Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 208
Like Tree19Lubią to

Wątek: Walczę po raz kolejny...

Awatar elkaja
    elkaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Muscat (Oman)

Domyślnie Odp: Walczę po raz kolejny...

U mnie dzisiaj niezle. Na wadze lekki spadek 99.2 kg. Sniadanko dietetyczne: jogurt z otrebami, plastrem ananasa i pomarancza. Przez ostanich kilka dni bardzo duzo pije, w ciagu dnia moze ponad 3 litry. Gdzie mi sie ta woda zatrzymuje?
    Nie pamietam ktora, ale jakas dziewczyna wspominala tutaj, ze lekarz przy jej wadze cos kolo 120 powiedzial jej, ze 20 kg to zbedna woda. No to jak sie tej wody pozbyc?
    Wczoraj masowalam sie, az rece mnie bolaly, ale tez myslalam, ze przynajmniej sobie ladne miesnie rak wyrzezbie.
    Wieczorem tradycyjne spacer,m a potem cwiczonka. Powoli wpadam w rytm, ale czuje, ze brakuje mi czasu.
    Bardzo sie ciesze z powrotu do sniadan, wczesniej zdarzalo mi sie sniadania pomijac.
    W przyszlym tygodniu mamy w hotelu wazne osobistosci, wiec juz teraz zaczynam sie stresowac.

Cel 1: 94kg (7/09), Cel 2: 89kg (5/10), Cel 3: 84kg (9/11), Cel 4: 80kg (7/12), Cel 5: 77 kg (4/01/13)

Walczę po raz kolejny...

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Oh kochanie
    jogurt z ananasem ;P jaką ochotę mi na ananasa zrobiłaś

A co za ważne osobowości macie w hotelu?

spacery są świetne sama bym sobie gdzieś poszła :P ale przy tej pogodzie.. to aż ciężko gdzieś iść... dzisiaj chciałabym rowerem się przejechać... ale czy wyjdzie sama nie wiem

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Awatar elkaja
    Mieszka w
    Muscat (Oman)

Szefowie z USA przylatuja, tacy top top top szefowie, ze jak zobaczylam rano maila to mi sie slabo zrobilo. Czasem nawet ambasadorowie do nas przyjezdzaja, to mi sie tak slabo nie robi. Zawsze tak sobie mysle, ze ambasador mnie nie zwoli, ale szef z USA jak mu sie cos nie spodoba, to mnie wyrzuci w sekunde. No ale nie bedzie zle. W sumie to super, ze przyjezdzaja.

Ja w Polsce zostawilam orbitreka i teraz tak sie przykladam do zakupu swojego. Nie lubie chodzic na silownie, wole sobie pedalowac w domu. Po prostu wracam z pracy, przebieram sie i moge pedalowac. Na silownie to jednak strata czasu, trzeba jechac, przebierac sie, znowu przebierac sie, znowu jechac. Mam nadzieje tylko, ze w sklepach zagwarantuja mi dostawe. Bo ja mam maciupenki samochod.

Cel 1: 94kg (7/09), Cel 2: 89kg (5/10), Cel 3: 84kg (9/11), Cel 4: 80kg (7/12), Cel 5: 77 kg (4/01/13)

Walczę po raz kolejny...

Awatar Meluzynkaa
    Meluzynkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    65

Elkajo, aż sobie ten Oman wygooglałam i obejrzałam.
    Ależ egzotycznie Cię wywiało w świat. Pięknie tam bardzo.
    Dobrze Ci tam? Szczególnie, że jesteś kobietą, europejką.
    Mnie zawsze z lekka straszyło połączenie słów: "kobieta, szariat, półwysep Arabski..."
    Egzotycznie niebezpieczne.
    Z drugiej strony to co widzimy w tv, niekoniecznie musi być choć zbliżone do rzeczywistości.

W zasadzie też nie przepadam za siłownią.
    I tymi dziewuszkami z BMI 17, które histerycznie ciągną swoja skórę na brzuchu pokazując koleżankom wyimaginowane sadło.
    Ale w domu zawsze jest tyle do roboty, że nie za często ćwiczę.

Swoją drogą, czasami zastanawiam się co myslę gdy widzę tu na diecie wpisy dziewczyn.
    Wzrost 174cm. Waga 64.
    I żalą się, że się tak zapuściły.
    Zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak?
    Ważę 90kg i wcale nie myślę, że jestem potworem.
    No wiadomo, mam za dużo ciała.
    Mogłabym ważyć mniej.
    Ale już przy 80 kg wcale nie wyglądam na zapuszczoną, starą babę.
    Jeżeli ktoś wierzy, że będzie szczęśliwy z BMI 16 to chyba ma większy problem niż ja z moim BMI 30...
    Ostatnio edytowane przez Meluzynkaa ; 12-08-2012 o 09:13
    WAGA PÓKI CO NIEZNANA ALE DRAMATYCZNA...
    TU JESTEM: https://www.jestemfit.pl/tylko-zalog...artach-60.html

Awatar elkaja
    Mieszka w
    Muscat (Oman)

Dobrze mi tutaj, bo traktuja mnie jak Europejke, jako cos lepszego, bo mamy biala skore. Hindusi maja przerabane. W Dubaju jest inaczej, bo traktuja nas (Polki i inne nacje Europy Wshodniej, jak Rosjanki, a Rosjanki w Dubaju to znane sa z prostytucji). Jest sporo wolnosci, a i bardziej czuje sie tutaj kobieta. Nie musze targac ze soba zakupow, bo zawsze sie jakis mezczyzna znajdzie, ktos otworzy drzwi, a ktos sie ladnie przywita w stylu: good morning madam. Jak pierwszy raz uslyszalam to madam, to myslalam, ze padne.

Ja zastanawiam sie dlaczego doprowadzilam do takiego stanu. Mialam stan alarmowy, jak uslyszalam przy wyrobieniu wizy 93kg. Ale jakos tak sobie mowilam od jutra, ze nie bede juz jesc fast foodow, ze pojde pobiegac. Cos nie tak jes z psychika, ze nie potrafimy sobie powiedziec nie.
    Wiem tez, ze duza role odgrywaja ludzie wokol nas. Moja mama, moja siostra narzekajace, ze za duzo waze, a wtedy to bylo jakies 80kg.

Ludize, ktorzy obecnie mnie otaczaja, nie wiedza, ze jeszcze 2 lata temu wazylam jakies 75kg i bylam super laska. Niektorzy widza na facebook'u moje zdjecia i mysla, ze to nie ja, ze moze to moja siostra. Jak im mowie, ze to 2 lata temu i ze teraz schudne, to mowie, ze na pewno nie dojde do tego samego rezultatu. A ja wtedy w smiech, bo poprzednio zaczynalam od wyjsciowej wagi 110 kg i wiem, ze sie uda i tym razem, bo ja silna kobieta jestem!

Walczę po raz kolejny...

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

hej! Jak przeczytałam komentarz o tych chłopakach uganiających się za Tobą to od razu skojarzyłam
    Pamiętam Twoja figurę ze zdjęcia z maratonu... u mnie niestety też wciąż waga w góre...

pozdrawiam

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

hej, czy to z tobą byłam na łyżwach ? .................................................. ...........
    elkaja lubi to.
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18
    Zrzucone na MM:

Awatar elkaja
    Mieszka w
    Muscat (Oman)

No!!!! Ze mna bylas!!! A my w Omanie tez mamy lodowisko - to przyjedz

Czytam moje stare forum http://www.dieta.pl/xxl-20-kg-i-wiec...starcie-4.html I glodna strasznie jestem. Oby tylko do srody, a potem weekend i oglosili juz wolne w zwiazku z Eid Al-Fitr po zakonczeniu ramadanu i bedzie wolne od soboty do wtorku, wiec do pracy wroce tylko w nastepna srode i potem znowu weekend. NO to przynajmniej wroca posilki w ciagu dnia. A teraz to tylko od rana 1 litr wody wypilam.
    Ostatnio edytowane przez elkaja ; 12-08-2012 o 13:17
    kajka38 lubi to.

Walczę po raz kolejny...

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Ale wywiało Cię dość nieźle
    też sobie wygoglowałam Oman
    bardzo ładne strony, ale ja się chyba bałabym wyjechać tak daleko... ale może kiedyś się uda?

mam tak samo jak Ty
    Tylko ja mam zdjęcia na nk - i ludzie też mnie nie poznają... czasem nie wiem czy śmiać się czy płakac z tego powodu!

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Awatar elkaja
    Mieszka w
    Muscat (Oman)

No nic, ja tam wierze, ze mi pierwsza dziesiatka pojdzie z gorki i nawet w ciagu miesiaca moge zrzucic 8 kg, ale to naprawde przy sporej ilosci sportu. Poprzednio (2 lata temu) tak mnie to wciagnelo, ze i po 3 godziny sie sportowalam (godzina basen, godzina biegania i jakies 45 minut orbitreka). Dzisiaj sprobuje pojsc na spacero-bieg na 90 minut, a potem jakies cwiczenia na brzuch i miesnie ud.

Walczę po raz kolejny...

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów