Strona 27 z 28 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 276
Like Tree16Lubią to

Wątek: Ten rok będzie mój - na początek 20kg mniej - Część 1

Awatar Jumelka
    Jumelka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie Odp: Ten rok będzie mój - na początek 20kg mniej - Część 1

Witam,

infekcja bardzo powoli nas opuszcza. Ja wciąż smarkam, ale jest ok. Młodszy też ciagle świeczki pod nosem ma. A starszy kończy antybiotyk.

Ja mam od weekendu gorszy czas. Waga lekko wzrosła (no ale bez winy nie jestem). Nie wiem czy to ten mróz, czy zaczęłam zajadać stres. Eh, muszę wziąć się w garść. Bo już zaczęło mi w miarę iść i znowu daję sie ponieść pokusom.
    start 19.03.2014 || wzrost 175cm || etap 1

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

oj to zdrówka przesyłam mnóstwo!!!

Pokosum mówimy NIE!

buziak

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Ano mówimy nie. Staram się grzecznie wrócić do wagi suwaczkowej. Nie lubię siedzieć w domu, bo wtedy wbrew pozorom mam za dużo czasu, za blisko lodówkę, szafkę z łakociami. W pracy to przynajmniej umysł mam zajęty to i jeść się nie chce. Dobrze, że od poniedziałku znowu idę do pracy.

Dzieciaki już zdrowe (chociaż maluch ciągle smarczy). Dziadkowie też, więc wszystko wraca do normy. My wreszcie dziś wyskoczyliśmy na chwilę na sanki, bo przez te choróbska to dzieciaki zero pożytku ze śniegu miały.

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Witam ponownie,

jak ten czas szybko leci... Tylko praca, dom, praca, dom i co któryś weekend studia.

Waga znowu lawiruje koło 90, @ się zbliża wielkimi krokami. I tyle - beznadzieja.

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Było chwilę w porządku i znowu naszło nas przeziębienie. Eh, ta pora roku... Lepszy byłby porządny mróz.

Co do wagi to ona znowu strajkuje, jestem już po @, ale waga nadal powyżej 90kg. Ciągle upadam i ciągle się podnoszę, nie chcę się poddać. Wyciągnęłam znowu moje hula hop i wczoraj chwilę pokręciłam. Dziś zamierzam znowu, niech masuje i ubija te moje fałdy, to może w taki chociaż sposób ździebko się zmniejszą. No i chcę codziennie chociaż pół godzinki poćwiczyć. Wczoraj oglądałam filmiki Chodakowskiej (i już wiem, że jak tego spróbuję to przez następne dni będę umierać - no ale coś trzeba ze sobą zrobić).

Mam nadzieję, że w pracy będziemy mieli w końcu kartę multisport, to wybiorę się na aqua aerobik. Wiosna coraz bliżej a ja dalej w skórze wieloryba...

Awatar monti77
    monti77 jest nieaktywny Znany na forum

Jumelko, mam nadzieję, że jednak wróciłam na dobre na forum, ono naprawdę pomaga. Jak u Ciebie? Wyzdrowieliście już?
    Jeśli zechcesz, zapraszam do mojego nowego wątku, link w podpisie...
    Próbuję się pozbierać:

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Cześć Monti,
    ja ostatnio walczę nie tylko z infekcjami ale też z przytłaczającym mnie dołem. Moja walka jest bez sensu. Co zrzucę parę gramów to zaraz wracają a potem znowu miesiąc walczę, żeby znowu do 90 zejść... Czasem zaglądam na forum, ale większość dziewczyn z którymi starałam się wspólnie walczyć poznikała a mnie nie chce się już szukać nowych, weny brak bo o czym tu pisać? O tych ciągłych porażkach?

Za tydzień płynę w rejs i przez dwa tygodnie mnie nie będzie. Ale potem, mam nadzieję, może wreszcie nadejdzie ten lepszy czas.

Póki co znowu jestem chora, waga dziś pokazała 90.2.

Myślę, że wrócę i będę zaglądać częściej na forum (do Twojego wątku i Ranki i reszty jeśli się pojawią).

Mam w pracy koleżankę, która teraz liczy kalorie i powoli chudnie. Troszkę mnie motywuje (waga znowu ruszyła w dół ale po tym jak wzrosła, więc pociecha to niewielka). Czekam na lepsze dni

Awatar monti77
    monti77 jest nieaktywny Znany na forum

Jumelko, ja tego nie piszę i nie pisałam Ci w każdym poście, ale podziwiam. Tak szczerze - ja bym na Twoim miejscu już się dawno poddała. Bo to prawda - wciąż jesteś w miejscu. Marna pociecha, że waga nie rośnie, ale jestem pod wrażeniem, że idziesz dalej, nie folgujesz sobie zbytni. Albo - co kiedyś proponowałam - zrobiłabym kompleksowe badania. Bo jeśli uczciwie się odchudzasz, to nie jest w porządku, że nie chudniesz. Może trzeba by konsultacji dietetyka, poprzedzonej zapisywaniem wszystkiego co jesz - może robisz jakiś błąd? Może jest jakaś przyczyna w Twoim organizmie, że nie chudniesz?
    Próbuję się pozbierać:

Awatar Jumelka
    Mieszka w
    Gdańsk

Wiesz Monti, zaczęłam już o tym myśleć. Dam sobie jeszcze miesiąc czasu i w kwietniu pogadam ze swoim lekarzem. Może da mi skierowania na badania. Chociaż myślę, że to jednak moja wina, bo powiedzmy, że przez 2 tygodnie trzymam rygor jest dobrze, a potem wystarczą 2-3 gorsze dni i potem znowu jest męka. No nic, zobaczymy. Teraz czeka mnie rejs, więc postaram się trzymać diety an tyle ile się da (bo tam muszę jeść to co dają). Po rejsie zamierzam też odkurzyć rower. I tyle

Awatar cryzolka
    cryzolka jest nieaktywny Znany na forum

Jumelka, jak widzisz też powróciłam.
    Jednak o Was się nie zapomina!
    Trochę mi przybyło, ale robię co mogę od kilku dni i są efekty!

Nie jestem przyzwyczajona do małych spadków, aleee dam radę!

Strona 27 z 28 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów