Strona 2 z 43 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 426
Like Tree278Lubią to

Wątek: zaczynam, bo jak nie teraz, to kiedy? - Część 1

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: zaczynam, bo jak nie teraz, to kiedy?

Cytat Zamieszczone przez dziennikareczka Zobacz posta
    ciach bajera, już się znamy
    a kto nie zna, zapraszam do poprzedniego wątku
    który mam w sygnaturce!
    pozdrowionka :P
    No kochana dokładnie 3 miesiące walczyłaś w pierwszej części

---------- Wiadomość dodana o 18:42 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 18:40 ----------

Cytat Zamieszczone przez dziennikareczka Zobacz posta
    tym bardziej, że się świetnie składa - dziś 19 czerwca. a wiadomo, kiedy zaczęłam dietę - 19 marca. Czyli 3 miesiące za mną :-)
    Waga dziś pokazała 70.7 kg, więc zmienię pasek na 71 kg, choć pewnie jeszcze wahania - jak to u mnie - będą. Ale na nowy wątek, nowe rozdanie (czwarty miesiąc) i dobre samopoczucie się należy!

No to z rana walnę jeszcze takie małe podsumowanie

19 marca - waga startowa 89 kg
    19 kwietnia - 81 kg (och, żeby tak później spadało :P)
    19 maja - 75.5 kg
    19 czerwca - 71 kg.
    Super podsumowanie
    Pozytywnie zazdroszczę

..................................
    2012 - 115 kg... 2019 - ok. 80 kg
    175 cm
    https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...oniczynka.html

Awatar szczypawica
    szczypawica jest nieaktywny Znany na forum

18kg w 3 miesiące! ŁAaaaaa.. Wynik marzenie. 1kg tygodniowo + troszkę dla lepszego samopoczucia
    Serdecznie CI gratuluję.
    Masz jakieś fotki?

Szczypawica 2013r. (od 06.01.2013r.)

Awatar maria1200
    maria1200 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

tak,zdjęcie prosimy................
    spokojnej nocy..............
    Nowa JA

Awatar Agnessaaa
    Agnessaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

o własnie ja się też dopisuje do grona Twoich fanów którzy pragną foteczki jakieś porównawcze zobaczyć
    My chcemy fotki my chcemy fotki my chcemy fotki

bo kawał Ciebie ubyło przecież więc pochwal się troszkę
    Agula82 and dziennikareczka like this.

Awatar Mality
    Mality jest nieaktywny Znany na forum

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

Awatar dziennikareczka
    dziennikareczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

hehe, obiecane było, że fotki wrzucę po urlopie.
    to jest skomplikowane. nawet przeglądam teraz te foty, ale niestety fakty są takie, że wszystkie które ktoś mi robił gdy byłam wielorybem wywalałam z automatu nie chcąc nawet na nie patrzeć, a do galerii np. fejsbukowej, wstawiałam tylko te które JAKKOLWIEK pozytywnie mnie pokazywały. i nie mam takich najbardziej kontrastowych. na pewno kolega mi wysyłał z zimowych wypadów, więc jak jakimś cudem gdzieś je zachomikowałam, to wrzucę.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to jest fotka z 11 czerwca, jedyna jaka mam na komputerze w pracy. waga 72.5, wiec kazdy sobie moze wyobrazic co bylo przy 89. niemniej pogrzebie zeby znalezc cos drastycznego, ale raczej bedzie to juz po urlopie.

na chwile tylko wpadlam, wiecej jutro bo jestem zarobiona jeszcze do konca tygodnia a potem wyjazd

EDIT. MAM CHWILĘ CZASU W PRACY, WIĘC DOPISUJĘ...

Agula - ja ogólnie z dupą nigdy nie miałam aż takiego problemu jak z brzuchem i cycem i ramionami, wchodzilam w 44 nawet w tych dramatycznych czasach. teraz majty w końcu M-ki, coś około 38. spodnie 38-40. a bojówki zawsze dobrze kryją jak byłam 18 kg grubsza to zawsze kupowalam takie spodnie wielkie i szerokie i dzieki temu nie było widać jak wielką jestem bulwą. a brzydsze foty to w ogole usuwałam z dysku :/ teraz też ubieram się w szmateksie, bo tam można znaleźć tanio fajne, markowe ciuchy odpowiednie do wagi.

Lejdi - no, powiem Ci, że obecnie doskonale widzę, że jestem w połowie drogi - trochę bliżej. patrze na siebie w lustrze na aerobikach i widzę nadal spasionego mopsika, który jednak przynajmniej na saunę idzie, bo się nie wstydzi już az tak. powiem Ci ze tez troche sobie popuscilam, moze nie tyle z samozadowolenia co z przepracowania i braku możliwości rozmyslania nad dokladnymi daniami, porcjami. biore co jest w domu i nie zawsze jest to idealne. znow pije tez za duzo slodkiej kawy z mlekiem a za malo herbaty i dobrych napojow. musze to poprawic...

Agnessa - no oby się udało nie mogę być złej myśli bo wtedy to na pewno będę na tym urlopie spożywać ponad stan, jak już dopuszczę taką możliwość w głowie ciekawe czy w austriackich marketach znajdę różne ciekawe nowości ktore da sie wykorzystac w diecie...

Eklerku - muszę się mocniej spiąć, mam nadzieję,że po urlopie będę miała siły i nową motywację do działania i myślenia o daniach i przepisach, żeby coś urozmaicić bo jednak trochę monotonia mnie zaczyna pożerać po trzech miesiącach. pokarmowa monotonia.

Marysiu - dziękuję i również życzę miłego dnia

koniczynko - Ciebie też to niebawem czeka dzięki za gratki!

szczypawica (Agnessa, maria) - napisałam o fotkach już powyżej, tzn. wygrzebałam jedną. ale na resztę musicie poczekać, bo nie mam ich tak "na już" nie lubię siebie w wersji xxxl natomiast kolega ma moje foty z zimy, może po Euro uda mi się przekonać go zeby jeszcze raz podeslal.

Mality - oj jak ja znam Twój ból. tez wpadam z doskoku i nie jestem w stanie wiekszosci rzeczy ogarnac, czuję się łyso

to jeszcze menu... o ile w ogole pamietam, hehe.

dziś: \
    ś: 2 kromki ryżowe, serek president naturalny, pomidor na wierzch, sół pieprz i osobno kawałek makreli wędzonej bo został smętnie w lodówce i by się popsuł
    2ś: musztardówka koktajlu z truskawek (z mlekiem skondensowanym), 1 ciastko owsiane, 1 kawa z mlekiem, 3 sliwki suszone
    o: 100 g krewetek, szparagi gotowane. polozone na rukoli, skropione oliwa, dodane pomidorki koktajlowe, feta
    p: kawa z mlekiem i cukrem
    k: bedzie jogurt zero procent owocowy z otrebami i suszonymi owocami

ruch: nic, napoje: 1 herbata zielona, 0.5 l wody jak na razie ale to mam nadzieje nie koniec

wczoraj, tj. czwartek:
    ś: 1 kromka chleba orkiszowego, 1 kromka ryżowego, serek naturalny, pomidor, rzodkiewka
    2ś: kawa z mlekiem
    o: na mieście sałata (kurczak grillowany, feta, sałata lodowa, pomidory, ogórek, trochę vinegretu, 1/2 kromki razowca), kawa z mlekiem
    k: jogurt mrozony z owocami swiezymi, suszonymi i otrebami, kawa z mlekiem
    (mialam jeden wolny dzien i bylam w miescie na roznych spotkaniach stad tyle kaw...)

ruch: zero, napoje: 1.2 l wody, 1 herbata zielona

środa:
    ś: owsianka morelowa, kawa z mlekiem
    2ś: serek wiejski truskawkowy
    o: botwinka z ziemniakami
    o/k: nie pamietam ale cos sałatopodobnego chyba yyy. mam zaćmę
    Ostatnio edytowane przez dziennikareczka ; 21-06-2012 o 17:12
    ruszam! 02.01.2015. never give up!

19.03.2012-01.09.2012. i -24kg. można było? można...

zaczynam bo jak nie teraz, to kiedy? zapraszam!

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elliðaey

Dziennikareczko, wyglądasz super! Kurczę, jestem Twojego wzrostu i mam podobną budowę, więc aż się rozmarzyłam wiedząc, jak mniej więcej mogę wyglądać przy siedemdziesięciu kg. . Naprawdę, jestem pod wrażeniem! Wiadomo, że jeszcze trochę musisz popracować, skoro życzysz sobie być szczypiorkiem, ale generalnie już w 100% nadajesz się do ludzi . Ach, ach, aleś mi dała kopa .

Buziaki .

Awatar dziennikareczka
    dziennikareczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

ano hehe Eklerko, wyzsi ludzie nigdy nie zrozumieja jak cierpi kurdupel, na ktorym kazdy kilogram jest widoczny x2
    w tym momencie do wagi prawidlowej wg bmi mam jeszcze 5 kg, ciekawa jestem jak to sie bedzie prezentowac wlasnie blizej normy. musze gdzies znalezc jakies zdjecie "krytyczne" zeby rzeczywiscie byla roznica widoczna :-) pozdrowki.
    ruszam! 02.01.2015. never give up!

19.03.2012-01.09.2012. i -24kg. można było? można...

zaczynam bo jak nie teraz, to kiedy? zapraszam!

Awatar EdytaB_a
    EdytaB_a jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Piękny wynik na wadze

ile masz wzrostu skoro kurduplem się nazywasz?

Ja chyba tez musze wyciągnąć fotke po tym jak udało mi się 20 kg zrzucić i dla kontrastu taką jak wyglądam teraz - może bardziej mnie to zmotywuje.
    postaram się od 15.05.2012 - co dalej ....zobaczymy

zapraszam do mnie

Awatar Mality
    Mality jest nieaktywny Znany na forum

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

Strona 2 z 43 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów