Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 503
Like Tree235Lubią to

Wątek: JA i MOJA NADWAGA,Moje marzenie ważyć 60kg:)

Awatar maria1200
    maria1200 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Talking JA i MOJA NADWAGA,Moje marzenie ważyć 60kg:)

Witam bardzo serdecznie wszystkich.Mam na imię Maria,i napiszę kilka słów o sobie: Wszystko zaczeło się pod końca stycznia,jak powiedziałam DOŚĆ i wziełam się za siebie.Myślę że motywacją największą moją są 30urodziny jakie będę obchodzić we wrześniu.I bardzo chciała bym schudnąć do tego czasu do 60kg.Dlatego do tej wagi,bo tyle warzyłam przed dwoma ciążami,jakieś cztery lata temu.Troszeczkę popisuję na forum od tamtej pory,ale postanowiłam założyć swój wątek.Do tej pory udało mi się schudnąć przy wsparciu dziewczyn ponad 11kg.Z czego im jestem bardzo wdzięczna(Beatka,Basieńka dziękuję).Oczywiście nieskromnie oczekuję nadal od was wsparcia,oraz od innych co zechcą ze mną podjąć wyzwanie,odwdzięczę się wsparciem również i dobrym słówkiem.Moim najbliższym celem jest warzyć 70kg na 12maja-jest to komunia mojego chrześniaka.Chcę ubrać sukienkę i czuć się w niej SUUUPER...................Zapraszam do mnie wszystkich ,co tak jak ja chcą zmienić swoje życie....na lżejszeCzekam na was i wasze wsparcie....
    Nowa JA

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: JA i MOJA NADWAGA,Moje marzenie ważyć 60kg:)

Witaj, kochana! Będę tu zaglądać i wspierać .

Gratuluję tego, co już osiągnęłaś i trzymam kciuki za dalszą walkę!

Co planujesz? Jak jesz? Ćwiczysz cuś?

Buziaki .
    maria1200 lubi to.

Awatar maria1200
    Mieszka w
    Kraków

Dziękuję bardzo Eclairka za odwiedziny,i zapraszam jak najczęściej do siebie będzie nam rażniej.Słuchaj plan mój na to odchudzanie to w skrócie;mż,4razy dziennie posiłki,B.dużo owoców i warzyw,prawie zero słodkiego,kolacja o 17stej.Niestety ćwiczenia- tylko brzuszkiBo jestem leń paskudny,i właściwie to wszystko- na razie skutkowało miałam parę zastojów ale w końcu ruszałam dalej.Pozdrawiam....
    Nowa JA

Awatar Basiamasia
    Basiamasia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    9

Marysieńka masz swój wąteczek - super - będę zaglądać Na tego 12-tego to mi się wydaje, że będzie szósteczka z przodu - czego serdecznie życzę Ja mam w sierpniu też chrześniaka, ale wesele, więc muszę się wcisnąć w coś przyzwoitego Ostatnie filmy z wesel nie przypadły mi do gustu, więc do roboty, bo rozpusta była ostatnio straszna Wspieram Cię Kochana z całych sił i zachęcam dziewczyny do wspierania Marysi, bo to nasz taki dobry duszek jest
    Buziaki

Cel I(sierpień 2014) - do 8-meczki, Cel II(grudzień 2014) - do 7-meczki, Cel III - utrzymać

Awatar maria1200
    Mieszka w
    Kraków

Talking Odp: JA i MOJA NADWAGA,Moje marzenie ważyć 60kg:)

Dziękuję Basieńko za dobre słowo,OJ-OJ szósteczka- rozmarzyłam się że Hej.Ja mam dwóch chrześniaków,rok temu miałam pierwszą komunię ,a w tym drugą mam-jak patrzę na zdjęcia z tamtego roku to masakra,wyglądałam strasznie-i naprawdę byłam najgrubsza wśród dziewczyn w moim wieku.Ale to już tylko przeszłość prawda dziewczyny?----------A oczywiście nie napisałam o najważniejszym,na tą komunię będę szyć sobie sukienkę sama.Nie jest to pierwsza rzecz jaką będę szyć,i pomału muszę zabrać się za nią. Zadanie na dziś 50brzuszków.(bo muszę zaczynać od początku),a reszta tak jak do tej pory-jutro ważenie.A co u was dziewczyny?Jak samopoczucie w tak średnio ładny(przynajmniej u mnie)dzień? POZDRAWIAM KOCHANE
    Nowa JA

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Ci do 60kg w sumie aż tak wiele nie brakuję to tylko albo aż 15kg
    Tylko ja nie wiem jak Ty chcesz schudnąć przez miesiąc 15kg?

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Beatka_93 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Pruszków
    Wpisy na blogu
    3

Witam
    Jestem kochanie i pamiętam o Tobie
    Piękna waga:*
    Pozdrawiam.

DO WAKACJI!

Awatar maria1200
    Mieszka w
    Kraków

Dzięki za odwiedziny dziewczyny,Beatka fajnie że jesteś-------------AlliAlisa kurcze nie 15kg w miesiąc tylko do komuni do70kg,a do września chcę spaść do 60kg.(moje urodziny).Damy rade kochane damy rade damy.Pozdrawiam....
    Nowa JA

Beatka_93 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Pruszków
    Wpisy na blogu
    3

Cytat Zamieszczone przez maria1200 Zobacz posta
    Dzięki za odwiedziny dziewczyny,Beatka fajnie że jesteś-------------AlliAlisa kurcze nie 15kg w miesiąc tylko do komuni do70kg,a do września chcę spaść do 60kg.(moje urodziny).Damy rade kochane damy rade damy.Pozdrawiam....
    Pewnie że damy rade jesteśmy silne.
    ----------------------

DO WAKACJI!

Awatar maria1200
    Mieszka w
    Kraków

Tak ,kochane brzuszki zrobione 50razy---może wieczorem zrobię jeszcze jeden atak na 50razy.Uf odzwyczaiłam się.
    Nowa JA

Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów