj spokój, kochana! Jakbym napisała taką książkę, toby mnie prezydent ekspatriował .

Agula, marzenia są po to, żeby je spełniać! Chociaż czasem warto sobie kilka zostawić dla samej przyjemności marzenia .

Nancy, ja też się za Tobą stęskniłam .

Ciastku, jak ja Cię rozumiem . Ja teraz bez przerwy coś wyrywam, przekopuję, sadzę, a nasion to już tyle w ziemię wsadziłam, że mi się śnią po nocach .

Basiu, masz rację, tylko jeszcze trzeba przestać żreć .

Ginny, masz rację, teraz jest idealna pora, żeby korzystać z pięknej pogody i się ruszać na świeżym powietrzu, bo później słońce będzie mi wychodziło bokiem .

Marzuś, już wracam na amen, bo jak zwykle z opuszczenia granic forum nie wynikło nic dobrego...

Mari, rzeczywiście, nie odpuszczam... Tylko szkoda, że cyklicznie, kiedy zaczynam się paść .

Dziennikareczko, teraz będę już codziennie .

Keberko .

Mewko, bardzo mądrze napisane .

Dziewczynki, wracam, wracam już na dobre, bo choć ostatnio jakiegoś ogromnego obżarstwa nie było, to wlewałam w siebie colę bez zastanowienia i sięgałam, po co tylko chciałam... Aż boję się wejść na wagę. Mam wrażenie, że zobaczyłabym z 95 kg... Po prostu czuję, że tyję. Psychicznie jestem już jakieś 20 kg. lżejsza, a jak przechodzę koło lustra, to się przestraszam . Muszę się zebrać w sobie, cholera, muszę... Przez te upały cały czas mam ochotę na cukier . Ale z drugiej strony to idealny moment - można wyjść na dwór, zająć się czymś, wypocić, woda lepiej wchodzi... To tylko kwestia organizacji . Dzisiaj idę na grilla (tym razem rodzinnego, więc na pewno będzie fajnie ), więc coś tam jeszcze pożrę dobrego, ale od jutra naprawdę muszę się ogarnąć, bo aktualnie czuję się ze sobą tragicznie...

Ginny13 Guest

Eklerciu cieszę się że wracasz, a z wagą pewnie nie będzie tak źle. Najważniejsze że podjęłaś decyzję trzymam kciuki za twoje ogarnięcie się
    Pozdrawiam

Awatar Basiamasia
    Basiamasia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    9

Ekleruś - trzymam kciuki za udany powrót i fajnego weekendu życzę

Cel I(sierpień 2014) - do 8-meczki, Cel II(grudzień 2014) - do 7-meczki, Cel III - utrzymać

Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów