Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 143
Like Tree7Lubią to

Wątek: Skończyłam 30 ,chyba już czas zadbać o siebie !!!!!

kasia_2721 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Swiętokrzyskie

Domyślnie Odp: Skończyłam 30 ,chyba już czas zadbać o siebie !!!!!

Hej Laseczki No dzisiaj jestem naprawdę "hepi ",dzień dietkowy wzorcowo (prawie ) .Ale od początku na śniadanko płatki pełno ziarniste z owocami (fit coś tam ) plus mleko 1,5 %,później na okrągło zielona herbata ,na parzylam w wielgachnym dzbanie i raczylam się całe przedpołudnie.Na obiadek ugotowałam sobie zupe krem z brokółów z jogurtem i filecikiem z kurczaka (pychota polecam ),zostało mi jeszcze na jutro więc się będe raczyć.Do pracy szłam na 14 (zwykle chodzę na 15 ),ponieważ Koleżanka chodzi na kurs prawa jazdy,zabrałam ze sobą 2 jablka i znów zielona herbatka na zmianę z czerwoną.Niestety w pracy zgrzeszyłam,Szefowa nasmażyła dzisiaj kotletow mielonych i cały czas mi pod nos podtykała co bym spróbowała no i skusiłam sie ale najmniejszego zjadłam po 16 i jabłuszko o 19 ,no i na 20 wróciłam do domku.Zrobiłam jeszcze 10 km na rowerku i idę lulać.
    Rano na wadzę bylo 94.5 kg a teraz 93.7 kg,chyba ta herbata mnie tak wypłukała,jutro rano się zważę i zmienię suwaczek.
    Qrczę chciałabym coś zrzucić do Sylwestra ,tak żeby było widać i jakąś fajną kieckę sobie kupić,mam nadzieję że chociaż ze 6 - 7 kg ,myślicie że dam radę ???
    Zmykam zobaczyć co u Was
    Miłej nocki życzę

---------- Wiadomość dodana o 23:23 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 23:10 ----------

Truskaweczko zapraszam ,grupie raźniej i zaczynam walkę o każdy kilogram,no bo tak sobię myślę 3 kg na miesiąc nie więcej to jest 6 w tym roku a 30kg za 10 miesięcy,fajnie by bylo co ????
    A tak mi się teraz skojarzyło jeszcze,według moich obliczeń za 9 miesięcy (czas trwania ciąży )zrzuce 27 kg(teoretycznie póki co ) ale by bylo wielgaśne dziecko co???
    Wiem głupie mam skojarzenia ale tak jakoś

---------- Wiadomość dodana 07-11-2012 o 08:20 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 06-11-2012 o 23:23 ----------

No i jestem Witajcie Ja już po śniadanku ,standardowo płatki fit z mlekiem 1,5 %,co dalej nie wiem,póki co leń mnie ogarnął i leżę z kawką Tak jak obiecałam przesuwam suwaczek ,dzisiaj rano na wadze 93.3 kg .

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Kasieńko jak dla mnie nie było nawet 1200kcal:/ nie ograniczaj kcal bo potem bedzie Ci cieżko.. naprawde gdy wolniej sie chudnie to trwalej.. ja teraz to widze po sobie...
    Buziaki
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Mieszka w
    Swiętokrzyskie

Hej Laseczki Poległam dzisiaj,buuuuuu.....do południa było nie najgorzej,rano o 8, 2 małe kromeczki z jajkiem ,posmarowane ociupinką majonezu(uwielbiam go ),później około 11.30 moja zupa krem z brokuła,miseczka,niestety już się skończyła.Przed pracą czyli o 14.30 miseczka zalewajki z jajkiem i kawałeczkiem kiełbasy śląskiej.No i w pracy się zaczęło ,Szefowa nagotowała marchewki zasmażanej,kapusty zasmażanej i kazała próbować,później wpadło jeszcze jakieś mięso z gyrosa i kość schabową z zupy ogórkowej obskubałam.Teraz czuję się jak słoń,porażka .Nawet rowerka nie było przez 2 dni.A tak mi się marzy być super wysportowaną lalą .....

Moniś wiem oczywiście o tym ale jakoś głodna nie byłam,za to dziś nadrobiłam niestety

syrfina jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Kaśka widzę że ty masz wzloty odchudzeniowe przed sylwestrem . I dobrze . Na pewno Ci się uda schudnac tyle co zalozylas . Jak chcesz dodatkowego motywatora to przylacz się do mojej akcji .

Oj, będzie się działo. Będzie mnie mało

Awatar Monika_D32

Kasiu może nie bedzie tak zle.. musisz sobie wytlumaczyc, ze probowanie to tylko łyżka i nie trzeba wiecej sie dopychać... wiesz ja jak robie cośdobrego to pije duzo wody.. czuje sie wtedy taka pełna ze nie mam ochoty tego zjesć tylko probuje odrobinę u mnie to działa Sprobuj może i u Ciebie podziała..
    Miłego dnia
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

Miniminka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Witajcie,

jestem tu całkiem nowa ale może pozwolicie mi się przyłączyć bo również właśnie skończyłam 30 lat i mam sporą nadwagę niedawno urodziłam maluszka ipo ciąży mam 25 kg nadwagi. Chociaż prawdę mówiąc to już przed ciążą dorobiłam się sporego pupska, ud i brzucha...

Zmobilizowałam się bo od stycznia wracam do pracy, w której muszę (naprawdę MUSZĘ) wyglądać, jeśli nie uda się dobrze, to chociaż przyzwoicie, bo niestety ale wygląd liczy się tam nie mniej niż kompetencje. No i wstyd mi przed tymi wszystkimi atrakcyjnymi dziewczynami, które tam pracują i noszą rozmiar 36-38 a ja wrócę jak mały hipopotam.

W sumie to problem z nadwagą mam całe życie, odkąd pamiętam to uważam na to co jem, odchudzam się i dużo ruszam (ruszałam) i jakoś udawało mi się utrzymywać wagę na poziomie 58-64 kg przywzroście 164 cm, więc byłam krągła ale nie gruba. Natomiast po ślubie 1,5 roku temu zaczęliśmy się starać o dziecko, odpuściłam sobie i natychmiast zaczęłam katastrofalnie tyć doprowadzając się do porodu do wagi 95 kg!!!

Sama z siebie po ciąży i karmieniu zeszłam do wagi 84 kg, od 1. listopada przeszłam na dietę, taką niby Dukan ale nie do końca ściśle się trzymam-to znaczy wyeliminowałam większość węglowodanów ale za to szaleję z warzywami, również tymi zakazanymi przez Dukana jak np kukurydza. No i jem sporo chudego nabiału i mięsa, głownie drobiowego, czasem wołowego. Co do ruchu to jak na razie tylko długie spacery z wózkiem bo po prostu nie mam jak wyjść wieczorem na zajęcia bo wtedy muszę położyć maluszka spać, coś ugotować na kolejny dzień i ogarnąć dom.

Lubię czytać to forum bo dopinguje mnie do działania jak mam doła i ochotę na zjedzenie wafelka albo innego dziadostwa na pocieszenie, że w nic się nie mieszczę i co bym nie ubrała to i tak wyglądam grubo

Życzę Wam wszystkim powodzenia i będę z przyjemnością zaglądać jak chudniecie i spełniacie swoje marzenia

Miłego dnia!

Ania

P.S.
    Jeśli ktoś byłby tak miły i powiedział mi jak zrobić suwaczek, bo nawet w FAQ nie znalazłam, to będę bardzo bardzo wdzięczna

W skrócie:

waga początek odchudzania 29.10.2012: 84,3
    waga na dziś 9.11.2012: 80,2
    wzrost: 164 cm
    cel: waga 58 kg oraz zgrabne, jędrne ciało!
    Ostatnio edytowane przez Miniminka ; 09-11-2012 o 11:06

syrfina jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

To może ja podpowiem. Kliknij na którykolwiek suwaczek, wpisz swoje dane i hasło ( coś wymyślisz), postępuj według wskazówek aż będziesz miała taki suwaczek jaki chcesz a później skopiuj wszystko do sygnatury ( znajdziesz ją w swoim profilu).
    Nic trudnego.

A tak pozatym witaj .

Oj, będzie się działo. Będzie mnie mało

Miniminka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

syrfina dziękuję za pomoc chyba udało mi się zrobić suwaczek - zresztą zaraz się okaże

Awatar Monika_D32

Kasia, gdzie Cie wcieło??? zaraz sylwek!!! wracaj gubic tłuszczyk............

Mieszka w
    Swiętokrzyskie

Witajcie Kochaniutkiepo świętach Ja niestety poległam,raz że silna wola u mnie leży i kwiczy ,a dwa nie było czasu na forum niestety
    Miałam już 8 z przodu ale po świętach zniknęła wiec zaczynam od nowa

Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów