Strona 15 z 51 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 503
Like Tree105Lubią to

Wątek: Z powrotem na wagę | Dietowe zmagania Libertad

Awatar la_libertad
    la_libertad jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Z powrotem na wagę | Dietowe zmagania Libertad

To świetnie, że masz takie fajne plany na przyjazd mamy Tylko pamiętaj - kawa bez cukru i bez ciastka
    Dzień minął jako-tako, całkiem szybko. Wieczorem znowu muszę iść na jakieś okropne konferencje, no ale trudno - jeszcze tylko dzisiaj. Przynajmniej będzie szybki marsz do centrum i z powrotem, czyli siedem kilometrów

Współlokatorki? Cholera je wie, nie odzywamy się do siebie ani słowem. I dobrze, przynajmniej nie wkurzają

Awatar nancydrew
    nancydrew jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Opole

Kawę to ja zawsze piję bez cukru i z odtłuszczonym mlekiem, a ciastek nie jadam;D więc jest okej Nim się obejrzysz to będzie po tych zakichanych konferencjach i super spacer do tego!
    I dobrze, niech siedzą cicho, głupie babska!

Awatar KatusKitekatus
    KatusKitekatus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    katowice

czarna kawa?! aż mnie zabolało ja tam w ogóle nie przepadam, chyba, że w wersji smakowej i to najlepiej z bitą śmietaną

I to jest właśnie plus zdrowego odżywiania, że po jakimś czasie znowu czujemy prawidzy smak jedzenia

Koryna Guest

Faktycznie, ja teraz nie wyobrażam sobie picia herbaty z cukrem. Przecież to zabija cały smak. Jak bym chciała się cukru najeść, to bym wzięła łyżkę i się najadła;P A kawka z mleczkiem, bez cukru, też pychotka. No i jak się ograniczy sól to też smaki się zmieniają.

Libertad 7km? Brzmi dużo!
    nancydrew lubi to.

Awatar KatusKitekatus
    KatusKitekatus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    katowice

7km spaceru ale pewnie piękną okolicą więc co to jest
    w lecie jak mam wenę to sobie tak spaceruje z centrum do mnie do domu i to jest właśnie ok. 8km.
    Zależy jakie są widoczki, z kim się idzie, prawda?
    Chętnie bym gdzieś wyszła no ale. Ospa.

Awatar dziennikareczka
    dziennikareczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

a mi ciężko polubić kawę bez cukru. z herbatą jest mniejszy problem, bo ja ogolnie mniej herbaty pijałam. jestem kawoszką pełną gębą. w związku z tym z herbatą bez problemu, a z kawą no niestety nadal słodzę bo to moja slodycz dnia
    ale z 2 lyzeczek zjechalam na jedną i co jakiś czas w zależności od tego gdzie jestem zamieniam na miód, a czasem słodzik, coby sie tak jakos psychicznie rozluznic,ze tyle kc niepotrzebnych pakuje i białą smierc. wiadomo, slodzik tez niezdrowy, ech. i tak źle i tak niedobrze. w kazdym razie, co by bylo jasne, w ogole nie mam wyrzutow sumienia jesli idzie o tę słodzoną kawę. bez to juz nie to samo :P aczkolwiek rzeczywiscie coraz mniej potrzebuję tego cukru, czasem wystarczy pol lyzeczki. czasem lyzeczka to juz czuje, ze przesadzilam. a kiedys? waliłam dwie. a kolega z pracy 4.5 wrzuca. niebywałe
    ruszam! 02.01.2015. never give up!

19.03.2012-01.09.2012. i -24kg. można było? można...

zaczynam bo jak nie teraz, to kiedy? zapraszam!

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Ale moja droga, nie można rezygnować ze wszystkiego jeśli lubisz kawę z cukrem to niech to będzie Twoja przyjemność i tyle ja swojego czasu słodziłam kawę, a teraz nie słodzę praktycznie w ogóle, nie licząc sporadycznej herbaty z cytryną i cukrem

Awatar la_libertad

Ja herbatę z cytryną to najbardziej lubię z miodem i imbirem. Albo z syropem malinowym zamiast miodu
    A kawy z reguły nie słodzę, jak już to słodzikiem.

Co dzisiaj u Was słychać? Ja właśnie na dość wczesny obiad zjadłam sporą ilość fasolki szparagowej, a jaka była pyszna...

---------- Wiadomość dodana o 18:40 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 12:36 ----------

A tak w ogóle, to dzisiaj z samego rana czekała mnie niesamowicie miła niespodzianka. Ale to może od samego początku...

Jakiś miesiąc temu zupełnie przypadkiem trafiłam na brytyjski zespół Dry the River i zakochałam się bez pamięci. Co lepsze, dwa dni później dowiedziałam się, że będą grać w tym roku na Openerze Więc byłam w pełni szczęścia. No i tak minęły cztery tygodnie, a ja ich słucham, i słucham, i mi się nie nudzą. Poleciłam tacie - również zaaprobował
    Z tej mojej wielkiej miłości do muzyki, którą tworzą i grają nawet napisałam na ich twitterze, że tak bardzo ich lubię, że aż upiekłabym dla nich babeczki. No i odpisał perkusista, że to bardzo miłe i że babeczek nigdy nie odmówią...

Na dodatek, dzień później w Cork w Irlandii, mieście, w którym mieszka mój tata był ich koncert No i go na niego wysłałam. W Irlandii czeka na mnie koszulka z podpisami panów z zespołu , ale w momencie, gdy w rozmowie padło słowo "cupcakes", to wyobraźcie sobie, że każdy z nich wiedział o co chodzi! I wszyscy się bardzo ucieszyli, basista Scott podobno krzyknął "ja znam, ja znam dziewczynę od babeczek" i powiedział, że to było naprawdę oryginalne, że nikt im czegoś takiego wcześniej nie napisał i że jestem super

Rano jak sprawdzałam przed wyjściem maila to zobaczyłam wiadomość od taty ze zdjęciami. No i jest, koszulka, z autografami wszystkich panów, no i oczywiście, perkusisty Jona

Teraz czekam ze zniecierpliwieniem na lipiec. Mam nadzieję, że będę miała okazję chociaż chwilkę z nimi porozmawiać... W końcu, w jakiś sposób, już mnie znają
    Ostatnio edytowane przez la_libertad ; 25-04-2012 o 18:46

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Okej, to jest mega niesamowite!))) super!!!!!!!!!))) ale Ci zazdroszczę! to się nazywa szczęście!

Awatar la_libertad

Naprawdę Jestem tym taka podekscytowana!

Strona 15 z 51 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów