Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
Like Tree21Lubią to

Wątek: wylaszczyć się do 30-tki;)

Awatar maria1200
    maria1200 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: wylaszczyć się do 30-tki;)

Witaj
    jak kochana po chrzcinach?
    odezwij sie..........
    pozdrawiam......................miłego poniedziałeczku.............
    Nowa JA

Anezka_ jest nieaktywny Znany na forum

Maria
    na poprzedniej stronie pisałam
    nie martw się nie przepadłam nie mam zamiaru rzucać diety bo mam dość takiego wyglądu, niestety na chrzcinach wiadomo jak z jedzeniem, choć się nie obżerałam ale nie dało się trzymać diety bo trudno przy gościach liczyć kalorie to samo było w sobotę jak gotowałam, musiałam wszystko próbować a tego nie da się przeliczyć więc w ogóle odpuściłam na te 2 dni liczenie, ale dziś już ok i tak pozostanie
    widzę że u ciebie znowu spadek wagi super! gratuluję!
    Agnessaaa
    też myślę ze lada dzień będzie dzidziuś na świecie
    maria1200 lubi to.

wczoraj się odezwały we mnie kompulsy.. na szczęście nie był to mega atak ale bezsensownie zjadłam kilka rzeczy wieczorem mimo że nie byłam głodna:/ wiem głupia jestem...

nie wiem jak mam sobie radzić z takimi napadami.. gdybym nie karmiła to kupiłabym może coś na zahamowanie apetytu a w tej sytuacji to ciężka sprawa..

Awatar Agnessaaa
    Agnessaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

ja jak karmiłam to ciągle głodna chodziłam miałam wrażenie że nie mam żołądka tylko wiadro dziurawe w środku jadłam i jakoś nie czułam okropne to było
    a to za bezsensownie zjedzone rzeczy i proszę tam walczyć dzielnie jak zmory nadchodzą to sobie pomyśl że ta 30 się zbliża i trzeba w laseczkę się zmieniać !!!!!!!!!! wedle postanowienia WYLASZCZAMY SIĘ
    Nastus, Lejdi_M and maria1200 like this.

Awatar maria1200
    maria1200 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Witaj
    czasami........takie coś jest silniejsze od nas---ale najważniejsze żeby szybko się opamiętać
    bo im dłużej tym gorzej
    wiem coś o tym bo wczoraj też mnie dopadło--na śniadanie 5 krówek,potem miseczka zupy,a najgorsze że kolacja .........o 20,30 i to jeszcze chleb
    Ach,czasem bywa ciężko.
    Anezciu szybkiego powrotu na dobre tory życzę..............pozdrawiam..........miłego dnia...........
    Nowa JA

trochę mnie nie było ale nie było się czym chwalić, na kilka dni w ogóle przestałam oraniczać jedzenie, skutek był taki że waga stanęła a nawet na jeden dzień wzrosła, no ale jakoś się pozbierałam...
    jest już lepiej oby jak najdłużej, zamówiłam nawet na allegro hula hop takie z kulkami masującymi, może trochę uda mi się odzyskać talię bo teraz mam mega oponę mam tylko nadzieję że dam już radę kręcić, jestem prawie 3 miesiące po cc i skóra powoli wraca do siebie(kto miał cc to wie jaka jest skóra drażliwa w dotyku na brzuchu)

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

Pffff
    waga stała w miejscu jest git - niektorzy z forum jak sie zapominaja to po tygodniu z 4 kg do przodu wracają

Ja przy karmieniu przez trzy miechy mimo ze tylko lezałam w wyrze i kompletnie sie nie ruszałam, schudłam 10 kg
    Baaa przed moim terazniejszym odchudzeniem myslałam zeby w ciaze zajsc i zowu karmic zeby schudac bo ie widziałam juz iej mozliwosci dla sibie (głupia)
    o i ta trzydziecha.. mi zostało jeszcze 3 lata... i tez mi przykro ze całą dwudzieche przełaziła jako tłusta baba.
    Walczę znowu (Od 15 paź 2013).Lejdi_M walczy dalej :-) cel 8 z przodu!

Awatar Agnessaaa
    Agnessaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

a jak siostra już zostałaś ciocią pewnie tak
    Kreć kręć niech zagubiona talia do Ciebie wróci i na forum częściej zaglądaj się pozytywnie podładować ja też od jakiegoś czasu z moją talią się witam po bardzo długim czasie i mam podobnie jak Lejdi też jak sobie pomyśle ile czasu spędziłam na grubaskowych latach z kompleksami to mnie trafia .....szkoda życia na tłuszczyk dlatego chudnijmy kochanae
    Pozdrowionka

Lejdi
    ja niestety też kilka lat przeżyłam jako grubaska i strasznie tego żałuję, bo jeszcze do pierwszej ciąży było +/- 60 więc całkiem spoko(choć wtedy uważałam ze jestem gruba)
    ostatnio to i tak nie było źle z jedzeniem bo dawniej to za przeproszeniem nawpieprzałabym się jak świnia.. teraz dużo jadłam ale nie nazwałabym tego że żarłam i chyba tylko dzięki karmieniu waga nie wzrosła, a od poniedziałku nawet spadła
    Agnessaaa
    tak jestem ciocią(po raz kolejny) Paulinka urodziła się 8 czerwca niedługo przed rozpoczęciem Euro
    moje kółeczko dziś nie dotarło a liczyłam że już będzie bo wysłane w środę przed południem, więc muszę czekać do poniedziałku

mam hula hop od dziś zaczynam kręcić, na szczęście brzuch nie boli i mogę kręcić(sprawdziłam)

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów