Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 503
Like Tree17Lubią to

Wątek: ---------------------> od nowa <------------------------------

Awatar satta_
    satta_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Czeladź

Domyślnie Odp: ---------------------> od nowa <------------------------------

Cytat Zamieszczone przez UlaUlaUla Zobacz posta
    Ja na razie (tfu, tfu) jest dobrze. A co będzie potem , to będzie Nie zamierzam martwic się tym teraz

waga na dziś 105,4kg

---------- Wiadomość dodana o 11:19 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:29 ----------

zjadłam śniadanko :
    dwie bułeczki z majonezem, paluszkiem, sałatą, pomidorem i ogórkiem i ketchupem al'a hamburgerki
    i zapchałam się na maxa

Obiad zrobię ok 15-16 więc będzie dobrze.

Dzwoniła do nas bratowa D, że przygotowała dla nas łóżeczko ,pościel dla maluszka i ze siostra D przywiezie ciuszki po swojej malutkiej
    A ja dostanę ciuszki po bratanku
    ja przed chwilą skończyłam jeść obiad- spaghetti

rewelacyjnie że dostaniesz te rzeczy

UlaUlaUla jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazury
    Wpisy na blogu
    6

Natko a ja mam ochotę na schabowego z piersi kurczaka Może z D. wybierzemy sie do sklepu to się kupi .
    Też masz takie ciśnienie na owoce?

---------- Wiadomość dodana o 19:55 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:37 ----------

u mnie dziś na obiad był rosołek ze skrzydełek pyszny jak w domku u mamy
    najadłam się jak nie wiem co zagryzłam jabłkiem i można żyć

Awatar MogeWiecej
    MogeWiecej jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    3

Ja nie lubię rosołu, bleh :P ale Wy kobiety w ciaży ;P

UlaUlaUla jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazury
    Wpisy na blogu
    6

A ja zawsze lubiłam rosół piłam go na kaca , jak chorowałam więc czas teraz na ciążę
    Ja jak zawsze nie śpię od siódmej...

Dziś idziemy z D do znajomych na imprezę . Oczywiście ja jestem poszkodowana bo nie wypiję nic. Impreza z domu pewnie przeniesie się do jakiegoś lokalu "disco" ...

Awatar satta_
    Mieszka w
    Czeladź

Cytat Zamieszczone przez UlaUlaUla Zobacz posta
    A ja zawsze lubiłam rosół piłam go na kaca , jak chorowałam więc czas teraz na ciążę
    Ja jak zawsze nie śpię od siódmej...

Dziś idziemy z D do znajomych na imprezę . Oczywiście ja jestem poszkodowana bo nie wypiję nic. Impreza z domu pewnie przeniesie się do jakiegoś lokalu "disco" ...
    nade mną tak biadują że nic się nie mogę napić....jakie tam nie mogę, nie chcę wręcz mam obrzydzenie :]

Awatar MogeWiecej
    MogeWiecej jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    3

A ja tam nie żałuje, ze nie pije, robię sobie reset raz na pół roku i starczy, szkoda mi diety...

Awatar caroline85
    caroline85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    hannover

hej kochane cichutko tu u was ja tak szybciutko chccialam sie pochwalic ze bedziemy mieli chlopca!!!!! wszystko jest dobrze, maluszek rosnie i jest zdrowiutki zakupy udane, mamy prawie wszystko opowiem wiecej jak wroce do domku BUZIAKI
    w oczekiwaniu na malenkie cudo...

tu jestem

Awatar satta_
    Mieszka w
    Czeladź

Cytat Zamieszczone przez MogeWiecej Zobacz posta
    A ja tam nie żałuje, ze nie pije, robię sobie reset raz na pół roku i starczy, szkoda mi diety...
    ja nigdy nie żałowałam kiedy tam naprawdę dietowałam. Też by mi szkoda było. Codziennie się ćwiczyło, jadło zdrowo więc to piffko jakoś nie pasowało. Pamiętam jak po takim detoxie napiłam się na woodstocku chyba nic nie muszę mówić

Cytat Zamieszczone przez caroline85 Zobacz posta
    hej kochane cichutko tu u was ja tak szybciutko chccialam sie pochwalic ze bedziemy mieli chlopca!!!!! wszystko jest dobrze, maluszek rosnie i jest zdrowiutki zakupy udane, mamy prawie wszystko opowiem wiecej jak wroce do domku BUZIAKI
    Jeszcze raz gratuluję
    no to jesteśmy obie mamami chłopców

a ja dostałam całkiem fajną pakę od kuzynki z Anglii - pisałam Wam że nawet nie gratulowała. No w sumie dalej się nie odzywa...podziękowałam i tyle.
    Dostałam tam śpiworek, 2 przeurocze zajebiste misiowe kombinezony bodziaki, śpiochy i pajacyki
    muszę porobić foty i wrzucić na bloga

syrfina jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Hej słońce. Jak brzuszek? Rośnie?
    Mój urósł a w ciąży nie jestem

Beatka_93 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Pruszków
    Wpisy na blogu
    3

Cytat Zamieszczone przez satta_ Zobacz posta
    ja nigdy nie żałowałam kiedy tam naprawdę dietowałam. Też by mi szkoda było. Codziennie się ćwiczyło, jadło zdrowo więc to piffko jakoś nie pasowało. Pamiętam jak po takim detoxie napiłam się na woodstocku chyba nic nie muszę mówić

Jeszcze raz gratuluję
    no to jesteśmy obie mamami chłopców

a ja dostałam całkiem fajną pakę od kuzynki z Anglii - pisałam Wam że nawet nie gratulowała. No w sumie dalej się nie odzywa...podziękowałam i tyle.
    Dostałam tam śpiworek, 2 przeurocze zajebiste misiowe kombinezony bodziaki, śpiochy i pajacyki
    muszę porobić foty i wrzucić na bloga

Hej
    Satko może w ten sposób chciała pogratulować, może dziwny to sposób.

Musze się wam pochwalić dziś założyłam spódnice

Uluś jak tam? gdzie jesteś?

---------- Wiadomość dodana o 07:11 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:10 ----------

Ja też nie jestem w ciąży a ciągle mi brzuch rośnie hihihi

DO WAKACJI!

Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów