Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
Like Tree1Lubią to

Wątek: Krok za krokiem do upragnionych 56kg - Część 1

admin jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: Krok za krokiem do upragnionych 56kg

To jest kontynuacja wątku: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiktoria1982 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Den Haag

Domyślnie Krok za krokiem do upragnionych 56kg

Moja historia napewno nie bedzie taka inna jak pozostalych z Was. Mam na imie Wiktoria mam prawie 27 lat i jak wiele z Was zmagam sie z moimi kilogramami. Waze obecnie 85,7kg.Moim upragnionym celem jest zgubienie 30kg czyli upragniona waga 56kg.Dokladnie 15sierpnia tego roku jest ten uprgniony przez nas dzien,slub i bardzo bym chciala wygladac olsniewajaco tegoz dnia.Ale przedewszystkim wrocic do mojego samopoczucia z przed kilku lat kiedy to doszlam do wagi 74kg i juz wygladalam i czulam sie calkiem niezle.
    Przedemna cieszka droga ale jestem zainspirowana Karo27 i powoli malymi kroczkami zmiezam do celu, jeden juz osiagniety,zaczelam a drugi to jest wtoriek czyli dwa dni zamna ;-) !!!!!!!Jednak potrzebne jest mi wsparcie i bardzo o nie prosze.

Awatar dziudzia1983
    dziudzia1983 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    małopolska
    Wpisy na blogu
    5

Niech zajączek w koszyk wskoczy,
    Mokry dyngus Cie zaskoczy,
    jajko będzie smakowało,
    i brzuch będzie radowało

Wesołych Świąt Alleluja !

Tutaj jestem:https://forum.jestemfit.pl/chce-...wytrwam-9.html
    Tutaj byłam: Do zrzucenia co najmniej 20 parę kilo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Mój sukces: Z 93kg na 69kg Udało się raz uda się w końcu i drugi!

Mieszka w
    Den Haag

Tak sie zastanawialam zalozyc nowy watek????Czy nie zalozyc, no i co za nowym forum zalozylam a tu ja was sodnalazlam!!!!!i stwierdzilam ze pisze tutaj bo tu sa wszyscy ktorych znam .
    No i coz trzeba powiedziec ze zawalilam na calej linni! Po dokladnie 5,5 roku wrocilam do wagi wyjsciowej Kochani 90,3kg!!!!!Ale moja kolezanka mnie odwiedzila i jakos tak ze mna pogadala ze mnie tak zmobilizowala ze sie zawzielam i jestem juz w 5 dniu mojej cieszkiej pracy.Ale nie ma mowy o narzekaniu. Poprosku trzeba wziasc byka za rogi i juz!
    Wiec tak plan:
    -100 dni 1300 kcal (tak do swiat) potem bedzie nie lada wyzwanie bo jade do Polski i nie chce przytyc!!!!
    -chce jechac z waga 75kg!
    -wracam ze swiat i dalsza praca czyl ciag dalszy walka do 56kg !!!!To jest moj cel!!!!

Mieszka w
    Den Haag

Dziendobry Kochani!

Wiem ze oficjalne wazenie mam w Poniedzialek,ale juz nie moglam wytrzymac i co AAAAAA88,8kg!Normalnie jak ja sie ciesze!!! Ahhh Moj Boze oby tak dalej!!! A tu dluga droga przedemna nie ma co. No nic nastepne wazenie w nastepna Niedziele rano ooooo nie w Sobota rano bo w Niedziele mam wylot do Lizbony na 4 dni no i tu bedzie cieszko,ale dam rade!
    Zaraz sie zbieram i ide na zakupy troche ogarnac dom no i prasowanie a wieczorem kolacja ze znajoma.
    Milego dnia Wam zycze!

Mieszka w
    Den Haag

Dziendobry !

Taaaaaa no to zaczynamy od sprawozdania z wczorajszej kolacji, bulo duzo,ale musze powiedziec ze wymieklam po 2/3 i reszty nie zjadlam, no ale pozwolilam sobie na 2 lampki wina i na chlebek z maselkiem na przystawke i to byl powod na niedojedzenie dlownego dania . Ale jedzenie bylo wysmienite,nie ma co!
    Co do dzisiaj nie mam pomyslu,zobaczymy.
    Od dzisiaj zaczynam pisac menu tak jak dawniej bo to mnie motywuje! Ale kazdego wieczoru bo jeszcze nie wiem co bede jadla .
    Milej Niedzieli Wam zycze!

Mieszka w
    Den Haag

Co do menu dzisiejszego bylo bardzo ladnie,nawed mialam loda malego i kawalek goszkiej czekolady no i razem wyszlo 1070kcal. tak ze jest wzorowo mie ma co
    Milego wieczoru!

Mieszka w
    Den Haag

Dziendobry, dobrywieczor a tu jak nikogo nie ma tak nie ma ,ale to nic ja jestem !
    No wiec tak pieknie mi dzisiaj poszlo,moza psiapsiula tez jest na diecie i troszke jej cieszko bo ona ma uzaleznienie od slodyczy ja na szczescie nie mam tego problemu! Jak sie z tego ciesze. U mnie to przedewszystkim podjadanie,ale widze ze potrafie sie opanowac i oby tak dalej .
    Co do kalorii dzisiaj okolo 1100kcal wiec pieknie,nic nie podjadlam. Mowie wam jaka jestem ciekawa co bedzie w Sobote rano na wadze no i nie moge doczekac sie juz wyjazdu do Lizbony,ahhhh jak ja kocham ten kraj!
    Ok zmykam was poodwiedzac,moze jutro ktos mnie odwiedzi,razniej by mi sie pisalo,no ni nie narzekam.
    Dobranoc!

Mieszka w
    Den Haag

Dziendobry sobie samej

Jak tam dietkowanie no musze powiedziec,ze bardzo ladnie waga w dol,ale ile dopiero powiem w Sobote Wczoraj juz nie moglam sie doczekac i weszlam na wage, no i spadek ale teraz czekam do Soboty i dopiero sie ponownie zwaze i napisze co i jak
    Poza tym wczoraj bylam u kolezanki na hybrydzie, Boze ludzie maja cieszkie zycie naprawde,tyle problemow. Tak to jest jak sie ma taka prace wszyscy przychodza i sie chca wygadac , no nic jak sie ciesze co mam i doceniam kazdy dzien!!!!

Ok koniec zmykam milego dzionka wszystkim ktorzy tu zagladaja i nie

Mieszka w
    Den Haag

Dziendobry!
    No i jestem zdeterminowana i zmotywowana
    Dietka idzie bardzo dobrze,mam bardzo duzo energii co jest naprawde niesamowite bo ostatnimi czasy bywalo roznie.Ciagle wysiadywalam w lozku,ogladalam seriale i filmy i nie mialam ochoty na nic a teraz! Niesamowite,nie moge sie zatrzymac!A to sprzatam,a to biegam tu i tam nie moge sie zatrzymac,cos niesamowitego a to dopiero poczatek co to bedzie w polowie Juz sie doczekac nie moge .
    Jak ja zobacze 7 z przodu to chyba nie przestane skakac a gela to mi sie ze smiechu rozerwie !!!

Ok zmykam milego dzionka!

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów