Strona 49 z 51 PierwszyPierwszy ... 39 47 48 49 50 51 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 503
Like Tree17Lubią to

Wątek: ---------------------> od nowa <------------------------------

UlaUlaUla jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazury
    Wpisy na blogu
    6

Domyślnie Odp: ---------------------> od nowa <------------------------------

Też myślę ,że to nie tragedia tym bardziej ,że to już prawie 7 miesiąc Jak jeszcze wzrośnie o 10kg to będę zadowolona

A co do wyjazdu to wciąż z D. rozważamy to. Z pracą w Polsce jest ciężko jak cholera , a teraz jeszcze jak doszła stancja, rachunki i zaraz będę ja z dzieckiem na utrzymaniu tylko Darka to w ogóle masakra. Być może w lutym/marcu D pojedzie do Anglii i ściągnie mnie z małym po miesiącu, dwóch. Prace miałby już załatwioną, tak samo jak i mieszkanie. Zobaczymy co życie dalej pokarze.

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Mi się wydaję, że w Polsce powoli brakuję perspektyw dla młodych ludzi..
    i dlatego decydujemy się na ucieczki...

Jeśli macie szanse tam na pracę to się wynoście... tu nie ma czego szukać...

Jak sie czujesz? Bo już dawno u nas nie byłaś?

---------- Wiadomość dodana o 02:17 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 02:16 ----------

Mi się wydaję, że w Polsce powoli brakuję perspektyw dla młodych ludzi..
    i dlatego decydujemy się na ucieczki...

Jeśli macie szanse tam na pracę to się wynoście... tu nie ma czego szukać...

Jak sie czujesz? Bo już dawno u nas nie byłaś?

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Mieszka w
    Mazury
    Wpisy na blogu
    6

Cześć Wszystkim !
    Długo nie pisałam, choć zaglądam do Was regularnie
    Przede mną jeszcze dwa , ciężkie miesiące ciąży a może nie będą takie ciężkie?
    Waga jest dość łaskawa. Od momentu dowiedzenia się ,że jestem w ciąży poszło do góry tylko ( a może aż) 6-7kg.

Dostałam skierowanie na badania. Tym razem na krzywą cukrową. Na następnej wizycie dowiem się ile moje cudeńko mierzy i waży, a także upewnię się co do płci

Co tam u Was żabki ?

Całuję !!!!!!!!!

Beatka_93 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Pruszków
    Wpisy na blogu
    3

Cześć

Musisz do nas częściej zaglądać. Co to dla Ciebie 6-7 kg szybko po ciąży się z nimi rozprawisz

Czekamy na inf. czy to synuś czy córeczka

DO WAKACJI!

syrfina jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Uleńko pięknie się trzymasz z wagą. gratulacje. Teraz przetrwaj te 2 miesiące i będzie dobrze . A po porodzie proszę szybciutko dołączyć do grona odchudzaczek .

Cel I

Mieszka w
    Mazury
    Wpisy na blogu
    6

Cześć , cześć

Syrfi oczywiście , ma się rozumieć. Jak tylko bobasek będzie już na "zewnątrz" biorę się za siebie ! Włączę pełne obroty i w drogę !

Beatko za półtora tygodnia mam wizytę więc szybciutko dam znać co i jak

Jak na razie nie mam co narzekać na zachcianki , bo mam ich zupełny brak. No może na jabłka
    Kupuję rzodkiewki , sałatę, pomidory i robię pyszne sałatki Jem zdrowe mięsko i piję dużo herbatek .
    Oby trzymać się do końca w takim tempie jak teraz!

Ulka :P
    A jak ciążowy brzuszek?
    Mocno urósł ? Pokaż zdjęcie ;P

---------- Wiadomość dodana o 07:32 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:29 ----------

ula wpadłaś do Ichini do wątku
    U mnie faktycznie już kosa z przodu :P
    a pamiętam jak przyszłam na forum i miałaś mniej kg niż ja

Ale Ty za rok będziesz trzymać w ramionach dzidzie i mieć świetną wagę
    a ja będę mieć tylko wymarzoną sylwetką... którą w sumie nie wiem czy chce... nie wiem czy to moje marzenia...

WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Mieszka w
    Mazury
    Wpisy na blogu
    6

hehe a rzeczywiście Zobaczyłam Twoją ostatnią wypowiedz i bez zastanowienia pomyślałam ,że to Twój wątek

Oj , Kochana zanim ja dogonię Ciebie to pięć lat minie Ale może kiedyś nastąpi ta piękna chwila

Brzuszek rośnie i regularnie kilka razy dziennie 'jeździ' na boki Mały kopie, przeciąga się i ćwiczy wytrwale Piękne uczucie...

Wagą nie przejmuję się aż tak bardzo. Zaraz po urodzeniu karmienie piersią , co wiąże się z ostrą dietą .

Bratowa urodziła dziecko i w dniu wyjścia ze szpitala ważyła 8 kg mniej. Po dwóch miesiącach waga spadła o kolejne 10 kg
    Może nie będzie tak źle

---------- Wiadomość dodana o 08:30 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:10 ----------

wstawiam zdjęcie

http://www.dieta.pl/members/279171-u...zien-ciazy.jpg

Kurczę Ula
    Ty wyglądasz na prawdę nieźle. Ile waga teraz pokazuje?
    Ale Ty nawet przed ciążą wyglądałaś pięknie... a te zdjęcia z dnia ślubu... ja mam je ciągle przed oczami
    Na prawdę jesteś bardzo ładna.
    I nie lata kochanie nie lata miną... rok i będziesz szczupła zobaczysz... mi się w rok średnio udanej diety udało schudnąć 25kg.
    A Ty przy dziecku schudniesz dwa razy tyle... nie martw się ruchu i nieprzespanych nocy to Ci kochanie w najbliższym czasie na pewno nie zabraknie.

Hehe a to wątek był ichini :P
    ale spoko przeczytałam :P i wiedziałam, że to do mnie ;P

A przygotowania na narodziny trwają?

WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

syrfina jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez UlaUlaUla Zobacz posta
    Jak na razie nie mam co narzekać na zachcianki , bo mam ich zupełny brak. No może na jabłka
    Ale Ci zazdroszczę braku zachciewanek. ja nawet bez ciąży je mam .

Brzuszek piękny . Pogłaskaj go odemnie .

Cel I

Strona 49 z 51 PierwszyPierwszy ... 39 47 48 49 50 51 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów