Strona 26 z 33 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 329
Like Tree114Lubią to

Wątek: Nancy Drew i jej próby czyli 30 kg do zrzucenia!

Agula82 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Nancy Drew i jej próby czyli 30 kg do zrzucenia!

Nancy normalnie Ci zazdroszczę że tak dzielnie się dietkowo trzymasz Ja co chwila gdzieś nawale wkurzam się bo pomimo trzymania jako takiej diety i naprawdę zwiększenia ruchu nic nie chudnęMało tego ciągle się waham pomiędzy 91-93kgNawet po ubraniach nie widzę żeby luźniejsze były

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm
    Z xxl na l baaardzo długa i wyboista droga...

Awatar nancydrew
    nancydrew jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Opole

Agula!:* Głowa do góry!:* może za mało pijesz? Może jedz mniej a regularniej? Na pewno waga ruszy, nim się obejrzysz! Bo to przecież niemożliwe, żeby tak stało bez powodu! Albo po prostu Twój organizm ma wolniejszy 'rozrusznik', ale jak już załapie, że ma chudnąć to będzie ekspres! Nie łam się i nie porzucaj dietkowania! I może odpuść sobie ważnie tak jak ja? Wtedy nie masz tej presji, że coś się waha!
    Właśnie jestem w szale sprzątania i załatwiania spraw chcę coś Tacie sprawić, ale jeszcze nie wiem co.
    Trzymajcie się cieplutko:*

Awatar la_libertad
    la_libertad jest nieaktywny Znany na forum

Ja jeżeli nie wypiję w ciągu dnia jakichś trzech litrów płynów, w tym zielonej herbaty, do tego zjem coś po godzinie 18 to raczej nie chudnę. Trzeba rozgryźć system

Nancy, jak masz dzisiaj aktywny dzień, to przynajmniej nie będzie czasu na myślenie o zakazanym jedzeniu
    Miłego dnia

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

A powiem Ci moja kochana Liberty, że nawet nie myślę o 'zakazanym' jedzeniu właśnie pichcę kurczaka z warzywami i ciemnym ryżem a potem zakupy, a wieczorem siłka
    I faktem jest, że każdy organizm jest inny i po prostu trzeba go wyczuć ja chyba za mało piję, bo do paru dni mam suche usta, więc muszę zacząć w siebie wlewać płyny;D
    Miłego dnia

Agula82 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez nancydrew Zobacz posta
    Agula!:* Głowa do góry!:* może za mało pijesz? Może jedz mniej a regularniej? Na pewno waga ruszy, nim się obejrzysz! Bo to przecież niemożliwe, żeby tak stało bez powodu! Albo po prostu Twój organizm ma wolniejszy 'rozrusznik', ale jak już załapie, że ma chudnąć to będzie ekspres! Nie łam się i nie porzucaj dietkowania! I może odpuść sobie ważnie tak jak ja? Wtedy nie masz tej presji, że coś się waha!
    Właśnie jestem w szale sprzątania i załatwiania spraw chcę coś Tacie sprawić, ale jeszcze nie wiem co.
    Trzymajcie się cieplutko:*
    Mniej jeść się chyba nie da Bo musiałabym w ogóle przestać jeść Dzisiaj na śniadanie zjadłam 2 grahamki z serkiem topionym i w sumie chyba nic więcej bo nie było kiedyPrzed chwilką wróciłam z zakupów i jestem padnięta:/ Za mało ostatnio pijęMuszę wody zgrzewkę kupić i sobie robić do dzbanka codziennie rano z cytryną.No więc za mało ostatnio piję i jem nieregularnie.Przyznaję sięAle zawsze jakoś tak coś ważniejszego wypada, a to dzieciaki coś tam chcą, a to milion innych spraw i tak to wygląda, do tego jak na mnie za mało ruchu i potem się dziwię że waga stoi albo do góry idzie A ważyć się zapominam na szczęście więc nie wskakuję na wagę codziennie

31.03.2012r.udo - 69cm
    biodra- 117cm
    talia - 110cm
    Z xxl na l baaardzo długa i wyboista droga...

Awatar esmeralda_ross
    esmeralda_ross jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdzieś w mojej głowie

Agula82, a jak długo jesteś na diecie? Dietetyczka do której chodziłam tłumaczyła mi, że po ok 20 tygodniach diety następuje na jakiś czas przestój. Choćby nie wiadomo co się robiło waga praktycznie stoi. Związane jest to z jakimiś procesami, które zachodzą w naszym organizmie. Nie potrafię wam dokładnie wytłumaczyć o jakie procesy chodzi - w takich sprawach jestem "noga". Ważne jest jednak by się wtedy nie poddać i dalej stosować dietę, a ten stan na pewno minie. Trzymam mocno kciuki, nie poddawaj się!
    Agula82 lubi to.

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Agula! Dasz radę, musisz jeść regularnie, bo inaczej Twój organizm zamiast spalać kalorie to je magazynuje, bo myśli, że przyszła 'głodówa' Trzymam za cały czas kciuki kochana!<3
    Ja właśnie wróciłam niedawno z siłowni, dziś godzina i 45 minut(40 min rowerka-23km, 35 min marszu, 20 min stepera, 10 min wiosłowania)
    zaraz zasiadam do filmu z mamą
    Miłego wieczoru!
    Agula82 lubi to.

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Pięknie ćwiczysz, Nancy

A Agula, faktycznie jedz więcej, bo niby jest kryzys, ale Twoje ciało nie musi go odczuwać aż tak.

Miłego dnia
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Awatar dziennikareczka
    dziennikareczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

hej ho!
    jak tam przygotowania do imprezy? pochwal się co zrobiłaś za menu w związku z tą uroczystością

Agula - to może paradoksalnie jesz za mało? i rzeczywiście metabolizm nie hula w związku z tym? inna sprawa, że przy wygłodzeniu i jedzeniu dużo mniejszych wartości kalorycznych musi się chudnać, więc bedziesz chudnąć. ot, prawo natury :P nawet nie uprawiając sportu, a jedząc mniej o połowę, nie ma możliwości zeby nie zaczac chudnac...

nancy - jak jeszcze sie zmuszałam do siłowni (hehe!) to robilam podobny cykl - zaczynalam od 40 min roweru, a potem np. 20 orbitreku, 15 wspinania sie (to coś na łydki, ta machina) i 15 stepu

milego dnia
    nie chce krakac, ale w Warszawie W KOŃCU słonce (!) i ptaki cwierkają.
    ruszam! 02.01.2015. never give up!

19.03.2012-01.09.2012. i -24kg. można było? można...

zaczynam bo jak nie teraz, to kiedy? zapraszam!

Awatar nancydrew
    Mieszka w
    Opole

Witajcie
    Powiem Ci dziennikareczko, że dużą przyjemność sprawia mi ćwiczenie na siłce nie spodziewałam się tego
    A menu nie jakieś bardzo wielkie, bo upiekłam muffiny z kawałkami czekolady pokryte obłoczkiem z bitej śmietany i ustrojone brzoskwiniami, jabłecznik i sałatkę z selera
    U mnie za oknem deszcz a wczoraj było tak cieplutko
    Właśnie idę zmywać naczynia, troszkę ogarnąć, niedługo będą goście, koło 12-13 idę na siłownię
    A jak u Was?
    Miłego dnia!

Strona 26 z 33 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów