Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 329
Like Tree114Lubią to

Wątek: Nancy Drew i jej próby czyli 30 kg do zrzucenia!

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Domyślnie Odp: Nancy Drew i jej próby czyli 30 kg do zrzucenia!

Witaj na forum

Warunki faktycznie masz wyśmienite Szczególnie gratuluję mamy Ja mam za dużo chłopaków w domu, aby gotować pod siebie, bo by mnie zjedli z braku tłuszczu

I powiem Ci, że powinnaś, co do tej apetyczności uwierzyć Eclairce

A basen to naprawdę nie problem Ja czasami mam opory przed wychodzeniem z wody, bo że się ktoś a nóż popatrzy, ale to bezsens. Przy takim wyglądzie wątpię byś miała się czego wstydzić, szczególnie że wbrew pozorom mało kto zwraca uwagę na drugiego człowieka W końcu po coś się idzie na ten basen, a nie plotkować

Powodzenia życzę
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Awatar nancydrew
    nancydrew jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Opole

@Izka_Pela: Dziękuję Ci bardzo za wsparcie To forum jest niesamowite, bo człowiek pojawia się tu i mimo to czuje się 'chciany' za to Wam i Tobie bardzo dziękuję! Jestem bardzo zdeterminowana, uda się, UDA SIĘ NAM!
    I chciałam Ci już pogratulować tego ile schudłaś, to jest NIESAMOWITE! Jesteś wzorem dla nas wszystkich!

@Eklerka: Kochana moja! Przeczytać takie słowa to naprawdę coś miłego, aż się zarumieniłam! Dziękuję! Mamy o co walczyć moje drogie! Walczymy o siebie i damy z siebie wszystko! Wspólnymi siłami! co do basenu...no nie przemogę się chwilowo, ale może jak spadnie trochę kg? A co do książkowego tła- jestem mól książkowy, wciągam wszystko, co dobre i ciekawe

@Lejdi_M: na pewno nie byłabym największa, ale...no to mnie przeraża i jeszcze przerasta, ale małymi kroczkami! Dla mnie już samo zapisanie się na siłownie to było...no rewolucyjne, bo mam wrażenie, że ludzie ciągle się na mnie gapią...

@nesselia: a rozmawiałaś z mamą na ten temat? Może po prostu trudno jej to zrozumieć, że się odchudzasz, bo przecież jesteś jej małą i idealną córeczką i ona problemu nie widzi? Dziękuje niebiosom za taką Mamę jaką mam, jest niesamowita, mądra i kochana, zginęłabym bez niej!

@Karola122: witaj kochana!!!! Właśnie tak poczułam, że mamy podobną sytuację a czemu Twój dietetyk nie wypalił? Czy źle się czułaś po diecie? Moja pani dietetyk jest naprawdę fajna, dużo czytałam o niej na forum, zresztą zapraszam Cię na jej stronę, firma którą ona prowadzi nazywa się AJWEN Trzymam za Ciebie kciuki!!!!! Zresztą, za każdą z dziewczyn

@ciastek: dziękuję Ci bardzo z tym basenem muszę nad sobą jeszcze popracować, ale wiem, że uda mi się i odważę się!

Kochane moje, będę do Was regularnie zaglądać i razem damy radę! Wierzę w nas!

I muszę się pochwalić, że byłam dziś w kinie na 'Igrzyskach śmierci' (polecam gorąco, dobra rozrywka!) i NIE SKUSIŁAM SIĘ ani na popcorn ani na Sprite'a mimo iż moja przyjaciółka to jadła. Była walka, ale jak się już powie NIE, odmówi to wiecie co? Wcale nie jest tak strasznie, nawet o tym nie myślałam mimo, iż przyjaciółka jadła obok

Teraz śmigam spać, trzymajcie się cieplutko, może jeszcze zajrzę tu przed snem, przejrzę Wasze profile z większą uwagą bo dziś tylko po łebkach za co Was przepraszam!
    No to do boju kochane, do jutra

A i zapraszam Was cały czas na mojego bloga, adres znajduje się w moim pierwszym poście
    Ostatnio edytowane przez nancydrew ; 25-03-2012 o 20:59

Awatar nesselia
    nesselia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

Nancy, moja mama od dłuższego czasu robi wszystkim na przekór...jej się wydaje, że tylko ona pracuje, tylko ona ma racje i tylko ona może być zmęczona...nie poruszam tematu już bo stał się po prostu nudny :P
    a te igrzyska to dobry pomysł, sama musze sie wybrać!

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Kochana nesselio! To naprawdę trudny orzech do zgryzienia z Twoją Mamą...Ale patrząc na to co osiągnęłaś do tej pory- wiem, że poradzisz sobie i dotrzesz do celu!))
    Igrzyska były świetne No i o ironio, oryginalny tytuł to 'Hunger Games', więc dość adekwatne do naszego odchudzania
    nesselia lubi to.

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Ja też wciągam wszystkie książki nosem haha, więc jak Ci wpadnie w łapki coś dobrego to się podziel . Tylko takiego naprawdę-naprawdę dobrego, bo całkiem dobrych książek mam cały stos i nie wiem, od czego zaczynać, więc na ogół czytam trzy książki jednocześnie .

Gratuluję Ci tej wygranej walki w kinie, świetnie sobie poradziłaś . Waga na pewno się odwdzięczy . A jaką człowiek ma satysfakcję, kiedy wróci do domu i nie dość, że się dobrze bawił, to jeszcze niczym nie zgrzeszył!

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

tak mi sie przypomniało
    ja tez sie bardzo wstydziłam basenu
    a potem poleciałam do egiptu
    i sie okazało ze byłam najbardziej hot laska na plaży
    no i odpiściłam wstydzenie sie
    i nawet jezdze ze znajomymi.. tymi naprawde chudymi i sexi
    Walczę znowu (Od 15 paź 2013).Lejdi_M walczy dalej :-) cel 8 z przodu!

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

@Eklerka: Książek do polecenia mam całe mnóstwo, musisz tylko mi powiedzieć, co lubisz a wtedy na pewno rzucę jakimiś tytułami Mówię Ci kochana, byłam z siebie dumna właśnie się tak mobilizuje żeby pojeździć na rowerku albo wybrać się na długi spacer, ale samej trochę smutno, więc się zdecyduję na ten rowerek a jutro siłownia z fajnymi dziewczynami z rana!

@Lejdi_M: oj kochana, mnie jeszcze na to nie stać! Ale zrobię to Muszę Ci powiedzieć, że znów patrzę na Twojego strażnika wagi i jestem pod WIELKIM wrażeniem tego co osiągnęłaś. Jesteś dla mnie bohaterką!

Awatar Dalianna
    Dalianna jest nieaktywny Znany na forum

Ja polecam serdecznie Cobena, którego kocham całym sercem Ciągle mi mało jego książek, nawet jak nie mam czasu na nic innego, to na Cobena zawsze znajdę chwilę!

Nancy, kiedy uda Ci się z tym basenem, to może i mnie jakoś uda się przekonać. Chociaż wątpię. Czuję tak wielki wstyd, że chyba nie jestem w stanie się go wyzbyć. Już zapomniałam, jak to jest nie krępować się swoim wyglądem
    Buźka!
    Ruszyłam tyłek, jestem tutaj: DALIANNA

Start: 4.04.2016 r.

Awatar nesselia
    nesselia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

dobry wieczór Nancy, dobry wieczór Reszto!
    też tak dzis marzniecie? brrrrrr...ja zaraz na rower, no bo tak przecież być nie może! zrobiłam dziś sobie ciekawe śniadanko: jabłko, kiwi i truskawki (wiedziałam o połączeniu truskawek i kiwi, ale zeby do tego jabłko??) zmiksowałam, dodałam cynamon i jogurt naturalny bez cukru, taki bardzo gęsty- pyszne coś wyszło, nie wiem jak to nazwać, bo w sumie więcej było musu niż jogurtu :P pomóżcie znaleźć nazwe

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Cześć dziewczynki moje kochane!
    @Dalianna: Swego czasu czytałam Cobena i bardzo lubiłam A znasz/czytałaś Mankella? Bardzo Ci polecam Val McDermid! <3 jeśli lubisz kryminały to jest coś dla Ciebie! jest cała seria o Tonym Hillu, który jest profilerem i robi portrety psychologiczne morderców! super! Naprawdę wstydzisz się chodzić na basen?!?! Przecież patrzę na Twojego strażnika wagi i widzę, że ważysz znacznie mniej ode mnie i wstydzisz się? Nie bądź głuptas, jesteś silną i mądrą babeczką! Pomyśl sobie,że przecież to dla Twojego zdrowia, sylwetki, plus przecież wyglądasz naprawdę dobrze! Głowa do góry, kruszynko! Możesz chodzić rano, wtedy nie ma prawie ludzi ściskam Cię mocno!

@nesselia: Dobry wieczór No właśnie marznę! Dziś w ogóle jak głupia wyleciałam z gołymi nogami i w cienkim swetrze i potem marzłam, mam nadzieję, że nie będę chora;( Co do tego, co napisałaś- koniecznie muszę spróbować mam blender, więc szybko się zrobi
    Pół godziny temu wróciłam ze spaceru, jednak rowerek przegrał, strasznie hałasuje, a moja przyjaciółka dziś strasznie się źle czuje, więc stwierdziłam, że nie ma co jej męczyć dla odmiany spacer! I wyciągnęłam moją drugą współlokatorkę i było naprawdę świetnie pogadałyśmy, przemarszowałyśmy i czuję się super

Zaraz kładę się spać, jutro o 9 siłownia!

Trzymajcie się moje kochane forumowiczki Jak dobrze, że jesteście! <3

Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów